Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Pariaza

Agentii nou deschise

Sector 4
Sos. Oltenitei nr. 162, Bl 3
Alba Iulia
Str. Tudor Vladimirescu, nr. 50A (incinta ALBA MALL)
Sector 5
Sos.Alexandriei, nr.92, bloc L26
Sector 2
Str. Teiul Doamnei, Nr. 5, Bl. 27
Sector 2
Sos.Pantelimon, nr.283, bloc 12
Chitila
Soseaua Banatului, nr.14, bloc 9, parter
Galati
Str.Siderurgistilor, nr.42, bl. M4A
Birlad
Str.Republicii, nr.195, bloc I.A.S, ap.1
Birlad
Str.G-ral Vasile Milea, nr.2, bl.A1U
Craiova
Str. Dr. Nicolae Ionescu Sisesti, nr. 19 A

vezi toate agentiile

Rezultate Live Betting

inapoi la LIVE BETTING

Filtru tari  
Evenimente
Toate evenimentele
In derulare
Finalizate
Marti, 28.02.2017
International Clubs - Club Friendly Games
Ended Metallurg Zaporizhya
0 : 4
FC Avanhard Kramatorsk
International Clubs - AFC Champions League, Group A
Ended Lokomotiv Tashkent
2 : 0
AL Ahli Uae
International Clubs - Club Friendly Games
Ended FC Poltava
1 : 1
Girnik-Sport
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. 1. Lig
Ended Mersin Idmanyurdu
3 : 2
Denizlispor
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. Super Lig
Ended Galatasaray
2 : 0
Besiktas
Azerbaijan - Premier League
Ended Azal Pfc Baku
0 : 1
Neftchi Baku Pfc
Singapore - S.League
Ended Hougang United FC
2 : 0
Geylang International
Ended Home United FC
6 : 1
Young Lions
Azerbaijan - Premier League
Ended Zira FK
1 : 0
FK Sumgayit
Ghana - Premier League
Ended Ashanti Gold FC
0 : 1
Asante Kotoko
International Clubs - Club Friendly Games
Ended Valerenga IF
1 : 2
Shakhter Soligorsk
Turkey - 1. Lig
Ended Mersin Idman Yurdu
0 : 0
Denizlispor
International Clubs - AFC Champions League, Group B
Ended AL Fateh SC
2 : 2
Lekhwiya SC
International Clubs - AFC Champions League, Group A
Ended Esteghlal Tehran
3 : 0
AL Taawon FC
International Clubs - AFC Champions League, Group B
Ended AL Jazira
0 : 1
Esteghlal Meli-Sanati Khuzestan FC
Czech Republic - 1. Liga
Ended FK Mlada Boleslav
1 : 1
FK Teplice
Denmark - Superligaen
Ended Lyngby BK
0 : 0
Esbjerg FB
Romania - Liga 1
Ended CS Concordia Chiajna
1 : 3
FC Astra Giurgiu
Cyprus - 1st Division
Ended Apollon Limassol
2 : 0
Apoel Nicosia
International Clubs - Club Friendly Games
Ended IK Start
1 : 0
Levanger FK
Poland - Ekstraklasa
Ended Ruch Chorzow
2 : 0
Slask Wroclaw
Turkey - Super Lig
Ended Galatasaray
0 : 1
Besiktas JK
Greece - Super League
Ended Veroia FC
0 : 1
Atromitos Athinon
Denmark - Superligaen
Ended Viborg FF
1 : 1
Aarhus GF
International Clubs - Club Friendly Games
Ended TSV Buchbach
1 : 1
TSV 1860 Munich II
Peru - Primera Division, Verano, Group A
Ended FBC Melgar
2 : 1
Deportivo San Martin
Sweden - Svenska Cup, Group 6
Ended IF Brommapojkarna
1 : 1
Djurgardens IF
Israel - Premier League
Ended Hapoel Beer Sheva
3 : 0
Hapoel Kfar Saba
Romania - Liga 1
Ended CS Municipal Studentesc Iasi
1 : 2
CFR Cluj
Switzerland - Challenge League
Ended Servette FC
2 : 1
FC Le Mont LS
Germany - 2. Bundesliga
Ended FC ST Pauli
5 : 0
Karlsruher SC
Italy - Serie B
Ended FC Bari 1908
2 : 0
Brescia Calcio
France - Ligue 2
Ended Stade Reims
1 : 1
Stade Brestois 29
Italy - Lega Pro, Girone B
Ended Pordenone Calcio
6 : 0
Bassano Virtus
Italy - Serie A
Ended ACF Fiorentina
2 : 2
FC Torino
England - Premier League
Ended Leicester City
3 : 1
Liverpool FC
Portugal - Primeira Liga
Ended FC Arouca
1 : 2
CF Belenenses
Chile - Primera B, Clausura
Ended Club De Deportes Valdivia
0 : 0
San Marcos De Arica
Ended Curico Unido
1 : 1
Nublense
Peru - Primera Division, Verano, Group A
Ended Academia Cantolao
0 : 1
Alianza Atletico
Colombia - Primera B, Apertura
Ended Deportes Quindio
4 : 0
Union Magdalena Santa Marta
