Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Pariaza

Agentii nou deschise

Petrosani
Str. 1 Decembrie 1918, Bl. 85
Pitesti
Str. Grivitei, nr. 2, bl. B16, Cartier Central, Magazin 125
Ploiesti
Str. Mihail Kogalniceanu, nr. 2, Bl. C1, parter
Sector 4
Sos. Oltenitei nr. 162, Bl 3
Alba Iulia
Str. Tudor Vladimirescu, nr. 50A (incinta ALBA MALL)
Sector 5
Sos.Alexandriei, nr.92, bloc L26
Sector 2
Sos.Pantelimon, nr.283, bloc 12
Chitila
Soseaua Banatului, nr.14, bloc 9, parter
Galati
Str.Siderurgistilor, nr.42, bl. M4A
Birlad
Str.Republicii, nr.195, bloc I.A.S, ap.1

vezi toate agentiile

Rezultate sistem

    Alege ziua
    Alege un sport
    Alege un campionat
   FOTBAL
ANGLIA CHAMPIONSHIP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7500 Barnsley : Nottingham Forest 1-1 2-1 3
7501 Birmingham : Bolton 0-0 0-0 -
7538 Brentford : Bristol City 0-1 2-2 5
7539 Cardiff : Sheffield United 1-0 2-0 45
7560 Derby : Preston 0-0 1-0 58
7561 Hull : Wolves 1-2 2-3 6
7562 Leeds : Fulham 0-0 0-0 -
7563 Middlesbrough : Burton Albion 1-0 2-0 23
7564 Millwall : Ipswich 2-3 3-4 1
7566 Reading : Aston Villa 0-0 2-1 49
ANGLIA EVO-STIK PREMIERSHIP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3537 Ashton United : Farsley Celtic 0-0 1-1 66
3538 Coalville Town : Stourbridge 0-1 0-1 15
3539 Halesowen : Barwell 0-0 1-0 90
3558 Lancaster : Warrington 0-1 2-2 11
3573 Marine : Workington 0-0 2-0 49
3574 Matlock Town : Hednesford 2-2 3-2 6
3575 Nantwich Town : Altrincham 1-0 1-1 34
3693 Rushall Olympic : Grantham 0-1 0-2 45
3694 Stafford Rangers : Sutton Coldfield 1-0 4-1 41
3740 Whitby Town : Stalybridge 1-1 4-1 10
3742 Witton Albion : Buxton 0-0 1-0 88
ANGLIA FOOTBALL LEAGUE TROPHY
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8608 Plymouth : Chelsea U23 0-0 2-2 62
8609 Rotherham : Man City U23 0-0 1-1 64
8610 Cheltenham : Swansea U23 0-0 1-2 48
8611 Luton : Tottenham U23 1-1 2-2 19
8614 Notts County : Everton U23 2-0 2-1 30
8615 Swindon : West Ham U23 0-1 2-3 6
ANGLIA NATIONAL LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7569 Bromley : Leyton Orient 2-0 6-1 11
7570 Dagenham & Redbridge : Ebbsfleet United 2-0 3-3 22
7571 Fylde : Maidenhead United 1-2 1-4 26
7572 Guiseley : Tranmere 0-0 0-0 -
7576 Halifax : Dover Athletic 0-0 1-2 87
7582 Hartlepool : Chester 0-1 1-1 1
7583 Maidstone United : Aldershot 0-0 1-1 76
7584 Solihull Moors : Barrow 0-2 3-3 20
7585 Sutton United : Macclesfield 0-1 2-1 2
7586 Torquay : Boreham Wood 0-0 2-4 50
7587 Woking : Eastleigh 1-0 2-1 43
7588 Wrexham : Gateshead 0-0 1-0 72
ANGLIA NATIONAL LEAGUE NORTH
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8952 Alfreton Town : North Ferriby 0-0 1-0 70
8953 Brackley Town : Nuneaton 1-0 1-0 11
8954 Gainsborough : Blyth Spartans 1-2 2-4 8
8958 Harrogate Town : Chorley 2-0 4-1 3
