Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Pariaza

Agentii nou deschise

Curtea De Arges
Terasa 1 Mai,spatiul C1 (bar)
Cluj - Napoca
Str.Borhanici,nr.48,Corp 1,parter (bar Blue Galaxy)
Craiova
Str. George Enescu, Nr. 100, Restaurant (Beraria) Segarcea, Bl. 41 A, Sc. 1, parter
Buzau
Str.Alexandru Marghiloman,nr.2
Vaslui
B-dul. Republicii nr. 367, SPATIU COMERCIAL, Jud. Vaslui.
Sector 2
Sos Colentina, nr. 76
Popesti Leordeni
Str. Drumul Fermei, nr. 73A
Sector 5
Str. Mihail Sebastian, nr. 135, bl. V29
Sector 6
Bd. Drumul Taberei, nr. 44 (Piata Moghioros)
Sector 3
Str. Barajului Sadului, complex A9, Spatiu Comercial, sector 3.

vezi toate agentiile

Live Betting

Luni - 24-09-2018
 Competitie   Eveniment Ora TV
TENIS - Challenger Tiburon USA
De Bakker Thiemo - Rubin Noah 00:10
FOTBAL - JAPONIA J.League 2
Zweigen Kanazawa - Montedio Yamagata 09:00
TENIS - ITF Feminin Cairns Simplu
Aiava Destanee - Sharma Astra 09:00
TENIS - ATP Chengdu China Dublu
Dodig I / Pavic M - Paes L / Reyes-Varela M 09:00
TENIS - WTA Wuhan China
Niculescu Monica - Cibulkova Dominika 09:10
TENIS - WTA Wuhan China
Gavrilova Daria - Ostapenko Jelena 09:10
TENIS - WTA Tashkent Uzbekistan
Voegele Stefanie - Potapova Anastasia 09:15
TENIS - WTA Wuhan China Dublu
Atawo R / Groenefeld A L - Mertens E / Schuurs D 09:20
TENIS - WTA Wuhan China
Cornet Alize - Strycova Barbora 09:25
SNOOKER - International China Championship 2018
Wenbo Liang - Burden Alfie 09:30
SNOOKER - International China Championship 2018
Bingham Stuart - Ebdon Peter 09:30
SNOOKER - International China Championship 2018
Hamilton Anthony - Jones Jamie 09:30
SNOOKER - International China Championship 2018
Selt Matthew - Allen Mark 09:30
TENIS - WTA Tashkent Uzbekistan
Sharipova Sabina - Gasparyan Margarita 09:35
TENIS - ATP Chengdu China Dublu
Ebden M /Zverev M - Gao X / TE R 09:35
TENIS - WTA Wuhan China
Krunic Aleksandra - Giorgi Camila 09:45
TENIS - WTA Wuhan China
Konta Johanna - Barty Ashleigh 09:55
HANDBAL - International U19 Asian Championship
Oman - Emiratele Arabe Unite 10:00
TENIS - ATP Shenzhen China
Lajovic Dusan - Herbert Pierre-Hugues 10:00
TENIS - ATP Shenzhen China
Garcia-Lopez Guillermo - Troicki Viktor 10:00
TENIS - WTA Wuhan China Dublu
Gavrilova D / Zheng S - Rosolska A / Spears A 10:05
TENIS - WTA Wuhan China
Vandeweghe Coco - Vekic Donna 10:20
TENIS - WTA Tashkent Uzbekistan
Radanovic Dejana - Schmiedlova Anna Karolina 10:30
TENIS - WTA Wuhan China Dublu
Krunic A / Siniakova K - King V / Niculescu M 10:35
TENIS - WTA Tashkent Uzbekistan
Stollar Fanny - Nara Kurumi 10:50
TENIS - ATP Chengdu China
Klahn Bradley - Tomic Bernard 11:00
FOTBAL - RUSIA Youth League
Samara Kryliya Sovetov - FK Krasnodar 11:00
FOTBAL - KAZAHTAN 2nd League
FC Astana Reserve - FC Ruzayevka 11:00
