Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Pariaza

Agentii nou deschise

Sector 3
Str. Barajului Sadului, complex A9, Spatiu Comercial, sector 3.
Galati
Str. Brailei, nr.216,parter, micro 18, Bl.C6, Jud.Galati.
Craiova
Str. 1 Decembrie 1918, Nr.16, fost cartier Brazda lui Novac, spatiu comercial, Bl. N10, parter,
Galati
Str. Domneasca, nr. 17, CARTIER CENTRU
Sector 6
Bd. Drumul Taberei, nr. 84-86
Sector 6
Calea Giulesti, nr. 133
Sector 6
Calea Crangasi, nr. 26-28, bl. 48-49
Sector 6
Bd. Iuliu Maniu, nr. 51
Sector 6
Drumul Taberei, nr. 32, Corp C3
Sector 6
Bd. Iuliu Maniu, nr. 77, bl. 2B

vezi toate agentiile

Live Betting

Miercuri - 25-04-2018
 Competitie   Eveniment Ora TV
TENIS - Challenger Anning, China
Pospisil, Vasek - Harris, Lloyd George Muirhead 07:55
TENIS - ITF Feminin Karshi, Simplu
Amanmuradova, Akgul - Yadlapalli, Pranjala 08:00
FOTBAL - AUSTRALIA NPL, Tasmania
Hobart Zebras - Olympia FC Warriors 08:05
VOLEI - FILIPINE UAAP
Admu Blue Eagles - Feu Tamaraws 09:00
TENIS - ITF Feminin Quanzhou, Simplu
Wang, Xin Yu - Lu, Jia-Jing 09:00
RUGBY - Rugby League NRL
St George Illawarra Dragons - Sydney Roosters 09:10
FOTBAL - AUSTRALIA FFA Cup, Preliminary Round, Western Australia
Bayswater City - Floreat Athena FC 09:30
TENIS - Challenger Anning, China, Dublu
Gonzales R / Matsui T - Wang R / Wang R 09:40
HANDBAL - RUSIA Super League Reserve, Feminin
Sshor N13-Alisa UFA - Agu-Adyif-2 Maikop 10:00
TENIS - ITF Masculin Turcia F16, Simplu
Kirkin, Ergi - Jotovski, Tomislav 10:30
TENIS - ITF Masculin Israel F4, Simplu
Bauvy, Romain - Elia, Alon 10:30
TENIS - ITF Masculin Spania F10, Simplu
Diez, Steven - Bergs, Zizou 11:00
HANDBAL - RUSIA Super League Reserve
Skif-2 Krasnodar - Permskie Medvedi-2 11:00
FOTBAL - International Clubs AFC Cup, Grupa D
FC Alay - FK Istiklol 11:00
FOTBAL - ROMANIA Liga 2
CS Balotesti - FC Ripensia Timisoara 11:00
FOTBAL - ROMANIA Liga 2
CS Afumati - CS Luceafarul Oradea 11:00
BASCHET - FILIPINE PBA, Commissioner Cup
Columbian Dyip - Meralco Bolts 11:30
TENIS - ITF Feminin Obidos, Simplu
Jorge, Francisca - Parres Azcoitia, Olga 12:00
TENIS - ITF Feminin Obidos, Simplu
Rodionova, Arina - Guerrero Alvarez, Eva 12:00
TENIS - ATP Barcelona, Spania
Simon, Gilles - Dimitrov, Grigor 12:00
TENIS - ATP Barcelona, Spania , Dublu
Cabal J S / Farah R - Bopanna R / Roger-Vasselin E 12:00
TENIS - ATP Barcelona, Spania
Garcia-Lopez, Guillermo - Nishikori, Kei 12:00
TENIS - ATP Budapesta , Ungaria
Cecchinato, Marco - Dzumhur, Damir 12:00
VOLEI - TURCIA Unilig
Istanbul Piri Reis Universitesi - Hatay Mustafa Kemal Universitesi 12:00
TENIS - ATP Budapesta , Ungaria , Dublu
Mektic N / Peya A - Koolhof W / Sitak A 12:00
FOTBAL - VIETNAM 2nd Division
Pho Hien FC - Gm Mikado Nam Dinh 12:00
RUGBY - Rugby League NRL
Melbourne Storm - New Zealand Warriors 12:00