8959 Kidderminster : Leamington 0-0 2-0 66
8990 Salford : Stockport 2-1 2-1 7
8991 Southport : Fc United Of Manchester 0-2 3-3 9
8992 Spennymoor : Bradford Park Avenue 3-0 3-0 37
8993 Tamworth : Boston Utd 1-0 2-1 22
8994 York : Darlington 0-0 0-0 -
ANGLIA NATIONAL LEAGUE SOUTH
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8996 Bognor Regis Town : Whitehawk 2-2 6-2 5
8997 Chippenham : Poole Town 0-0 0-1 90
8998 Dartford : Concord Rangers 1-0 2-0 37
9001 East Thurrock : Braintree Town 2-2 5-3 8
9002 Eastbourne Borough : Welling 0-0 0-0 -
9003 Hemel Hampstead Town : Hampton & Richmond 1-0 1-0 44
9004 Oxford City : Hungerford Town 0-0 2-0 48
9005 Truro City : Bath City 1-1 1-2 26
9006 Weston Super Mare : Gloucester 1-1 2-1 18
ANGLIA RYMAN PREMIER
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3809 Brightlingsea Regent : Leiston 0-1 0-1 27
3810 Dorking Wanderers : Metropolitan Police 3-1 4-1 2
3812 Folkestone Invicta : Merstham 1-1 2-1 14
3813 Harlow Town : Dulwich Hamlet 2-1 2-3 2
3814 Hendon : Enfield 2-0 3-0 7
3815 Lowestoft Town : Billericay Town 1-1 1-2 10
3818 Margate : Tonbridge 0-0 0-0 -
3819 Needham Market Fc : Thurrock 2-0 2-1 37
3820 Staines : Tooting Mitcham United 3-0 6-0 6
3827 Wingate & Finchley : Harrow Borough 1-1 1-3 10
ANGLIA SOUTHERN PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3841 Bishop'S Stortford : Kings Lynn 1-2 2-3 7
3843 Chesham United : Banbury United 0-1 1-3 34
3844 Dunstable : Kings Langley 0-3 1-4 5
3845 Gosport Borough : Slough Town 0-2 1-5 5
3847 Hereford : Tiverton 0-0 1-0 82
3848 Kettering : Redditch 0-0 1-0 86
3852 Stratford Town Fc : Merthyr Town 1-2 2-2 27
ARABIA SAUDITA LIGA PROFESIONISTA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3503 Al Taawon : Al Hilal 3-3 3-4 14
ARGENTINA CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1542 Boca Juniors : Gimnasia Y Tiro De Salta 2-0 5-0 32
1544 San Lorenzo : Cipolletti 0-1 1-1 21
AUSTRIA 1E LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4066 Bw Linz : Hartberg 0-0 1-1 53
4098 Fc Liefering : Floridsdorfer Ac 3-1 3-1 11
4100 Kapfenberg : Wiener Neustadt 0-0 0-0 -
4101 Wsg Wattens : Austria Lustenau 0-1 1-2 7
AUSTRIA REGIONALLIGA EAST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3431 Fc Stadlau : Schwechat 1-0 3-1 38
3432 St Polten 2 : Parndorf 2-0 4-0 19
3433 Austria Vienna Ii : Wiener Sportklub 0-1 1-2 14
3434 Neusiedl : Admira Wacker Ii 1-0 2-1 34
3435 Traiskirchen Fcm : First Vienna 1-0 1-0 9
3437 Fc Mannsdorf : Rapid Vienna Ii 0-2 2-2 26
AUSTRIA REGIONALLIGA WEST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3438 Worgl : Wacker Innsbruck Ii 0-1 2-2 43
3439 Fc Hard : Hohenems 1-0 3-1 6
3441 Fc Alberschwende : Grodig 0-2 0-4 41
3443 Altach Ii : St Johann 3-0 5-0 27
3453 Fc Anif : Kitzbuhel 0-1 0-1 20