TENIS - ATP Shenzhen China
Wu Di - Norrie Cameron 11:20
TENIS - ATP Shenzhen China
Nishioka Yoshihito - Kudla Denis 11:20
TENIS - ITF Feminin Clermont-Ferrand Simplu Q
Leonard Manon - Cazeaux Amandine 11:30
TENIS - WTA Tashkent Uzbekistan Dublu
Gasparyan M / Potapova A - Abduraimova N / Kalinskaya A 11:45
TENIS - WTA Tashkent Uzbekistan Dublu
Skamlova C / Wacanno E - Hibino N / Kalashnikova O 11:45
HANDBAL - International U19 Asian Championship
Qatar - Syria 11:45
TENIS - ITF Feminin Valencia Simplu
Rosca Andreea Amalia - Bassols Ribera Marina 12:00
TENIS - ITF Feminin Valencia Simplu Qualifying
Gamiz Andrea - Chwalinska Maja 12:00
TENIS - ITF Feminin Valencia Simplu Qualifying
Ormaechea Paula - Ce Gabriela 12:00
TENIS - Challenger Orleans Franta Qualifying
Wang Tak Khunn - Van Rijthoven Tim 12:00
FOTBAL - RUSIA Zone Ural/Western Siberia
Vityaz Gtu UFA - Irtysh-D Omsk 12:00
FOTBAL - Republica Ceha U21 Bohemia Grupa
Ceske Budejovice - Dukla Praha 12:00
BASEBAL - JAPONIA Professional Baseball Pacific League
Orix Buffaloes - Chiba Lotte Marines 12:00
TENIS - ATP Chengdu China
Zhang Ze - Wu Yibing 12:30
TENIS - ITF Feminin Melilla Simplu
Conde Vendrell Ana - Garcia Portero Natalia 12:30
BASCHET - TURCIA Federation Cup
Orman Genclik - Selcuklu Belediye 13:00
FOTBAL - KAZAHTAN 2nd League
Shakhtar Karaganda Reserve - Zhetysu Taldykorgan Reserve 13:00
TENIS - ITF Feminin Clermont-Ferrand Simplu Q
Naydenova Aleksandrina - Brouleau Lou 13:00
TENIS - Challenger Orleans Franta Qualifying
Nys Hugo - Simon Tobias 13:20
BASCHET - TURCIA Federation Cup
Manisa Bsb - Yalova Grupa Belediye Spor 13:30
HANDBAL - International U19 Asian Championship
India - Iran 13:30
TENIS - ATP Shenzhen China
Seppi Andreas - Ramos Vinolas Albert 13:30
TENIS - ITF Feminin Valencia Simplu Qualifying
Benoit Marie - Pigossi Laura 13:30
TENIS - ITF Feminin Valencia Simplu Qualifying
Guerrero Alvarez Eva - Parry Diane 14:00
TENIS - ITF Masculin Suedia F4 Simplu
Haerteis Johannes - Simonsson Fred 14:00
TENIS - Challenger Orleans Franta
Munar Clar Jaume Antoni - Vatutin Alexey 14:00
FOTBAL - Republica Ceha U21 Bohemia Grupa
1 FK Pribram - FK Mlada Boleslav 14:00
FOTBAL - Republica Ceha U21 Bohemia Grupa
FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha 14:00
VOLEI - RUSIA Cup Feminin
TyuMasculin-Tyumgu - Lokomotiv Kaliningrad Region 14:30
TENIS - WTA Wuhan China
Wang Qiang - Sakkari Maria 14:30
TENIS - WTA Wuhan China
Kenin Sofia - Hsieh Su-Wei 14:30
TENIS - WTA Wuhan China
Bertens Kiki - Bencic Belinda 14:30
FOTBAL - CHINA China League 1
Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan Leopard 14:30
SNOOKER - International China Championship 2018
Robertson Neil - Greene Gerard 14:30
SNOOKER - International China Championship 2018