TENIS - WTA Stuttgart, Germania , Dublu
Aoyama S / Kato M - Bertens K / Schuurs D 12:30
TENIS - WTA Stuttgart, Germania
Keys, Madison - Pavlyuchenkova, Anastasia 12:30
TENIS - WTA Istanbul, Turcia
Makarova, Ekaterina (1988) - Krunic, Aleksandra 12:30
TENIS - WTA Istanbul, Turcia
Errani, Sara - Flipkens, Kirsten 12:30
HOCHEI - International World Championship, Div I, Grupa B
Ukraine - Croatia 12:30
BASCHET - RUSIA Superleague, 1st Division, Feminin
Mba-2 Moscow - Sparta And K-2 Vidnoje 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League
Sagan Tosu - Kawasaki Frontale 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League
Cerezo Osaka - Vegalta Sendai 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League
Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League
Jubilo Iwata - V-Varen Nagasaki 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League
Shonan Bellmare - Gamba Osaka 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League
FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League
Kashiwa Reysol - Urawa Red Diamonds 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League
Kashima Antlers - Vissel Kobe 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League
Consadole Sapporo - Yokohama F Marinos 13:00
FOTBAL - International Clubs AFC Cup, Grupa F
Shan United FC - Boeung Ket Angkor FC 13:00
FOTBAL - International Clubs AFC Cup, Grupa F
Ceres-Negros FC - Home United FC 13:00
TENIS - ATP Budapesta , Ungaria
Piros, Zsombor - Youzhny, Mikhail 13:05
TENIS - ATP Barcelona, Spania
Kovalik, Jozef - Pella, Guido 13:20
TENIS - ATP Barcelona, Spania
Munar Clar, Jaume Antoni - Thiem, Dominic 13:20
TENIS - ATP Budapesta , Ungaria , Dublu
Sharan D / Skupski N - Matkowski M / Monroe N 13:20
TENIS - ITF Feminin Obidos, Simplu
Cavalle-Reimers, Yvonne - Armitano, Mathilde 13:30
TENIS - ATP Barcelona, Spania
Klizan, Martin - Djokovic, Novak 13:30
TENIS - ITF Feminin Obidos, Simplu
Grey, Sarah Beth - Christie, Freya 13:30
HOCHEI - International World Championship, Div I, Grupa A
Italy - Kazakhstan 13:30
FOTBAL - Republica Coreea K-League 1
Daegu FC - Sangju Sangmu Phoenix 13:30
FOTBAL - Republica Coreea K-League 1
Pohang Steelers - Jeju United 13:30
FOTBAL - Republica Coreea K-League 1
Suwon Samsung Bluewings - Gyeongnam FC 13:30
FOTBAL - Republica Coreea K-League 1
Ulsan Hyundai - Incheon United FC 13:30
FOTBAL - Republica Coreea K-League 1
Jeonnam Dragons - FC Seoul 13:30
FOTBAL - International Clubs AFC Cup, Grupa E
Abahani Limited Dhaka - Aizawl FC 13:30
TENIS - WTA Stuttgart, Germania
Kudermetova, Veronika - Suarez Navarro, Carla 13:45
TENIS - WTA Stuttgart, Germania
Vandeweghe, Coco - Stephens, Sloane 13:45
TENIS - WTA Istanbul, Turcia
Tomljanovic, Ajla - Van Uytvanck, Alison 13:45
FOTBAL - THAILANDA Thai League 1
Prachuap FC - Chiangrai United 13:45
