Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Pariaza

Agentii nou deschise

Constanta
B-dul Tomis, nr. 117
Bacau
Str. Nicolae Balcescu, nr. 3
Iasi
Str.Bacinschi, nr.6, bl.CL1
Sector 6
B-dul Uverturii nr. 83
Brasov
Bulevardul Garii, nr.7
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai,spatiul C1 (bar)
Craiova
Str. George Enescu, Nr. 100, Restaurant (Beraria) Segarcea, Bl. 41 A, Sc. 1, parter
Buzau
Str.Alexandru Marghiloman,nr.2
Vaslui
B-dul. Republicii nr. 367, SPATIU COMERCIAL, Jud. Vaslui.
Sector 2
Sos Colentina, nr. 76

vezi toate agentiile

Rezultate Live Betting

inapoi la LIVE BETTING

Filtru tari  
Evenimente
Toate evenimentele
In derulare
Finalizate
Marti, 26.03.2019
International Youth - U20 Friendly Games
Ended USA
2 : 1
Japan
International Youth - U21 Friendly Games
Ended Scotland
1 : 2
Sweden
International - International Friendly Games
Ended Thailand
0 : 4
Uruguay
International Clubs - Club Friendly Games
Ended IFK Norrkoping
0 : 3
Rosenborg BK
International Youth - U19 Friendly Games
Ended Belarus
2 : 0
Lithuania
International Youth - U21 Friendly Games
Ended Finland
0 : 1
Bulgaria
International Youth - Viareggio Cup, Knockout Stage
Ended Genoa Cfc
3 : 2
Parma Calcio 1913 Srl
International - International Friendly Games
Ended Azerbaijan
0 : 0
Lithuania
International Youth - U21 Friendly Games
Ended Czech Republic
4 : 0
Mexico U20
Ended Russia
5 : 1
Norway
International Youth - U20 Friendly Games
Ended Czech Republic
0 : 2
Netherlands
International - European Championship, Qualification Group H
Ended Turkey
4 : 0
Moldova
International Youth - U20 Friendly Games
Ended Uruguay
1 : 2
Ukraine
Ended France
3 : 1
Korea Republic
International Youth - U21 Friendly Games
Ended Romania
1 : 0
Denmark U20
Ended Italy
2 : 2
Croatia
Ended Spain
3 : 0
Austria
Germany - 3. Liga
Ended FSV Zwickau
2 : 1
Energie Cottbus
Netherlands - Eerste Divisie
Ended Almere City FC
3 : 0
TOP Oss
Ended Jong Ajax Amsterdam
3 : 3
Jong FC Utrecht
Ended Jong AZ Alkmaar
0 : 0
Jong Psv Eindhoven
Germany Amateur - Regionalliga North
Ended VfB Luebeck
3 : 1
TSV Havelse
International - European Championship, Qualification Group A
Ended Kosovo
1 : 1
Bulgaria
Ended Montenegro
1 : 5
England
International - European Championship, Qualification Group B
Ended Portugal
1 : 1
Serbia
Ended Luxembourg
1 : 2
Ukraine
International - European Championship, Qualification Group H
Ended Andorra
0 : 3
Albania
Ended France
4 : 0
Iceland
Italy - Serie C, Girone C
Ended SS Juve Stabia
1 : 1
FC Rieti
Brazil - Paulista, Serie A1, Trofeu do Interior
Ended Mirassol FC SP
2 : 0
Guarani FC SP
Spain - LaLiga 2
Ended RCD Mallorca
3 : 0
Real Zaragoza
Colombia - Primera B, Apertura
Ended Real Cartagena FC
2 : 1
Boyaca Chico FC
Peru - Primera Division, Apertura
Ended UTC De Cajamarca
0 : 0
Sport Huancayo
Argentina - Copa Argentina
Ended CA Talleres De Cordoba
5 : 0
CD Laferrere
International Youth - U17 CONMEBOL Championship, Group A
Ended Bolivia
3 : 5
Venezuela
Colombia - Primera A, Apertura
Ended Boyaca Patriotas FC
3 : 1
CD La Equidad
Brazil - Mineiro, Modulo I, Playoffs
Ended America FC MG
2 : 0
Caldense MG
Chile - Primera Division
Ended Universidad De Concepcion
1 : 1
CD Antofagasta
Paraguay - Primera Division, Apertura
Ended Deportivo Capiata
2 : 1
Deportivo Santani
Argentina - Primera B Nacional
Ended Quilmes Atletico Club
0 : 0
CA Brown De Adrogue
Colombia - Primera A, Apertura
Ended Rionegro Aguilas
1 : 1
CA Bucaramanga
International Youth - U17 CONMEBOL Championship, Group A
Ended Ecuador
3 : 2
Chile
International - International Friendly Games
12:30 Japan
? : ?
Bolivia
13:00 Korea Republic
? : ?
Colombia
Iran - Pro League
13:30 Foolad Mobarakeh Sepahan SC
? : ?
ZOB Ahan Isfahan FC
International Clubs - Club Friendly Games
14:00 FC Dinamo Batumi
? : ?
FC Torpedo Kutaisi
15:00 FC Dynamo Bryansk
? : ?
Saturn Ramenskoye
International Youth - U19 European Championship, Elite round - Gr. 3
15:00 Croatia
? : ?
Norway
15:00 Hungary
? : ?
Germany
International Youth - Viareggio Cup, Women, Knockout stage
15:00 Juventus FC Women
? : ?
Sassuolo Calcio
International Clubs - Club Friendly Games