Junhui Ding - Walker Lee 14:30
SNOOKER - International China Championship 2018
O Brien Fergal - Carter Allister 14:30
SNOOKER - International China Championship 2018
Gilbert David - Vafaei Hossein 14:30
TENIS - ATP Shenzhen China Dublu
Sun F / Zhang Z - Matkowski M / Monroe N 14:50
FOTBAL - Turcia Amateur U21 Super Lig
Fenerbahce - Besiktas 15:00
TENIS - ITF Feminin Santa Margherita Di Pula Simplu Q
Burillo Escorihuela Irene - Shapatava Sofia 15:00
TENIS - ITF Feminin Santa Margherita Di Pula Simplu Q
Moratelli Angelica - Morderger Tayisiya 15:00
TENIS - ITF Feminin Santa Margherita Di Pula Simplu Q
Rame Alice - Bronzetti Lucia 15:00
TENIS - ITF Feminin Santa Margherita Di Pula Simplu Q
Malygina Elena - Bandecchi Susan 15:00
TENIS - ITF Feminin Valencia Dublu
Khromacheva I / Stojanovic N - Duda E / Redondo Gutierrez A 15:00
FOTBAL - RUSIA PFL South
Football Academy of Ponedelnik - Dinamo Stavropol 15:00
FOTBAL - PARAGUAY Primera Division Reserve Clausura
Nacional Asuncion - Cerro Porteno Asuncion 15:00
FOTBAL - NORVEGIA 3rd Division Grupa 1
Molde 2 - Follo 15:00
FOTBAL - INDONEZIA Liga 2
Persis Solo - Persik Kendal 15:00
FOTBAL - GEORGIA U19 Soccer League
FC Samtredia - FC Locomotive Tbilisi 15:00
FOTBAL - Republica Ceha U21 Moravia Grupa
FK Fotbal Trinec - FC Fastav Zlin 15:00
FOTBAL - ARMENIA First League
Junior Sevan - FC Yerevan 15:00
FOTBAL - ARMENIA First League
FC Shirak Gyumri 2 - FC Ararat Yerevan 2 15:00
FOTBAL - ARMENIA First League
FC Banants Yerevan 2 - FC Pyunik Yerevan 2 15:00
FOTBAL - ARMENIA First League
FC Ararat-ARMENIA-2 - FC Lokomotiv Yerevan 15:00
BASCHET - TURCIA Federation Cup
Karesi Genclik Spor - Socar Petkim Spor 15:15
TENIS - Challenger Orleans Franta
Zopp Jurgen - Halys Quentin 15:20
HANDBAL - International U19 Asian Championship
Bahrain - Chinese Taipei 15:30
FOTBAL - NORVEGIA 2nd Division Grupa 1
Stabaek IF 2 - Alta IF 15:30
BASCHET - TURCIA Federation Cup
Bursaspor Durmazlar - Sigortam.Net Itu BB 15:45
TENIS - WTA Wuhan China
Hercog Polona - Zhang Shuai 15:50
TENIS - ITF Masculin Franta F19 Simplu
Nouza Petr - Voljacques Hugo 16:00
FOTBAL - TANZANIA Premier League
Mbao FC - Tanzania Prisons 16:00
FOTBAL - Scotland Reserve League
Partick Thistle FC - St Mirren FC 16:00
FOTBAL - RUSIA Zone Moskovskaya Oblast Grupa A
FC Istra - FC Kolomna-2 16:00
FOTBAL - BULGARIA Elite U19
Slavia Sofia - Septemvri Sofia 16:00
FOTBAL - ARGENTINA Campeonato De Reserva De Primera Division
CA Tigre - Huracan 16:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Snezhnye Barsy Astana - Irbis Kazan 16:00
HANDBAL - RUSIA Super League
Permskie Medvedi - HC Spartak Moscow 16:00
FOTBAL - OMAN Oman Professional League
AL Rustaq - Sohar SC 16:20
TENIS - ITF Feminin Valencia Dublu