TENIS - ATP Budapesta , Ungaria
Struff, Jan-Lennard - Bublik, Alexander 14:00
BASCHET - FILIPINE PBA, Commissioner Cup
Phoenix Petroleum Fuel Masters - Blackwater Elite 14:00
FOTBAL - KENYA Premier League
AFC Leopards SC - Kariobangi Sharks 14:00
FOTBAL - International Clubs AFC Cup, Grupa I
Hang Yuen - Hwaepul SC 14:00
FOTBAL - International Clubs AFC Cup, Grupa E
New Radiant SC - Bengaluru FC 14:00
FOTBAL - Republica Coreea K-League 1
Gangwon FC - Jeonbuk Hyundai Motors 14:00
FOTBAL - International Clubs AFC Cup, Grupa G
Bali United Pusam - Global Cebu FC 14:00
FOTBAL - International Clubs AFC Cup, Grupa G
Clb Bd Thanh Hoa - Yangon United 14:00
FOTBAL - THAILANDA Thai League 1
Pattaya United - Ubon Umt Utd 14:00
TENIS - ATP Barcelona, Spania , Dublu
Cerretani J / Garcia-Lopez G - Cuevas P / Granollers M 14:40
TENIS - ATP Budapesta , Ungaria , Dublu
Nys H / Shapovalov D - Middelkoop M / Molteni A 14:40
TENIS - ATP Barcelona, Spania
Dutra Silva, Rogerio - Ramos Vinolas, Albert 14:40
TENIS - ATP Barcelona, Spania
Nadal, Rafael - Carballes Baena, Roberto 14:50
TENIS - ITF Feminin Obidos, Simplu
Fonte, Maria Ines - Koehler, Maria Joao 15:00
TENIS - ITF Feminin Obidos, Simplu
Ka, Andrea - Swan, Katie 15:00
TENIS - WTA Istanbul, Turcia
Mchale, Christina - Begu, Irina-Camelia 15:00
TENIS - WTA Stuttgart, Germania
Witthoeft, Carina - Diyas, Zarina 15:00
TENIS - WTA Stuttgart, Germania
Mladenovic, Kristina - Kontaveit, Anett 15:00
TENIS - WTA Istanbul, Turcia
Oz, Ipek - Bondarenko, Kateryna 15:00
BASCHET - International Asean Basketball League, Playoff
Alab Pilipinas - Mono Vampire Basketball Club 15:00
VOLEI - RUSIA Superliga, Playoff
Kuzbass Kemerovo - Dinamo Moscow 15:00
FOTBAL - International Clubs AFC Cup, Grupa I
Benfica de Macau - April Twenty-Five 15:00
FOTBAL - THAILANDA Thai League 1
Ratchaburi FC - Bangkok Glass FC 15:00
FOTBAL - THAILANDA Thai League 1
Air Force United FC - Chonburi FC 15:00
TENIS - ATP Budapesta , Ungaria
Gasquet, Richard - Sonego, Lorenzo 15:20
FOTBAL - ITALIA Coppa Italia Serie C, Knockout stage
US Alessandria Calcio 1912 - AS Viterbese Castrense 15:30
FOTBAL - International Clubs AFC Cup, Grupa D
Altyn Asyr FC - Ahal FC 15:30
TENIS - ATP Barcelona, Spania , Dublu
Munar J / Robredo T - Qureshi A U H / Rojer J J 16:00
TENIS - ATP Budapesta , Ungaria
Berrettini, Matteo - Bedene, Aljaz 16:00
TENIS - ATP Barcelona, Spania
Schwartzman, Diego Sebastian - Tsitsipas, Stefanos 16:00
TENIS - ATP Barcelona, Spania
Carreno-Busta, Pablo - Paire, Benoit 16:00
FOTBAL - ITALIA Coppa Italia Serie D
San Donato Tavarnelle - Potenza 16:00
HOCHEI - International World Championship, Div I, Grupa B
Romania - Estonia 16:00
FOTBAL - THAILANDA Thai League 1
Muang Thong United - Police Tero FC 16:00
FOTBAL - THAILANDA Thai League 1
Bangkok United - Navy Football Club 16:00
TENIS - ITF Feminin Obidos, Simplu
