Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Pariaza

Agentii nou deschise

Sector 3
Str. Barajului Sadului, complex A9, Spatiu Comercial, sector 3.
Galati
Str. Brailei, nr.216,parter, micro 18, Bl.C6, Jud.Galati.
Craiova
Str. 1 Decembrie 1918, Nr.16, fost cartier Brazda lui Novac, spatiu comercial, Bl. N10, parter,
Galati
Str. Domneasca, nr. 17, CARTIER CENTRU
Sector 6
Bd. Drumul Taberei, nr. 84-86
Sector 6
Calea Giulesti, nr. 133
Sector 6
Calea Crangasi, nr. 26-28, bl. 48-49
Sector 6
Bd. Iuliu Maniu, nr. 51
Sector 6
Drumul Taberei, nr. 32, Corp C3
Sector 6
Bd. Iuliu Maniu, nr. 77, bl. 2B

vezi toate agentiile

Rezultate Live Betting

inapoi la LIVE BETTING

Filtru tari  
Evenimente
Toate evenimentele
In derulare
Finalizate
Miercuri, 25.04.2018
France - Ligue 2
Ended Paris FC
0 : 0
LB Chateauroux
Ended AC Le Havre
3 : 0
AS Nancy Lorraine
Ended Olympique Nimes
1 : 0
FC Lorient
England - Championship
Ended Derby County
3 : 1
Cardiff City
Ended Nottingham Forest
3 : 0
Barnsley FC
England - League One
Ended Shrewsbury Town
3 : 1
Peterborough United
Ended Bristol Rovers
1 : 1
Wigan Athletic
Ended Doncaster Rovers
0 : 1
Blackburn Rovers
Ended Oldham Athletic
0 : 3
Southend United
Ended Rochdale AFC
1 : 1
Plymouth Argyle
Ended Bradford City
2 : 0
Milton Keynes Dons
England - League Two
Ended Yeovil Town
0 : 0
Forest Green Rovers
Ended Newport County
2 : 1
Accrington Stanley
Ended Morecambe FC
0 : 0
Cambridge United
Ended Coventry City
2 : 4
Lincoln City
England - National League
Ended Tranmere Rovers
1 : 2
Solihull Moors FC
Ended Torquay United
3 : 4
Guiseley AFC
Ended Bromley
0 : 0
Barrow AFC
Ended Gateshead FC
2 : 5
Ebbsfleet United
Ended Leyton Orient
0 : 1
Maidenhead United
International Clubs - UEFA Champions League, Knockout stage
Ended Liverpool FC
5 : 2
AS Roma
Ireland - League Cup
Ended Shamrock Rovers
0 : 1
Longford Town
Ended Shelbourne Dublin
7 : 2
Drogheda United
Scotland - Championship
Ended Livingston FC
0 : 1
Inverness Caledonian Thistle
Scotland - League Two
Ended Berwick Rangers
2 : 2
Stenhousemuir FC
Wales - Premier League, Relegation Round
Ended Prestatyn Town FC
0 : 0
Barry Town
Brazil - Brasileiro Serie B
Ended Atletico GO
3 : 2
Guarani SP
International Clubs - Copa Libertadores, Group G
Ended Deportivo Lara
2 : 1
Millonarios FC
USA - United Soccer League
Ended Penn FC
0 : 0
Nashville SC
Ended Atlanta United 2
0 : 3
Charleston Battery
Brazil - Brasileiro Serie B
Ended Fortaleza CE
3 : 1
CRB AL
International Clubs - Copa Libertadores, Group B
Ended Atletico Nacional Medellin
4 : 1
Club Bolivar
International Clubs - Copa Libertadores, Group F
Ended Santos SP
2 : 0
Estudiantes De La Plata
Colombia - Primera B, Apertura
Ended Atletico FC
3 : 3
Deportes Quindio
International Clubs - AFC Cup, Group D
Ended FC Alay