Bolsova Zadoinov A / Soler-Espinosa S - Pigossi L / Zanevska M 16:30
TENIS - ITF Feminin Santa Margherita Di Pula Simplu Q
Kennel Karin - Kordolaimi Eleni 16:30
TENIS - ITF Masculin Italia F29 Simplu
Torebko Peter - Harris Billy 16:30
TENIS - ITF Masculin Italia F29 Simplu
Maggioli Emiliano - Diarra Gibril 16:30
TENIS - ITF Masculin Italia F29 Simplu
Stefanini Jacopo - Varillas Juan Pablo 16:30
TENIS - ITF Masculin Italia F29 Simplu
Weis Alexander - Galoppini Davide 16:30
TENIS - ITF Masculin Italia F29 Simplu
Droguet Titouan - Forti Frantasco 16:30
TENIS - ITF Masculin Italia F29 Simplu
Fonio Giovanni - Bensoussan Samuel 16:30
HANDBAL - KUWEIT 1st League
AL Qurine - AL Jahra 16:30
BASCHET - RUSIA Cup Feminin
BC Enisey-2 Krasnoyarsk - Vologda-Chevakata 16:30
VOLEI - RUSIA Cup Feminin
Impuls-Sport Volgodonsk - Samrau Ugntu UFA 17:00
TENIS - ITF Feminin Valencia Dublu
Cavalle-Reimers Y / Gamiz A - Bassols Ribera M / Hoste Ferrer C 17:00
TENIS - ITF Masculin Suedia F4 Simplu
Wong Hong Kit - Renard Lucas 17:00
FOTBAL - SLOVENIA 2. SNL
Drava Ptuj - NK Radomlje 17:00
FOTBAL - Republica Ceha U21 Bohemia Grupa
FC Viktoria Plzen - FC Hradec Kralove 17:00
FOTBAL - ARGENTINA Campeonato De Reserva De Primera Division
Defensa Y Justicia - Estudiantes de LP 17:00
HOCHEI - RUSIA KHL
Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev UFA 17:00
TENIS - ITF Masculin Franta F19 Simplu
Lechevretel Louis - Bertimon Maxence 17:30
HANDBAL - International U19 Asian Championship
Saudi Arabia - Japan 17:30
BASCHET - TURCIA Federation Cup
Duzce Genclik - Ankara Dsi 17:30
TENIS - ITF Feminin Valencia Dublu
Guerrero Alvarez E / Maristany Zuleta de Reales G - Bogdan E / Marchetti G 18:00
TENIS - ITF Masculin Peru F1 Simplu
Britto Luis - Justo Guido Ivan 18:00
TENIS - ITF Masculin Italia F29 Simplu
Rajski Maciej - Ingarao Alessandro 18:00
TENIS - ITF Masculin Italia F29 Simplu
Hampel Lenny - Ferrari Gianmarco 18:00
FOTBAL - OMAN Oman Professional League
Al-Nahda - AL Nasr FC 18:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Loko Yaroslavl - Chaika Nizhny Novgorod 18:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Russkie Vityazi - HC Taifun 18:00
HANDBAL - KUWEIT 1st League
Khaitan - Jarmuk 18:00
BASCHET - TURCIA Federation Cup
Bandirma Kirmizi - Edirne Spor 18:00
FOTBAL - ARABIA SAUDITA Saudi Professional League
AL Fateh SC - AL Hilal Riyadh 18:10
FOTBAL - RUSIA Premier League
FC Krylia Sovetov Samara - FC Krasnodar 18:30
FOTBAL - BAHRAIN Premier League
Al-Shabbab - Al-Najma Manama 18:30
FOTBAL - BAHRAIN Premier League
Malkiya Club - AL Hala 18:30
HOCHEI - RUSIA VHL
HC Khimik Voskresensk - Neftyanik Almetyevsk 18:30
HOCHEI - RUSIA MHL
Almaz Cherepovets - Mytishchinskie Atlanty 18:30
FOTBAL - ESTONIA Esiliiga
Nomme Kalju FC U21 - Tallinna FC Flora U21 19:00