International Clubs - AFC Champions League, Group E
Ended Ulsan Hyundai
6 : 0
Brisbane Roar FC
International Clubs - AFC Champions League, Group F
Ended Urawa Red Diamonds
5 : 2
FC Seoul
Azerbaijan - Premier League
66' FK Kapaz
1 : 1
FK Gabala
Russia - Youth League
72' FC Zenit ST Petersburg
1 : 0
Arsenal Tula
International Clubs - AFC Champions League, Group F
Halftime Shanghai Sipg
4 : 1
Western Sydney Wanderers
Singapore - S.League
Halftime Balestier Khalsa FC
1 : 0
Warriors FC
Moldova - Divizia Nationala
28' CS Petrocub
1 : 0
FC Speranta
30' FC Zaria Balti
0 : 0
FC Academia Chisinau
Malaysia - Super League
10' Sarawak
0 : 0
Johor Darul Takzim FC
International Clubs - AFC Champions League, Group E
14:30 Muang Thong United
? : ?
Kashima Antlers
International Clubs - Club Friendly Games
14:45 Fredrikstad FK
? : ?
FK Jerv
Bulgaria - First Professional League
15:00 FC Dunav Ruse
? : ?
Levski Sofia
International Clubs - AFC Champions League, Group C
15:00 FC Bunyodkor Tashkent
? : ?
Al-Ain
International Clubs - Club Friendly Games
15:00 IK Frej
? : ?
AFC Eskilstuna
International Youth - U19 Friendly Games
15:00 Israel
? : ?
Ukraine
Malaysia - Super League
15:00 Pahang FA
? : ?
Selangor Pkns
Hungary - Magyar Kupa
15:30 SC Vasas Budapest
? : ?
Dorogi FC
Azerbaijan - Premier League
16:00 Qarabag FK
? : ?
Inter Baku
International Clubs - AFC Champions League, Group D
17:10 AL Wahda FC Abu Dhabi
? : ?
Persepolis FC
International Clubs - AFC Champions League, Group C
17:15 ZOB Ahan FC
? : ?
AL Ahli Ksa
International Clubs - Club Friendly Games
17:15 Bodo/Glimt
? : ?
Sandnes Ulf
Bulgaria - First Professional League
17:30 CSKA Sofia
? : ?
PFK Botev Plovdiv
International Clubs - Club Friendly Games
18:30 Sogndal IL
? : ?
Spartak Moscow
Russia - Russian Cup
18:30 Ural Ekaterinburg
? : ?
FK Krasnodar
International Clubs - AFC Champions League, Group D
18:45 AL Hilal Riyadh
? : ?
Al-Rayyan
Egypt - Premier League
19:00 Al-Masry
? : ?
Talaea EL Gaish
France - Coupe de France
19:00 Frejus Saint-Raphael FC
? : ?
AJ Auxerre
19:00 CA Bastia
? : ?
SCO Angers
Poland - Puchar Polski
19:00 Wigry Suwalki
? : ?
Arka Gdynia
Turkey - Turkiye Kupasi, Knockout stage
19:00 Kasimpasa
? : ?
Caykur Rizespor
Germany - DFB Pokal
19:30 Eintracht Frankfurt
? : ?
Arminia Bielefeld
International Clubs - Club Friendly Games
19:30 Asko Bad Voslau
? : ?
SC Ortmann
19:30 FSV Mainz 05 II
? : ?
Offenbacher Kickers
South Africa - Premier League
19:30 Mamelodi Sundowns
? : ?
Chippa United
International Clubs - Club Friendly Games
19:45 Strommen
? : ?
Mjondalen
Denmark - DBU Pokalen
20:00 Vendsyssel FF
? : ?
HB Koge
International Clubs - Club Friendly Games
20:00 Stjordals/Blink
? : ?
Tillerbyen FK
Romania - Cupa Ligii
20:00 ACS Poli Timisoara
? : ?
ASA Targu Mures
Spain - Primera Division
20:30 Real Sociedad
? : ?
SD Eibar
Israel - State Cup
20:55 Bnei Yehuda Tel Aviv
? : ?
MS Ironi Ashdod
Italy - Serie B
21:30 Perugia Calcio Spa
? : ?
Frosinone Calcio
21:30 Vicenza Calcio
? : ?
Virtus Entella
21:30 Novara Calcio
? : ?
Benevento Calcio
21:30 US Salernitana 1919
? : ?
Spal 2013
21:30 FC Pro Vercelli 1892
? : ?
AS Avellino 1912
21:30 AS Cittadella
? : ?
Trapani Calcio
21:30 Spezia Calcio
? : ?
Ascoli Picchio 1898
21:30 AC Pisa 1909
? : ?
Carpi FC 1909
21:30 Hellas Verona
? : ?
Ternana Calcio
21:30 US Latina Calcio
? : ?
AC Cesena
England - Championship
21:45 Aston Villa
? : ?
Bristol City
21:45 Blackburn Rovers
? : ?
Derby County
21:45 Brighton & Hove Albion
? : ?
Newcastle United
Postponed Wolverhampton Wanderers
? : ?
Huddersfield Town
England - League One
Postponed Oxford United
? : ?
Fleetwood Town
21:45 Rochdale AFC