3454 Dornbirn : Seekirchen 2-0 6-1 5
3460 Pinzgau Saalfelden : Kufstein 0-3 0-5 1
3465 Schwaz : Wals-Grunau 0-2 0-3 5
BRAZILIA SERIE A
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1434 Santos : Fluminense 0-0 0-0 -
BRAZILIA SERIE B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4922 Londrina Pr : Brasil De Pelotas 2-1 4-1 4
BRAZILIA SERIE D
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5575 Operario Pr : Maranhao 0-0 2-1 70
CHILE PRIMERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3741 Palestino : Colo Colo 1-1 1-1 26
CHINA FA CUP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5545 Shanghai Shenhua : Shanghai Shenxin 0-0 1-0 55
COLOMBIA LIGA POSTOBON 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1642 Real Cartagena : Llaneros 0-0 1-0 72
1645 Deportes Quindio : Boyaca Chico 0-1 1-3 42
DANEMARCA DIVISION 2 PULJE 3
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8616 Vsk Arhus : Lyseng 0-1 1-2 1
DANEMARCA LANDSPOKAL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5576 Ballerup Skovlunde Fodbold : B 1973 Herlev 1-1 3-1 6
ECUADOR SERIE A
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3415 Emelec : Fuerza Amarilla S.C. 2-0 2-0 9
EGIPT CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6390 Al Ahly : Al Masry 0-0 0-0 -
ESTONIA MEISTRILIIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3487 Sillamae Kalev : Flora Tallinn 0-0 0-3 53
3488 Trans Narva : Infonrt Tallinn 0-2 1-3 21
3500 Jalgpallikool Tammeka : Levadia Tallinn 0-1 1-4 33
5709 Parnu Jk Vaprus : Nomme Kalju 0-2 1-6 5
EXTRAS APOEL NICOSIA VS SLAVIA PRAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3090 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
3098 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
4707 Numar Total Cornere : - Over 9.5 -
4713 Puncte De Cartonas : - Under 45.5 -
EXTRAS HOFFENHEIM VS LIVERPOOL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3165 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - Yes -
3210 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
4874 Numar Total Cornere : - Over 10.5 -
4875 Puncte De Cartonas : - Under 45.5 -
EXTRAS QARABAG VS COPENHAGEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3086 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
3088 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
4694 Numar Total Cornere : - Over 9.5 -
4695 Puncte De Cartonas : - Under 45.5 -
EXTRAS SPORTING LISBON VS FCSB
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3256 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
4906 Numar Total Cornere : - Over 10.5 -
4908 Puncte De Cartonas : - Over 65.5 -
GERMANIA REGIONALLIGA BAVARIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3268 Unterfohring : Fc Pipinsried 0-0 0-1 60
3269 Burghausen : Schalding Heining 2-0 3-0 8