FOTBAL - ESTONIA Esiliiga
Tartu FC Santos - JK Tallinna Kalev U21 19:00
FOTBAL - GRECIA Super League
Panaitolikos - Lamia 19:00
FOTBAL - ISRAEL Premier League
Hapoel Hadera - Hapoel Haifa FC 19:00
FOTBAL - LETONIA Virsliga
Rigas Futbola Skola - FS Metta/Lu 19:00
FOTBAL - POLONIA Ekstraklasa
Korona Kielce - Zaglebie Sosnowiec 19:00
FOTBAL - TANZANIA Premier League
African Lyon FC - Mtibwa Sugar FC 19:00
TENIS - Challenger Orleans Franta
Brands Daniel - Robert Stephane 19:00
TENIS - ITF Masculin Bolivia F3 Simplu
Yamacita Fernando - Masculindoza Alejandro 19:00
TENIS - ITF Masculin Bolivia F3 Simplu
Garcia Raul - Zarichanskiy Daniil 19:00
FOTBAL - ESTONIA Esiliiga
Fci Levadia Tallinn U21 - Maardu Linnameeskond 19:00
FOTBAL - EGIPT Premier League
Wadi Degla SC - Enppi Club 19:00
HANDBAL - RUSIA Super League
Skif Krasnodar - Sgau-Saratov 19:00
HOCHEI - RUSIA KHL
Neftekhimik Niznekamsk - HC Red Star Kunlun 19:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Mhk Krylia Sovetov - Mhk Dinamo St Petersburg 19:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Kapitan Stupino - Amurskie Tigry Khabarovsk 19:00
HOCHEI - RUSIA VHL
Zvezda Moscow - Toros Neftekamsk 19:00
HOCHEI - RUSIA VHL
HK Ryazan - HC Yugra 19:00
HOCHEI - RUSIA VHL
Buran Voronezh - Rubin TyuMasculin 19:00
FOTBAL - BELARUS Vysshaya League
FC Gorodeya - Neman Grodno 19:00
FOTBAL - CIPRU 1st Division
AEK Larnaca - AC Omonia Nicosia 19:00
FOTBAL - CIPRU 1st Division
Apollon Limassol - Nea Salamina Famagusta 19:00
FOTBAL - Republica Ceha 1. Liga
FK Jablonec - FC Viktoria Plzen 19:00
FOTBAL - GRECIA Super League
Panionios - Olympiacos Piraeus 19:30
HOCHEI - RUSIA KHL
AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 19:30
HOCHEI - RUSIA KHL
HC Dynamo Moscow - HC Barys Astana 19:30
HOCHEI - RUSIA KHL
Avangard Omsk - Amur Khabarovsk 19:30
BASCHET - TURCIA Federation Cup
Artvin - Mamak Belediyesi Yeni Mamak Spor 19:45
FOTBAL - SUEDIA Division 2 Sodra Svealand
IK Sleipner - Motala AIF FK 20:00
FOTBAL - SUEDIA Superettan
Norrby IF - IFK Varnamo 20:00
FOTBAL - SUEDIA Superettan
AFC Eskilstuna - Osters IF 20:00
TENIS - Challenger Tiburon USA Qualifying
Ilkel Cem - Saville Luke 20:00
TENIS - ITF Feminin Templeton Simplu Qualifying
Lister Cornelia - Manasse Maegan 20:00
TENIS - ITF Feminin Templeton Simplu Qualifying
Montez Pamela - Gleason Quinn 20:00
FOTBAL - SUEDIA Allsvenskan
BK Haecken - IFK Goteborg 20:00
FOTBAL - RUSIA Saint Petersburg First League
FK KF - Kolomyagi-47 20:00
FOTBAL - NORVEGIA Eliteserien
Lillestrom SK - Tromso IL 20:00
FOTBAL - NORVEGIA 3rd Division Grupa 3
Orn-Horten - Sandefjord Fotball 2 20:00
FOTBAL - NORVEGIA 3rd Division Grupa 3
Egersund 2 - Start 2 20:00
FOTBAL - MAROC Botola
AS Far Rabat - Hassania Union Sport Agadir 20:00