? : ?
Port Vale
21:45 Scunthorpe United
? : ?
AFC Wimbledon
21:45 Shrewsbury Town
? : ?
Charlton Athletic
21:45 Swindon Town
? : ?
Gillingham FC
21:45 Walsall FC
? : ?
Chesterfield FC
21:45 Millwall FC
? : ?
Peterborough United
21:45 Northampton Town
? : ?
Oldham Athletic
21:45 Bury FC
? : ?
Coventry City
21:45 Bradford City
? : ?
Milton Keynes Dons
England - League Two
21:45 Accrington Stanley
? : ?
Wycombe Wanderers
21:45 Blackpool FC
? : ?
Barnet FC
21:45 Cambridge United
? : ?
Doncaster Rovers
21:45 Portsmouth FC
? : ?
Morecambe FC
21:45 Stevenage FC
? : ?
Leyton Orient
21:45 Yeovil Town
? : ?
Mansfield Town
21:45 Hartlepool United
? : ?
Crewe Alexandra
21:45 Crawley Town
? : ?
Exeter City
21:45 Grimsby Town
? : ?
Colchester United
21:45 Plymouth Argyle
? : ?
Notts County
21:45 Cheltenham Town
? : ?
Carlisle United
England - National League
21:45 Sutton United
? : ?
Boreham Wood FC
21:45 Bromley
? : ?
Braintree Town
Postponed Macclesfield Town
? : ?
Gateshead FC
21:45 Solihull Moors FC
? : ?
Torquay United
21:45 Lincoln City
? : ?
York City
21:45 Eastleigh FC
? : ?
Aldershot Town
21:45 Dagenham & Redbridge
? : ?
Maidstone United FC
21:45 Tranmere Rovers
? : ?
Forest Green Rovers
21:45 Woking FC
? : ?
Dover Athletic
21:45 Guiseley AFC
? : ?
Barrow AFC
Germany - DFB Pokal
21:45 Sportfreunde Lotte
? : ?
Borussia Dortmund
Italy - Coppa Italia
21:45 Juventus Turin
? : ?
SSC Napoli
Scotland - Championship
21:45 AYR United
? : ?
Raith Rovers
Scotland - League One
21:45 Brechin City
? : ?
Queens Park FC
21:45 Alloa Athletic
? : ?
East Fife FC
Scotland - League Two
21:45 Clyde FC
? : ?
Montrose FC
21:45 Cowdenbeath FC
? : ?
Edinburgh City
21:45 Stirling Albion
? : ?
Elgin City
Scotland - Premiership
21:45 Hamilton Academical
? : ?
Aberdeen FC
England - League One
22:00 Bolton Wanderers
? : ?
Bristol Rovers
France - Coupe de France
22:00 FC Girondins Bordeaux
? : ?
FC Lorient
Portugal - Taca de Portugal
22:15 Estoril Praia
? : ?
SL Benfica
Spain - Primera Division
22:30 CF Valencia
? : ?
CD Leganes
22:30 CF Malaga
? : ?
Real Betis Balompie
International Clubs - Copa Sudamericana
2017-03-01 CA Boston River
? : ?
Comerciantes Unidos
2017-03-01 CD O'Higgins
? : ?
Fuerza Amarilla S.c.
Colombia - Primera A, Apertura
2017-03-01 Millonarios FC
? : ?
La Equidad
International Clubs - Copa Sudamericana
2017-03-01 Deportivo Cali
? : ?
Club Sportivo Luqueno
2017-03-01 Liga Dep Universitaria Quito
? : ?
Defensor Sporting
International Clubs - CONCACAF Champions League, Knockout stage
2017-03-01 Atletico Pachuca
? : ?
Deportivo Saprissa
International Clubs - AFC Champions League, Group G
2017-03-01 Suwon Samsung Bluewings
? : ?
Guangzhou Evergrande
International Clubs - AFC Champions League, Group H
2017-03-01 Gamba Osaka
? : ?
Jeju United
Bulgaria - First Professional League
2017-03-01 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? : ?
PFC Montana 1921
International Clubs - AFC Champions League, Group H
2017-03-01 Jiangsu FC
? : ?
Adelaide United FC
Czech Republic - Cup
2017-03-01 FC Mas Taborsko
? : ?
FC Slovan Liberec
International Clubs - AFC Champions League, Group G
2017-03-01 Eastern Sports Club
? : ?
Kawasaki Frontale
Moldova - Divizia Nationala
2017-03-01 FC Dinamo Auto
? : ?
FC Milsami
2017-03-01 CF Ungheni
? : ?
FC Dacia Chisinau
2017-03-01 Saxan Ceadir Lunga
? : ?
FC Zimbru Chisinau
Russia - Russian Cup
2017-03-01 Rubin Kazan
? : ?
FK Sibir
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL
- in insolventa, in insolvency, en procedure collective -

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 2.000.000 lei Licenta: RO2838L001376

Inchide
Recupereaza parola
Inchide