3270 Vfr Garching : Bayern Munich Am 1-0 2-2 43
3277 Seligenporten : Bayreuth 1-0 2-0 2
INDONEZIA SUPER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3267 Jakarta : Psm Makassar 0-2 2-2 22
IRLANDA PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1423 Limerick : Shamrock Rovers 0-1 0-2 41
1424 Sligo : Bray 0-0 0-0 -
LIGA CAMPIONILOR EUROPENI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4653 Apoel Nicosia : Slavia Prague 2-0 2-0 2
4659 Hoffenheim : Liverpool 0-1 1-2 35
4660 Karabakh Agdam : Fc Copenhagen 1-0 1-0 25
4702 Sporting Lisbon : Fcsb 0-0 0-0 -
4703 Young Boys : Cska Moscow 0-0 0-1 90
LIGUE 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3466 Club A Bizertin : Es Sahel 1-0 1-2 4
3468 Stade Gabesien : Kairouanaise 0-0 1-0 70
5223 Co Mednine : Esperance Sportive De Tunis 0-2 0-2 4
5224 Es Metlaoui : Stade Tunisien 0-0 2-0 59
MECIURI AMICALE CLUBURI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5754 Achilles 29 : Willem Ii 1-2 4-2 17
5755 Girona : Manchester City 1-0 1-0 14
NORTHERN IRLANDA PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4027 Ards : Linfield 0-2 0-2 20
4037 Carrick Rangers : Ballymena 0-0 1-1 52
4038 Coleraine : Cliftonville 0-0 2-0 50
4102 Crusaders : Warrenpoint 4-0 5-0 5
4103 Glenavon : Ballinamallard United 1-1 6-2 27
4106 Glentoran : Dungannon 0-0 2-0 52
NORVEGIA LIGI DIN 2ND DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5710 Follo : Valerenga 2 1-0 1-2 30
PARAGUAY PRIMERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
6045 Cerro Porteno : Club Libertad 0-0 1-1 62
POLONIA EKSTRAKLASA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1384 Slask Wroclaw : Lks Nieciecza 0-0 1-1 51
REPUBLICA CEHA CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4114 1.Sk Prostejov : Sfc Opava 0-0 1-3 59
SCOTIA CUPA CHALLENGE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1116 Ross County U20 : Forfar 2-0 2-1 25
1143 Albion Rovers : Spartans 0-0 0-0 -
1144 Annan Athletic : Celtic U20 2-1 3-1 17
1168 Clyde : Stranraer 1-0 2-2 2
1169 Dundee United : Cowdenbeath 0-0 2-0 61
1170 Dunfermline : Arbroath 2-0 2-0 24
1173 Hamilton U20 : Edinburgh City 1-0 1-0 4
1174 Hibs U20 : Elgin 0-1 1-2 19
1175 Kilmarnock U20 : Berwick 0-2 0-2 19
1176 Morton : Livingston 0-1 0-2 25
1177 Partick U20 : Stirling University Fc 1-0 6-1 15
1179 Queen Of The South : Airdrie United 3-0 4-0 14
1180 Raith : Brora Rangers 1-0 3-0 16
1182 St Mirren : East Kilbride 0-0 2-1 80
1183 Stenhousemuir : Cove Rangers 0-2 0-2 19
1184 Stirling Albion : Montrose 0-1 1-3 45
1185 Buckie Thistle : Brechin 0-1 2-1 15
4367 Aberdeen U20 : St Johnstone U20 1-0 1-0 42
SLOVENIA POKAL HERVIS
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5702 Hotiza La Storia : Krka 0-0 1-2 46
5706 Sampion Celje : Tolmin 0-0 0-0 -