2 : 3
FK Istiklol
Kazakhstan - Premier League
Ended FK Kyzylzhar Petropavlovsk
0 : 2
FC Astana
International Clubs - AFC Cup, Group F
Ended Shan United FC
1 : 4
Boeung Ket Angkor FC
Ended Ceres-Negros FC
0 : 2
Home United FC
Japan - J.League
Ended Shonan Bellmare
1 : 0
Gamba Osaka
Ended Jubilo Iwata
1 : 2
V-Varen Nagasaki
Ended Nagoya Grampus
1 : 3
Shimizu S-Pulse
Ended Sagan Tosu
0 : 2
Kawasaki Frontale
Ended Cerezo Osaka
2 : 1
Vegalta Sendai
Ended FC Tokyo
3 : 1
Sanfrecce Hiroshima
Ended Kashiwa Reysol
1 : 0
Urawa Red Diamonds
Ended Kashima Antlers
1 : 1
Vissel Kobe
Ended Consadole Sapporo
2 : 1
Yokohama F Marinos
International Clubs - AFC Cup, Group E
Ended Abahani Limited Dhaka
1 : 1
Aizawl FC
Republic of Korea - K-League 1
Ended Ulsan Hyundai
2 : 1
Incheon United FC
Ended Jeonnam Dragons
2 : 1
FC Seoul
Ended Suwon Samsung Bluewings
3 : 1
Gyeongnam FC
Ended Pohang Steelers
0 : 1
Jeju United
Ended Daegu FC
1 : 2
Sangju Sangmu Phoenix
Thailand - Thai League 1
Ended Chainat FC
2 : 1
Port FC
Ended Prachuap FC
4 : 2
Chiangrai United
International Clubs - AFC Cup, Group E
Ended New Radiant SC
2 : 0
Bengaluru FC
International Clubs - AFC Cup, Group G
Ended CLB BD Thanh Hoa
3 : 3
Yangon United
Ended Bali United Pusam
1 : 3
Global Cebu FC
International Clubs - AFC Cup, Group I
Ended Hang Yuen
0 : 1
Hwaepul SC
Republic of Korea - K-League 1
Ended Gangwon FC
0 : 2
Jeonbuk Hyundai Motors
Thailand - Thai League 1
Ended Pattaya United
3 : 3
Ubon Umt Utd
Ended Sukhothai FC
1 : 1
Suphan Buri FC
Greece - Football League
Ended Anagennisi Karditsas 1904
3 : 3
Aoc-Kissamikos
Ended Panseraikos 1964
1 : 2
Aiginiakos FC
International Clubs - AFC Cup, Group I
Ended Benfica De Macau
0 : 2
April Twenty-Five
Thailand - Thai League 1
Ended Buriram United FC
2 : 1
Nakhon Ratchasima FC
Ended Ratchaburi FC
2 : 1
Bangkok Glass FC
Ended AIR Force United FC
1 : 2
Chonburi FC
International Clubs - AFC Cup, Group D
Ended Altyn Asyr FC
1 : 0
Ahal FC
Italy - Coppa Italia Serie C, Knockout stage
Ended US Alessandria Calcio 1912
3 : 1
AS Viterbese Castrense
Macedonia - 1. MFL
Ended Vardar 1947 Skopje
0 : 1
FK Rabotnicki Skopje
Thailand - Thai League 1
Ended Bangkok United
5 : 2
Navy Football Club
Ended Muang Thong United
2 : 2
Police Tero FC
Egypt - Premier League
Ended Enppi Club
3 : 1
Tanta
Ended EL Daklyeh
1 : 1
Wadi Degla SC
Greece - Football League
Ended Doxa Dramas
3 : 1
Apollon Pontou
Ended Sparti
1 : 0
Trikala 1963
Ended Aris Thessaloniki
3 : 0
Apollon Larisas
Ended Panachaiki 2005
2 : 0
AE Karaiskakis
Macedonia - 1. MFL
Ended FK Pelister Bitola
2 : 1
FK Sileks Kratovo
Ended KF Shkupi Skopje
3 : 1
Pobeda Prilep
Ended FK Renova
2 : 0
FK Skopje
Ended Akademija Pandev
2 : 2
Shkendija 79 Tetovo
Serbia - Superliga, Relegation Round
Ended FK Zemun
2 : 1