Murta, Ines - Gaspar, Claudia 16:30
TENIS - ITF Feminin Obidos, Simplu
Radwanska, Urszula - Piter, Katarzyna 16:30
FOTBAL - EGIPT Premier League
Enppi Club - Tanta 16:45
FOTBAL - EGIPT Premier League
El Daklyeh - Wadi Degla SC 16:45
TENIS - WTA Istanbul, Turcia
Tomova, Viktoriya - Kuznetsova, Svetlana 17:00
TENIS - WTA Stuttgart, Germania , Dublu
Lottner A / Rueffer L - Ostapenko J / Savchuk O 17:00
VOLEI - GRECIA A1, Playoff
PAOK Thessaloniki - AO Foinikas Syroy 17:00
HOCHEI - International World Championship, Div I, Grupa A
Great Britain - Poland 17:00
FOTBAL - ROMANIA Liga 2
FC Metaloglobus Bucuresti - FC Chindia Targoviste 17:00 DIGI SPORT 1
FOTBAL - ROMANIA Liga 2
CS Mioveni - Acs Dacia Unirea Braila 17:00
FOTBAL - ROMANIA Liga 2
FC Dunarea Calarasi - Foresta Suceava 17:00 TELEKOM SPORT 1
TENIS - ATP Barcelona, Spania
Mayer, Leonardo - Khachanov, Karen 17:20
TENIS - ATP Barcelona, Spania
Chung, Hyeon - Fratangelo, Bjorn 17:20
TENIS - ATP Budapesta , Ungaria , Dublu
Martin F / Raja P - Balazs A / Fucsovics M 17:30
HANDBAL - GRECIA Handball Premier, Playoff
Diomidis Argous - A.C. Doukas 17:30
FOTBAL - UNGARIA NB II
Csakvari Tk - Kisvarda FC 18:00
HOCHEI - International International Friendly Games
Slovakia - Republica Coreea 18:00
FOTBAL - POLONIA I Liga
Puszcza Niepolomice - GKS Katowice 18:00
FOTBAL - MAROC Botola
Chabab Atlas Khenifra - Rca Raja Casablanca Athletic 18:00
VOLEI - ITALIA Serie A1, Feminin , Playoff
Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 18:00
FOTBAL - CIPRU Cyprus Cup
Pafos FC - Apollon Limassol 18:00
FOTBAL - CIPRU Cyprus Cup
Apoel Nicosia - AEK Larnaca 18:00
VOLEI - RUSIA Superliga, PlaceMasculin t matches
Fakel Novyi Urengoy - Belogorie Belgorod 18:00
TENIS - ITF Feminin Obidos, Dublu
Christie F / Mestach A-S - Filip K / Sun L 18:00
TENIS - ITF Feminin Obidos, Dublu
Armitano M / Lechemia E - Delgado L / Vicens Mas R 18:00
TENIS - Challenger Tallahassee, USA
Londero, Juan Ignacio - Polansky, Peter 18:00
FOTBAL - UNGARIA NB II
Dorogi FC - Soroksar 18:00
FOTBAL - UNGARIA NB II
Dunakanyar-Vac - Mte 1904 18:00
FOTBAL - Republica Ceha FNL
MFk Frydek-Mistek - 1 FK Pribram 18:00
FOTBAL - Republica Ceha FNL
FK Pardubice - FC Mas Taborsko 18:00
FOTBAL - Republica Ceha FNL
1.Sc Znojmo - Fotbal Trinec 18:00
FOTBAL - Republica Ceha FNL
MFk Vitkovice - SK Dynamo Ceske Budejovice 18:00
FOTBAL - PORTUGALIA Segunda Liga
Academica de Coimbra - FC Porto B 18:00
BASCHET - LITUANIA LKL
BC Nevezis - Neptunas Klaipeda 18:00
FOTBAL - LITUANIA A Lyga
FK Atlantas Klaipeda - FK Jonava 18:00
FOTBAL - SLOVENIA PrvaLiga
Aluminij Kidricevo - NK Krsko 18:00
FOTBAL - UNGARIA NB II
Budaorsi SC - Szeged 2011 18:00
FOTBAL - UNGARIA NB II
Cegledi Vse - Zalaegerszeg TE 18:00
FOTBAL - UNGARIA NB II
Szolnoki Mav FC - Soproni Vse 18:00
TENIS - WTA Stuttgart, Germania , Dublu