5707 Nd Beltinci : Aluminij 0-0 0-3 61
STANLEYPLUS5
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4553 Slask Wroclaw : Lks Nieciecza 0-0 1-1 -
4556 Trelleborgs Ff : Norrby 1-1 5-1 -
4557 Derby : Preston 0-0 1-0 -
4558 Birmingham : Bolton 0-0 0-0 -
4577 Middlesbrough : Burton Albion 1-0 2-0 -
4578 Brackley Town : Nuneaton 1-0 1-0 -
4812 Karabakh Agdam : Fc Copenhagen 1-0 1-0 -
4813 Apoel Nicosia : Slavia Prague 2-0 2-0 -
4833 Sporting Lisbon : Fcsb 0-0 0-0 -
4837 Birmingham : Bolton 0-0 0-0 -
4838 Middlesbrough : Burton Albion 1-0 2-0 -
4839 Palestino : Colo Colo 1-1 1-1 -
SUEDIA SUPERETTAN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5049 Degerfors : Falkenberg 1-0 1-1 44
5050 Trelleborgs Ff : Norrby 1-1 5-1 25
   TENIS
ATP CINCINNATI
Cod Partida Primul set Rezultat final
1636 A.Ramos Vinolas : M.Youzhny 6-2 2-1
1639 K.Anderson : A.Dolgopolov 4-6 0-2
1798 D.Goffin : N.Kyrgios 2-6 0-2
1799 D.Schwartzman : K.Khachanov 1-6 1-2
1804 J.Del Potro : T.Berdych 3-6 2-1
1809 J.Donaldson : R.Bautista Agut 7-6 2-0
1844 J.Sock : Y.Sugita 5-7 0-2
1849 M.Zverev : F.Verdasco 6-4 2-0
1850 N.Basilashvili : B.Coric 6-3 2-0
1852 P.Carreno Busta : P.Lorenzi 6-3 2-0
1863 R.Haase : A.Mannarino 6-2 1-2
1867 S.Johnson : D.Ferrer 1-6 1-2
ATP CINCINNATI DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
5662 R.Harrison&M.Venus : O.Marach&M.pavic 4-6 2-1
9046 L.Paes&A.Zverev : F.Lopez&M.lopez 6-2 1-2
9047 N.Mektic&A.Qureshi : D.Schwartzman&M.Zverev 6-7 1-2
CHALLENGE CORDENONS- ITALIA
Cod Partida Primul set Rezultat final
1004 D.Munoz-De La Nava : M.Donati 6-3 2-0
1006 G.Mager : A.Pavlasek 5-7 0-2
1015 M.Jaloviec : J.Munar Clar 3-6 0-2
CHALLENGE SANTO DOMINGO DOMINICAN REPUBLIC DOUBLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
2287 A.Collarini&N.Jarry : F.Arguello&G.clezar 7-6 2-0
CHALLENGE VANCOUVER CANADA DOUBLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
2437 A.Krajicek&T.Sandgren : J.Aragone&R.shane 6-3 1-2
2439 F.Peliwo&B.Schnur : L.G.m.harris&D.Sela 4-6 0-2
CHALLENGER CORDENONS
Cod Partida Primul set Rezultat final
1091 D.Dima : A.Pellegrino 3-6 0-2
1092 D.Munoz De La Nava : M.Donati 6-3 2-0
1093 D.Petrovic : G.Garcia Lopez 7-6 2-0
1094 G.Mager : A.Pavlasek 5-7 0-2
1095 I.Gakhov : G.Oliveira 6-7 0-2
1101 L.Giustino : G.Quinzi 4-6 2-1
1102 M.Jaloviec : J.Munar Clar 3-6 0-2
1103 M.Viola : E.Lopez-Perez 1-6 0-2
1104 Z.Kolar : F.Gaio 3-6 1-2
5441 A.Virgili : P.Martinez Portero 2-6 1-2
5442 E.Ymer : G.Di Nicola 6-2 2-0
5444 L.Djere : M.Cuevas 6-4 2-1
5471 A.Arnaboldi : C.Lindell 6-1 2-0
CHALLENGER CORDENONS ITALIA DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
4637 G.Mager&A.Pellegrino : T.Bednarek&G.Oliveira 6-7 1-2
4638 P.Martinez&J.Munar : R.Jebavy&Z.kolar 1-6 0-2
4639 P.Cachin&K.Majchrzak : M.Draganja&T.draganja 4-6 0-2