FK Borac
Cyprus - Cyprus Cup
Ended Pafos FC
1 : 4
Apollon Limassol
Ended Apoel Nicosia
1 : 2
AEK Larnaca
Czech Republic - FNL
Ended MFK Vitkovice
2 : 0
SK Dynamo Ceske Budejovice
Ended Sokolov
2 : 0
FK Varnsdorf
Ended FK Pardubice
3 : 0
FC Mas Taborsko
Ended 1.sc Znojmo
0 : 2
Fotbal Trinec
Ended MFK Frydek-Mistek
2 : 1
1 FK Pribram
Lithuania - A Lyga
Ended FK Atlantas Klaipeda
1 : 0
FK Jonava
Morocco - Botola
Ended Chabab Atlas Khenifra
2 : 3
RCA Raja Casablanca Athletic
Poland - I Liga
Ended Puszcza Niepolomice
1 : 0
GKS Katowice
Portugal - Segunda Liga
Ended Academica De Coimbra
1 : 0
FC Porto B
Slovenia - PrvaLiga
Ended Aluminij Kidricevo
1 : 1
NK Krsko
Bulgaria - Bulgarian Cup
Ended Levski Sofia
2 : 2
CSKA Sofia
Denmark - DBU Pokalen
Ended FC Fredericia
0 : 1
Silkeborg IF
Finland - Veikkausliiga
Ended FC Inter Turku
0 : 0
HJK Helsinki
Ended Rovaniemi PS
2 : 0
FC Lahti
Ended Vaasa PS
1 : 1
Ilves
Germany Amateur - Bundesliga, Women
Ended FF Usv Jena
0 : 4
VfL Wolfsburg
Czech Republic - Cup
Ended FC Fastav Zlin
0 : 1
FK Jablonec
Czech Republic - FNL
Ended FK Usti Nad Labem
2 : 1
FC Sellier & Bellot Vlasim
Ended SFC Opava
3 : 0
FK Viktoria Zizkov
Egypt - Premier League
Ended Al-Masry
2 : 1
Smouha SC
Finland - Veikkausliiga
Ended IFK Mariehamn
1 : 4
Kuopio PS
Germany Amateur - Regionalliga Northeast
Ended Berliner AK 07
1 : 0
TSG Neustrelitz
Ended FC Oberlausitz Neugersdorf
3 : 1
Germania Halberstadt
Poland - I Liga
Ended MKS Chojniczanka Chojnice
0 : 1
Rakow Czestochowa
Ended Drutex-Bytovia
1 : 0
GKS Tychy
Serbia - Superliga, Championship Round
Ended FK Crvena Zvezda
3 : 0
FK Cukaricki
Ended FK Spartak Zdrepceva Krv
2 : 1
FK Napredak Krusevac
Ended FK Vozdovac
2 : 1
Vojvodina Novi Sad
Serbia - Superliga, Relegation Round
Ended FK Radnik Surdulica
2 : 0
Backa Palanka
Ended FK Macva Sabac
0 : 0
RAD Beograd
Ended FK Mladost Lucani
3 : 1
FK Javor Matis
Denmark - 2nd Division, Relegation Group
Ended Dalum IF
3 : 2
B 93 Kopenhagen
Germany Amateur - Regionalliga Bavaria
Ended FC Schweinfurt 05
7 : 3
SpVgg Bayreuth
Germany Amateur - Regionalliga Northeast
Ended FSV Union Fuerstenwalde
1 : 2
FSV Wacker Nordhausen
Ended VSG Altglienicke
1 : 3
Hertha BSC Berlin II
Ended ZFC Meuselwitz
3 : 2
VfB Auerbach
Norway - Eliteserien
Ended Stabaek IF
1 : 1
IK Start
Ended Ranheim
0 : 2
SK Brann
France - Ligue 1
Ended SM Caen
0 : 0
FC Toulouse
Germany Amateur - Regionalliga North
Ended Hannover 96 II
2 : 1
SV Drochtersen/Assel
Germany Amateur - Regionalliga Northeast
Ended BFC Dynamo
2 : 2
FC Energie Cottbus
Ended SV Babelsberg 03
4 : 2
1. FC Lokomotive Leipzig
Germany Amateur - Regionalliga West
Ended Borussia Dortmund II
1 : 3
FC Victoria Cologne
Ended SC Verl
1 : 1
Wuppertaler SV
Ended Borussia Mönchengladbach II
2 : 3
KFC Uerdingen 05