Mattek-Sands B / Vandeweghe C - Parra Santonja A / Srebotnik K 18:15
VOLEI - POLONIA Liga Siatkowki, Playoff
Lotos Trefl Gdansk - Pge Skra Belchatow 18:30
FOTBAL - DANEMARCA DBU Pokalen
FC Fredericia - Silkeborg IF 18:30
FOTBAL - FINLANDA Veikkausliiga
Vaasa PS - Ilves 18:30
FOTBAL - FINLANDA Veikkausliiga
Rovaniemi PS - FC Lahti 18:30
FOTBAL - BULGARIA Bulgarian Cup
Levski Sofia - CSKA Sofia 18:30
BASCHET - LITUANIA LKL
BC Vytautas - BC Siauliai 18:50
BASCHET - ISRAEL Super League
Galil Gilboa - Ironi Naharia 18:55
FOTBAL - DSERBIA Superliga, Relegation Round
FK Radnik Surdulica - Backa Palanka 19:00
FOTBAL - DSERBIA Superliga, Relegation Round
FK Macva Sabac - Rad Beograd 19:00
FOTBAL - DSERBIA Superliga, Relegation Round
FK Mladost Lucani - FK Javor Matis 19:00
VOLEI - GRECIA A1, Playoff
Olympiakos Piraeus - AO Kifisias 19:00
FOTBAL - EGIPT Premier League
Al-Masry - Smouha SC 19:00
HANDBAL - RUSIA Super League, Playoff
Skif Krasnodar - Dinamo-Viktor 19:00
VOLEI - POLONIA Liga Siatkowki, Placement matches
Jastrzebski Wegiel KS - Asseco Resovia Rzeszow 19:00
TENIS - Challenger Leon, Mexico
Pavic, Ante - King, Darian 19:00
TENIS - WTA Istanbul, Turcia
ParMasculin tier, Pauline - Putintseva, Yulia 19:00
FOTBAL - DSERBIA Superliga, Championship Round
FK Vozdovac - Vojvodina Novi Sad 19:00
FOTBAL - DSERBIA Superliga, Championship Round
FK Spartak Zdrepceva Krv - FK Napredak Krusevac 19:00
FOTBAL - DSERBIA Superliga, Championship Round
FK Crvena Zvezda - FK Cukaricki 19:00
FOTBAL - Republica Ceha FNL
SFC Opava - FK Viktoria Zizkov 19:00
FOTBAL - Republica Ceha FNL
FK Usti Nad Labem - FC Sellier & Bellot Vlasim 19:00
HANDBAL - ROMANIA Liga Nationala, Feminin
HCM Roman - SC Municipal Craiova 19:00
FOTBAL - FINLANDA Veikkausliiga
IFK Mariehamn - Kuopio PS 19:00
FOTBAL - Republica Ceha Cup
FC Fastav Zlin - FK Jablonec 19:00
HANDBAL - POLONIA Superliga Feminin , Relegation round
Kpr Ruch Chorzow - Korona Handball Kielce 19:00
FOTBAL - POLONIA I Liga
MKS Chojniczanka Chojnice - Rakow Czestochowa 19:00
FOTBAL - POLONIA I Liga
Drutex-Bytovia - GKS Tychy 19:00
BASCHET - ISRAEL Super League
Maccabi Bazan Haifa - Hapoel Jerusalem 19:00
VOLEI - GERMANIA 1. Bundesliga, Feminin , Playoff
Schweriner SC - Allianz MTV Stuttgart 19:10
FOTBAL - SPANIA Segunda B Grupa I
CD Toledo - Real Madrid Castilla 19:15
TENIS - Challenger Tallahassee, USA
Krueger, Mitchell - Dellien, Hugo 19:20
FOTBAL - NORVEGIA Eliteserien
Stabaek IF - IK Start 19:30
HOCHEI - International World Championship, Div I, Grupa B
Japan - Lithuania 19:30
FOTBAL - NORVEGIA Eliteserien
Ranheim - SK Brann 19:30
HANDBAL - DANEMARCA Handboldligaen Qualification Round, Grupa 2
KIF Kolding - GOG Handbold 19:30
HOCHEI - RUSIA VHL, Playoff
HK Dinamo St Petersburg - Ska-Neva 19:30
TENIS - WTA Stuttgart, Germania
Kvitova, Petra - Kerber, Angelique 19:30