4640 M.Donati&L.Sonego : R.Ghedin&A.motti 6-4 2-0
CHALLENGER MEERBUSCH
Cod Partida Primul set Rezultat final
1002 A.Haider-Maurer : M.Bachinger 3-6 2-1
1003 C.Lestienne : S.Darcis 6-1 1-2
1005 F.Coria : J.Jahn 6-3 1-2
1007 I.Cervantes Huegun : M.Janvier 6-1 2-1
1008 K.Maamoun : Y.Mertens 6-3 2-0
1016 M.Tepavac : A.Michon 4-6 0-2
1018 R.Ojeda Lara : A.De Greef 7-6 2-0
1020 S.Doumbia : N.Kuhn 4-6 1-2
2446 I.Cervantes Huegun : M.Janvier 6-1 2-1
2447 F.Coria : J.Jahn 6-3 1-2
2448 S.Doumbia : N.Kuhn 4-6 1-2
2449 A.Haider Maurer : M.Bachinger 3-6 2-1
2450 C.Lestienne : S.Darcis 6-1 1-2
2451 K.Maamoun : Y.Mertens 6-3 2-0
2452 R.Ojeda Lara : A.De Greef 7-6 2-0
2453 M.Tepavac : A.Michon 4-6 0-2
5483 V.Safranek : A.Ghem 6-3 2-1
5488 M.Eriksson : K.Coppejans 6-2 2-0
5502 D.Brown : M.Sieber 2-6 0-2
CHALLENGER SANTO DOMINGO
Cod Partida Primul set Rezultat final
1700 E.King : A.Collarini 7-5 2-0
1706 F.Arguello : C.Boluda-Purkiss 3-6 v-v
1719 G.Mina : C.Zampieri 4-6 2-1
1758 G.Pella : M.Trungelliti 7-6 2-0
1763 M.Linzer : D.Galan 6-3 2-1
1764 T.Griekspoor : V.Estrella Burgos 6-3 1-2
1774 J.Montero : N.Almagro 5-7 0-2
1776 J.Londero : J.Olivares 6-4 2-0
1779 C.Ruud : R.Cid Subervi 6-3 2-1
1780 N.Hardt : S.Giraldo 1-6 0-2
CHALLENGER VANCOUVER
Cod Partida Primul set Rezultat final
1390 B.Sigouin : J.Thompson 0-6 0-2
1391 D.Lee : T.Sandgren 5-7 0-2
1392 D.Sela : F.Peliwo 7-6 2-0
1394 G.Sakharov : B.Schnur 4-6 0-2
1396 M.Copil : J.Millman 5-7 0-2
1397 Q.Halys : P.Polansky v-v v-v
1399 S.Groth : S.Napolitano v-v v-v
3211 C.Stebe : T.Kwiatkowski 6-4 2-0
3215 M.Polmans : L.Broady 6-1 1-2
3218 T.Garanganga : T.Fritz 3-6 0-2
WTA CINCINNATI
Cod Partida Primul set Rezultat final
2371 A.Sasnovich : D.Kasatkina 4-6 0-2
2372 A.Barty : V.Lepchenko 6-4 2-0
2373 D.Vekic : N.Vikhlyantseva 3-6 1-2
2375 F.Abanda : M.Linette 3-6 2-1
2376 J.Ostapenko : A.Krunic 4-6 0-2
3853 A.Cornet : C.Bellis 7-6 2-1
3854 A.Konjuh : D.Cibulkova 7-5 1-2
3856 A.Sevastova : S.Peng 3-6 2-1
3857 C.Vandeweghe : M.Keys 4-6 1-2
3860 E.Makarova : B.Strycova 6-4 2-0
3864 E.Vesnina : C.Garcia 4-6 2-1
3865 J.Goerges : A.Radwanska 6-4 2-0
3877 M.Lucic-Baroni : C.Suarez Navarro 3-6 0-2
3883 V.Williams : A.Riske 6-2 2-0
5711 T.Townsend : S.Halep 4-6 0-2
5714 J.Konta : K.Bertens 6-3 2-0
WTA CINCINNATI DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
2303 A.Barty&C.Dellacqua : A.Glatch&C.mcnally 6-2 2-0
2304 Chuang C-J&R.Voracova : R.Atawo&C.vandeweghe 6-4 1-2
2307 D.Gavrilova&D.Kasatkina : N.Kichenok&A.rodionova 7-6 2-1
2308 G.Dabrowski&J.Ostapenko : K.Bertens&K.flipkens 7-5 2-0
2312 K.Mladenovic&A.Pavlyuchenkova : L.Hradecka&K.siniakova 7-6 2-0
2313 T.Babos&A.Hlavackova : Groenefeld A-L&K.Peschke 7-5 2-0
   BASEBALL
JAPONIA
Cod Partida Rezultat final
4594 Fukuoka Softbank Hawks : Orix Buffaloes 5-3