International Youth - U19 Friendly Games
Ended Denmark
2 : 2
Germany
South Africa - Premier League
Ended Platinum Stars
1 : 2
Amazulu Durban
Ended Orlando Pirates
4 : 0
Bidvest Wits
Ended Polokwane City
1 : 1
Cape Town City FC
Ended Supersport United
3 : 2
Free State Stars
Ended Maritzburg United
2 : 2
Mamelodi Sundowns
Guatemala - Liga Nacional, Clausura
Ended CD Marquense
2 : 2
Antigua Gfc
Morocco - Botola
63' Wydad Athletic Club Casablanca
1 : 1
RSB Berkane
International Clubs - UEFA Champions League, Knockout stage
48' FC Bayern Munich
1 : 1
Real Madrid
International Clubs - Copa Libertadores, Group C
2018-04-26 Atletico Tucuman
? : ?
THE Strongest
International Clubs - Copa Libertadores, Group F
2018-04-26 Club Nacional De Football
? : ?
Real Garcilaso
Brazil - Copa do Brasil
2018-04-26 Vitoria BA
? : ?
Corinthians SP
2018-04-26 Goias GO
? : ?
Gremio RS
Colombia - Primera A, Apertura
2018-04-26 Atletico Huila
? : ?
Jaguares FC
USA - United Soccer League
2018-04-26 Richmond Kickers
? : ?
Toronto FC II
2018-04-26 Rio Grande Valley FC
? : ?
Orange County SC
International Clubs - Copa Libertadores, Group A
2018-04-26 Monagas SC
? : ?
Defensor Sporting
International Clubs - Copa Libertadores, Group D
2018-04-26 Independiente Santa Fe
? : ?
Flamengo RJ
International Clubs - Copa Libertadores, Group H
2018-04-26 Boca Juniors
? : ?
Palmeiras SP
Colombia - Primera A, Apertura
2018-04-26 Club Deportivo Junior FC
? : ?
Atletico Nacional Medellin
International Clubs - CONCACAF Champions League, Knockout stage
2018-04-26 Guadalajara Chivas
? : ?
Toronto FC
Georgia - National League
2018-04-26 Lokomotivi Tbilisi
? : ?
FC Dila Gori
2018-04-26 FC Samtredia
? : ?
FC Rustavi
Egypt - Premier League
2018-04-26 AL Asyooti Sport
? : ?
Talaea EL Gaish
Greece - Football League
2018-04-26 OFI Crete
? : ?
Panegialios
Romania - Liga 1, Championship round
2018-04-26 CSM Politehnica Iasi
? : ?
FC Astra Giurgiu
Serbia - Superliga, Championship Round
2018-04-26 Partizan Beograd
? : ?
FK Radnicki Nis
Denmark - DBU Pokalen
2018-04-26 Brøndby IF
? : ?
FC Midtjylland
Norway - Super Cup
2018-04-26 Lillestrom SK
? : ?
Rosenborg BK
Sweden - Damallsvenskan, Women
2018-04-26 FC Rosengard
? : ?
Eskilstuna United
Germany Amateur - Regionalliga North
2018-04-26 VfB Luebeck
? : ?
FC St. Pauli II
Egypt - Premier League
2018-04-26 Al-Ahly Cairo
? : ?
Al-Zamalek
International Clubs - UEFA Europa League, Knockout stage
2018-04-26 Olympique Marseille
? : ?
FC Salzburg
2018-04-26 Arsenal FC
? : ?
Atletico Madrid
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet ESSA

Westgate Romania SRL

Bucuresti, sector 3
Str. Branduselor, nr. 2-4, et. 4
Nr. Reg. Com.: J40/20246/2004
CIF: 17017651
Capital Social: 1.090.000 lei
Licenta: L1160532F000307

Inchide
Recupereaza parola
Inchide