FOTBAL - FRANTA Ligue 1
SM Caen - FC Toulouse 19:45
BASCHET - International Euroleague, Playoff
Real Madrid - Panathinaikos 19:45 DIGI SPORT 4
BASCHET - International Euroleague, Playoff
BC Khimki Moscow - CSKA Moscow 20:00
VOLEI - ITALIA SuperLega, Playoff
Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Perugia 20:30
HOCHEI - International World Championship, Div I, Grupa A
Slovenia - Ungaria 20:30
FOTBAL - BELGIA Reserve League 1A, Grupa 1
KAA Gent - KV Oostende 20:30
FOTBAL - AFRICA DE SUD Premier League
Orlando Pirates - Bidvest Wits 20:30
FOTBAL - AFRICA DE SUD Premier League
Maritzburg United - Mamelodi Sundowns 20:30
FOTBAL - AFRICA DE SUD Premier League
Supersport United - Free State Stars 20:30
TENIS - Challenger Tallahassee, USA
Kudla, Denis - Rubin, Noah 20:40
TENIS - WTA Stuttgart, Germania
Halep, Simona - Rybarikova, Magdalena 20:45
TENIS - Challenger Leon, Mexico
Statham, Rubin - Quiroz, Roberto 21:00
TENIS - WTA Stuttgart, Germania , Dublu
Atawo R / Groenefeld A L - Adamczak M / Kichenok L 21:00
FOTBAL - Brazilia U20 Copa do Brasil
Gremio RS - Palmeiras SP 21:00
FOTBAL - Brazilia U20 Copa do Brasil
Botafogo RJ - Ponte Preta SP 21:00
BASCHET - SLOVENIA 1. A SKL, Final Round
Kk Sencur Cp Kranj - Kk Tajfun Sentjur 21:00
HOCHEI - ELVETIA National League, Playoff
Zsc Lions - HC Lugano 21:15
VOLEI - POLONIA Liga Siatkowki, Playoff
Indykpol AZS Olsztyn - Zaksa Kedzierzyn Kozle 21:30
BASCHET - International Europe Cup, Playoff
Sidigas Avellino - Umana Venezia 21:30
VOLEI - BELGIA 1st League, Playoff
Knack Roeselare - Noliko Maaseik 21:30
FOTBAL - Brazilia U20 Gaucho
Lajeadense RS - GE Brasil RS 21:30
VOLEI - BELGIA 1st League, Placement round
Vbc Waremme - VC Haasrode Leuven 21:30
HANDBAL - DANEMARCA Handboldligaen Qualification Round, Grupa 1
Tth Holstebro - Skjern Handbold 21:30
FOTBAL - MAROC Botola
Wydad Athletic Club Casablanca - Rsb Berkane 21:30
VOLEI - BELGIA 1st League, PlaceMasculin t round
Vdk Gent Heren - Vbc Shanks Guibertin 21:30
BASCHET - SPANIA Liga ACB
Ucam Murcia - Divina Seguros Joventut 21:30
FOTBAL - International Clubs UEFA Champions League, Knockout stage
FC Bayern Munich - Real Madrid 21:45 TELEKOM SPORT 1
FOTBAL - England Amateur National League South
Havant & Waterlooville - East Thurrock United 21:45
FOTBAL - England Amateur National League North
Darlington FC - Southport FC 21:45
FOTBAL - England Amateur National League North
Brackley Town - Chorley FC 21:45
TENIS - Challenger Leon, Mexico, Dublu
Hach Verdugo H / Schnur B - Estrella Burgos V / Galdos S 22:20
FOTBAL - Brazilia Campeonato Brasileiro, Serie A, Grupa 1 Feminin
Corinthians SP - Sao Francisco BA 23:30
TENIS - Challenger Tallahassee, USA, Dublu
Reed A / Rola B - King E / Pasha N 23:30
TENIS - Challenger Leon, Mexico
Hernandez-Fernandez, Jose - Sarkissian, Alexander 23:40