4595 Hanshin : Hiroshima Toyo Carp 6-11
4596 Saitama Seibu Lions : Tohoku Rakuten Golden Eagles 17-8
MLB
Cod Partida Rezultat final
1443 Toronto Blue Jays : Tampa Bay Rays 2-1
1444 Miami Marlins : San Francisco Giants 8-3
1445 Chicago Cubs : Cincinnati Reds 15-5
1446 Texas Rangers : Detroit Tigers 6-2
1447 Colorado Rockies : Atlanta Braves 3-0
1448 Arizona Diamondbacks : Houston Astros 2-0
1449 Oakland Athletics : Kansas City Royals 2-6
1450 San Diego Padres : Philadelphia Phillies 7-4
1452 Seattle Mariners : Baltimore Orioles 3-11
5621 Arizona Diamondbacks : Houston Astros 4-9
5655 San Diego Padres : Philadelphia Phillies 7-4
5656 Seattle Mariners : Baltimore Orioles 3-11
   BASCHET
AMICALE INTERNATIONALE
Cod Partida Rezultat final
5657 Lituania : Franta 96-71
5661 Spania : Venezuela 90-44
INTERNATIONAL ASIA CHAMPIONSHIP
Cod Partida Rezultat final
1431 China : Syria 81-79
1432 Iordania : Iraq 84-70
   HOCHEI
AMICALE CLUBURI
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
5270 Hc Red Star Kunlun : Traktor Chelyabinsk 1-0 2-1
5271 Amur Khabarovsk : Avtomobilist Yekaterinburg 0-0 0-2
5272 Neftekhimik Nizhnekamsk : Lada Togliatti 1-0 3-1
5273 Avangard Omsk : Yugra 4-1 4-1
5274 Molot Perm : Izhstal Izhevsk 2-0 3-2
5275 Metallurg Magnitogorsk : Sibir Novosibirsk 0-0 0-2
5276 Salavat Yulaev : Admiral Vladivostok 2-0 4-1
5282 Mountfield Hk : Hc Olomuc 0-1 3-1
5287 Rytiri Kladno : Karlovy Vary 2-0 3-0
5288 Litvinov : Mlada Boleslav 1-1 4-3
5289 Hc Motor Ceske Budejovice : Dynamo Pardubice 2-0 2-4
5290 Hc Plzen : Chomutov 0-2 2-2
5291 Cska Moscow : Spartak Moscow 0-1 0-3
5592 Dinamo Moscow : Vityaz Chekhov 2-1 4-3
5594 Neftyanik Almetyevsk : Toros Neftekamsk 0-0 1-1
5602 Kookoo : Hameenlinna 0-0 0-4
5604 Benatky Nad Jizerou : Hc Slovan Usti Nad Labem 2-0 6-2
5605 Litomerice : Sk Kadan 1-0 3-0
5606 Slovan Bratislava : Kometa Brno 1-0 2-2
5610 Zubr Prerov : Slavia Prague 3-2 7-5
5611 Psg Zlin : Orli Znojmo 1-1 5-2
5612 Djurgardens : Mora Ik 0-1 0-2
5613 Herning Blue Fox : Esbjerg Energy 2-1 5-2
5614 Rapperswil : Adler Mannheim 1-2 2-4
   HANDBAL
AMICALE CLUBURI
Cod Partida Rezultat final
5586 Csu Suceava : Csm Fagaras 31-29
5587 Vaslui : Stiinta Bacau 28-29
INTERNATIONAL U17 EUROPEAN CHAMPIONSHIP WOMEN
Cod Partida Rezultat final
6109 Rusia U17 : Danemarca U17 17-21
6110 Germania U17 : Ungaria U17 25-25
6111 Franta U17 : Spania U17 29-24
6112 Romania U17 : Norvegia U17 23-27
6113 Austria U17 : Croatia U17 29-23
6115 Olanda U17 : Montenegro U17 20-15
6151 Republica Ceha U17 : Serbia U17 21-20
6152 Suedia U17 : Slovacia U17 26-22
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL
- in insolventa, in insolvency, en procedure collective -

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 2.000.000 lei Licenta: RO2838L001376

Inchide
Recupereaza parola
Inchide