15:30 Al-Nasr Dubai SC
? : ?
Arsenal FC
International - International Friendly Games
15:45 United Arab Emirates
? : ?
Syria
International Youth - U19 European Championship, Elite round - Gr. 1
16:00 Romania
? : ?
Azerbaijan
16:00 Russia
? : ?
Republic of Ireland
International Youth - U19 European Championship, Elite round - Gr. 2
16:00 Czech Republic
? : ?
Greece
16:00 Denmark
? : ?
England
International Youth - U19 European Championship, Elite round - Gr. 5
16:00 Poland
? : ?
Switzerland
16:00 Israel
? : ?
France
International Youth - U19 European Championship, Elite round - Gr. 7
16:00 Serbia
? : ?
Italy
16:00 Belgium
? : ?
Ukraine
International Youth - U21 Friendly Games
16:00 Poland
? : ?
Serbia
16:30 Greece
? : ?
Montenegro
International Youth - U21 EURO, Qualification, Group 9
17:00 Bosnia & Herzegovina
? : ?
Moldova
International Youth - U21 Friendly Games
17:00 Georgia
? : ?
Israel
International Youth - U19 European Championship, Elite round - Gr. 6
18:15 Cyprus
? : ?
Turkey
18:15 Scotland
? : ?
Portugal
International - European Championship, Qualification Group J
19:00 Armenia
? : ?
Finland
International - International Friendly Games
19:00 Nigeria
? : ?
Egypt
International Youth - U20 Friendly Games
19:00 Poland
? : ?
Germany
International Youth - U21 EURO, Qualification, Group 3
19:30 Andorra
? : ?
Albania
Germany Amateur - Regionalliga West
20:00 SC Wiedenbrück
? : ?
TSV Alemannia Aachen
International Youth - U19 European Championship, Elite round - Gr. 4
20:00 Netherlands
? : ?
Spain
20:00 Slovenia
? : ?
Wales
International Youth - U20 Friendly Games
20:00 Portugal
? : ?
England
France - National
21:00 AS Lyon-Duchere
? : ?
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
International - International Friendly Games
21:00 Morocco
? : ?
Argentina
Italy - Serie C, Girone A
21:30 Virtus Entella
? : ?
AS Lucchese Libertas 1905
England - League One
21:45 Doncaster Rovers
? : ?
Bristol Rovers
England - National League
21:45 Boreham Wood FC
? : ?
Solihull Moors FC
21:45 Leyton Orient FC
? : ?
AFC Fylde
21:45 Dagenham & Redbridge FC
? : ?
Dover Athletic FC
21:45 Maidenhead United FC
? : ?
Havant & Waterlooville FC
21:45 Barnet FC
? : ?
Aldershot Town FC
21:45 FC Halifax Town
? : ?
Ebbsfleet United FC
International - European Championship, Qualification Group D
21:45 Switzerland
? : ?
Denmark
21:45 Republic of Ireland
? : ?
Georgia
International - European Championship, Qualification Group F
21:45 Malta
? : ?
Spain
21:45 Norway
? : ?
Sweden
21:45 Romania
? : ?
Faroe Islands
International - European Championship, Qualification Group J
21:45 Italy
? : ?
Liechtenstein
21:45 Bosnia & Herzegovina
? : ?
Greece
International - International Friendly Games
21:45 Algeria
? : ?
Tunisia
21:45 Gibraltar
? : ?
Estonia
21:45 Czech Republic
? : ?
Brazil
International Youth - U21 Friendly Games
21:45 England
? : ?
Germany
Scotland - Championship
21:45 Inverness Caledonian Thistle
? : ?
Alloa Athletic
21:45 Dunfermline Athletic
? : ?
Dundee United
Scotland - League One
21:45 Stranraer FC
? : ?
Brechin City
Scotland - League Two
21:45 Albion Rovers
? : ?
Cowdenbeath FC
International Youth - U17 CONMEBOL Championship, Group B
2019-03-27 Colombia
? : ?
Uruguay
Brazil - Paulista, Serie A1, Playoffs
2019-03-27 Red Bull Brasil SP
? : ?
Santos FC SP
Brazil - Sergipano, 2nd Phase
2019-03-27 AD Confianca SE
? : ?
Dorense FC SE
Brazil - Paulista, Serie A1, Playoffs
2019-03-27 SE Palmeiras SP
? : ?
Gremio Novorizontino
International - International Friendly Games
2019-03-27 USA
? : ?
Chile
2019-03-27 Ecuador
? : ?
Honduras
International Youth - U17 CONMEBOL Championship, Group B
2019-03-27 Argentina
? : ?
Paraguay
International - International Friendly Games
2019-03-27 Mexico
? : ?
Paraguay
2019-03-27 Costa Rica
? : ?
Jamaica
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000       
L1160532F000307

Membri ai

Stanleybet ESSA

Westgate Romania SRL

Bucuresti, Sector 5
Str. Tudor Vladimirescu, Nr. 29A, Etaj 5, Biroul 50, Afi Tech Park 1
Nr. Reg. Com.: J40/20246/2004
CIF: 17017651
Capital Social: 1.090.000 lei
Licenta: L1160532F000307