Ghid de pariere

DESCOPERA TOATE POSIBILITATILE DE PARIERE OFERITE DE STANLEYBET

Pariurile live sunt pariuri in cota fixa in care Jucatorul indica rezultatele evenimentelor sportive propuse pe parcursul desfasurarii lor, acesta hotarand in mod independent Evenimentul pe care mizeaza. Castigurile vor putea fi platite imediat dupa finalziarea obiectului pariului. Tipuri de pariuri

REZULTAT FINAL (Fara cod)

Acest tip de pariu va permite sa alegeti rezultatul final al evenimentului.

Optiuni:
1 - victoria echipei gazda;
X - egalitate;
2 - victoria echipei oaspete.

SCOR CORECT (COD 2)

Acest tip de pariu va permite sa indicati scorul exact al unui eveniment.

Nota: Pe langa scorurile afisate pe unul din ecranele din agentii se pot alege si alte scoruri.

PRIMA REPRIZA (COD 6)

Acest tip de pariu va permite sa indicati rezultatul cu care se termina prima repriza a unui eveniment.

Optiuni:
1 victoria echipei gazda;
X egalitate;
2 victoria echipei oaspete.

MAI PUTINE/ MAI MULTE Goluri (COD U)

Pentru acest tip de pariu trebui sa indicati daca numarul total de goluri inscrise de ambele in meci este mai mare sau mai mic decat valoarea inscrisa pe oferta.

Valoarea initiala inscrisa pe oferta este 2,5 dar acesta poate varia pe parcursul meciului.

Optiuni:
1 - Mai putine goluri decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe goluri decat valoarea inscrisa pe oferta.

URMATOAREA ECHIPA CARE VA MARCA (COD F)

Acest tip de pariu va permite sa indicati urmatoarea echipa care va inscrie intr-un meci.

Optiuni:
1 - Echipa gazda va inscrie urmatorul gol;
NG - Niciuna dintre cele doua echipe nu va inscrie;
2 - Echipa oaspete va inscrie urmatorul gol.

PARIU LIVE 0:0 (COD N)

In momentul acceptarii pariului, scorul este considerat 0:0, indiferent de scorul din momentul respectiv, fiind luate in considerare doar golurile inscrise dupa acceptarea pariului.

Optiuni:
1 - victoria echipei gazda;
X - egalitate;
2 - victoria echipei oaspete.

Exemplu 1: Alegand meciul Roma - Juventus, Roma conduce Juventus cu scorul de 1:0 in momentul acceptarii pariului si se va finaliza cu scorul de 2:0. Pariul este considerat castigator cu victoria echipei gazda (optiunea 1);

SANSA MULTIGOL (COD MG)

La acest tip de pariu puteti opta pentru numarul de goluri cumulate pe parcursul intregului meci: 0-1, 2-3, 4-6, 7+, aceste intervale incluzand totalul golurilor marcate de ambele echipe, la sfarsitul partidei.

Exemplu: Alegem meciul Inter - Milan. Acesta se va finaliza cu scorul de 2:3, numarul total de goluri fiind 5. Pariul este considerat castigator daca am optat ca se inscriu 4-6 goluri.

URMATORUL CORNER (COD FC )

Se va alege echipa care va executa urmatorul corner din momentul acceptarii pariului.

Optiuni:
1 - echipa gazda va executa urmatorul corner;
2 - echipa oaspete va executa urmatorul corner;
NC - nu se va mai executa nici un corner.

Nota: Cornerele acordate dar neexecutate ulterior nu se iau in considerare!

SANSA MULTICORNER (COD MC)

In cazul acestui tip de pariu trebuie specificat numarul de cornere executate pe parcursul intregului meci: 0-4, 5-7, 8-10, 11-13, 14-16, 17+, aceste intervale incluzand totalul conerelor executate de ambele echipe, la sfarsitul partidei.

MAI PUTINE/MAI MULTE CORNERE (COD UC)

Se ia in considerare numarul total de cornere in meci, raportat la o valoare inscrisa pe oferta. Respectiva valoare se va modifica pe parcursul fiecarui meci, luandu-se in considerare la validarea biletului valoarea inscrisa in momentul acceptarii pariului.

Optiuni:
1 - Mai putine cornere decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe cornere decat valoarea inscrisa pe oferta.

Nota: Cornerele acordate dar neexecutate ulterior nu se iau in considerare!

URMATORUL CARTONAS(cod FB)

In cazul acestui tip de pariu trebuie indicata echipa care va primi urmatorul cartonas.

Optiuni:
1 - echipa gazda va primi urmatorul cartonas;
2 - echipa oaspete va primi urmatorul cartonas;
NC - nu se va mai primi nici un cartonas.

Orice cartonas acordat dupa fluierul de final al partidei nu va fi luat in considerare. Orice cartonas care este retras pe terenul de joc nu va fi luat in considerare. Cartonasele luate in considerare sunt doar cele acordate jucatorilor din momentul in care intra pe teren si inainte de a-l parasi.

Cartonasele acordate ne-jucatorilor (ex: antrenori, jucatori rezerva care nu iau parte la joc) nu se iau in considerare. In cazul in care doi sau mai multi jucatori sunt penalizati cu un cartonas in urma aceluiasi incident, doar cel acordat primului jucator va fi luat in considerare. In cazul in care unui jucator i se acorda al doilea cartonas galben, urmat de unul rosu, acesta este considerat ca 1 cartonas in urmatorul tip de pariu de acest fel oferit.

PUNCTE DE CARTONAS (COD MB)

In cazul acestui tip de pariu, trebuie specificata care echipa acumuleaza cele mai multe puncte de cartonas intr-un meci, sau egalitate in cazul unui numar egal de puncte de cartonas acumulate de fiecare echipa.

Doua cartonase galbene acordate unui jucator, urmate automat de unul rosu, reprezinta echivalentul de puncte ale unui cartonas galben si ale unui cartonas rosu, adica 35 de puncte.

Cartonasul galben reprezinta echivalentul a 10 puncte de cartonas, iar cel rosu a 25 puncte. Doua cartonase galbene acordate unui jucator, urmate automat de unul rosu, reprezinta echivalentul de puncte ale unui cartonas galben si ale unui cartonas rosu, adica 35 de puncte.

Orice cartonas acordat dupa ce s-a fluierat sfarsitul regulamentar de joc nu va fi luat in considerare. Orice cartonas care este anulat pe terenul de joc nu va fi luat in considerare. Se iau in considerare cartonasele acordate jucatorilor doar pentru perioada in care acestia se afla pe terenul de joc. Cartonasele acordate ne-jucatorilor (ex: antrenori, jucatori rezerva care nu iau parte la joc) nu sunt luate in considerare la totalul de cartonase.

MAI PUTINE/ MAI MULTE PUNCTE DE CARTONAS (COD UB)

Se ia in considerare numarul total de puncte de cartonas din meci, raportat la o valoare inscrisa pe oferta. Respectiva valoare se va modifica pe parcursul fiecarui meci, luandu-se in considerare la validarea Biletului, valoarea inscrisa in momentul acceptarii pariului. In cazul acestui tip de pariu se aplica aceeasi modalitate de punctare si aceleasi reguli aplicate tipului de pariu prezentat anterior.

Optiuni:
1 - Mai putine puncte de cartonas decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe puncte de cartonas decat valoarea inscrisa pe oferta.

Note:

- Autogolul este creditat ca gol al adversarilor nu al echipei care l-a inscris;
- Miza minima de pariere 2 lei, la care se adauga taxele;
- Castig maxim este de 500.000 lei;
- Oferta fiecarei zile este afisata in agentii pe ecranele LCD;
- Se accepta pariuri multi-tip;
- Pe acelasi bilet de pariere pot fi jucate unul sau mai multe evenimente oferite "live";
- Evenimentele live nu pot fi jucate pe acelasi bilet impreuna cu un alt tip de eveniment.


 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet ESSA

Westgate Romania SRL

Bucuresti, sector 3
Str. Branduselor, nr. 2-4, et. 4
Nr. Reg. Com.: J40/20246/2004
CIF: 17017651
Capital Social: 1.090.000 lei
Licenta: L1160532F000307

Inchide
Recupereaza parola
Inchide