FOTBAL - ISRAEL Premier League
Hapoel Beer Sheva FC - Bnei Yehuda Tel Aviv FC 20:00
FOTBAL - DANEMARCA Superligaen
Odense Boldklub - AC Horsens 20:00
HANDBAL - SUEDIA Elitserien
HK Malmoe - IFK Ystad HK 20:00
FOTBAL - ARABIA SAUDITA Saudi Professional League
AL Nasr Riyadh - AL Taawon 20:10
BASCHET - TURCIA Federation Cup
Final Genclik - Akhisar Belediye 20:15
TENIS - Challenger Orleans Franta
Lopez Perez Enrique - Bedene Aljaz 20:20
FOTBAL - ARGENTINA Camp. De Reserva De Primera Division B National
CA Quilmes - Club Almagro 20:30
TENIS - ITF Feminin Valencia Simplu
Wallace Isabelle - Saez Larra Olga 20:30
FOTBAL - BELGIA Reserve League 1A
Sporting Lokeren - KRC Genk 20:30
FOTBAL - BELGIA Reserve League 1A
St. Truidense VV - AS Eupen 20:30
FOTBAL - BELGIA Reserve League 1A
Antwerp - KV Oostende 20:30
FOTBAL - BELGIA Reserve League 1A
KV RS Waasland Beveren - Standard Liege 20:30
HANDBAL - DANEMARCA Handboldligaen
Lemvig-Thyboron Handball - Ribe-Esbjerg Hh 20:30
FOTBAL - TURCIA Super Lig
Fenerbahce - Besiktas JK 21:00
FOTBAL - ROMANIA Liga 1
AFC Astra Giurgiu - CS Gaz Metan Medias 21:00
FOTBAL - ISRAEL Premier League
Beitar Jerusalem FC - Bnei Sakhnin FC 21:00
FOTBAL - International Clubs Arab Club Championship
AL Ahli Jeddah - Al-Muharraq SC 21:00
FOTBAL - BELGIA Reserve League 1A
Club Brugge - SV Zulte Waregem 21:00
FOTBAL - ARGENTINA Campeonato De Reserva De Primera Division
Gimnasia de La Plata - Rosario Central 21:00
HOCHEI - International Erste Liga
Hokiklub Budapest - Ferencvarosi Tc 21:00
HANDBAL - GERMANIA 2. Bundesliga
HSV Hamburg - Dessau Rosslauer HV 06 21:00
FOTBAL - Germania Amateur Regionalliga North
Werder Bremen II - FC St. Pauli II 21:15
FOTBAL - ARGENTINA Primera B Nacional
Deportivo Moron - Gimnasia Y Esgrima Masculindoza 21:30
TENIS - ITF Feminin Templeton Simplu Qualifying
Chang Hanna - Elie Jennifer 21:30
TENIS - ITF Feminin Templeton Simplu Qualifying
Anderson Robin - Douglas Ellie 21:30
TENIS - Challenger Tiburon USA
Granollers Marcel - King Evan 21:30
FOTBAL - ARGENTINA Primera B
Club Atletico Barracas Central - Talleres de Remedios de Escalada 21:30
BASCHET - International Champions League Qualification
Spirou Charleroi - Hapoel Tel-Aviv 21:30
FOTBAL - ARGENTINA Primera B
Club Atletico Fenix - Justo Jose de Urquiza 21:30
FOTBAL - ARGENTINA Primera B
San Telmo - Comunicaciones Bsas 21:30
BASCHET - FRANTA Pro A
Nanterre 92 - Jl Bourg Basket 21:45
FOTBAL - FRANTA Ligue 2
Chamois Niort FC - RC Lens 21:45
FOTBAL - ITALIA Serie C Girone A
Carrarese Calcio 1908 - Juventus U23 21:45
FOTBAL - BOLIVIA Division Profesional Clausura
Guabira Montero - Universitario de Sucre 22:00
FOTBAL - SPANIA LaLiga 2
RC Deportivo La Coruna - Granada CF 22:00
FOTBAL - PORTUGALIA Primeira Liga
Sporting Braga - Sporting Cp 22:15
HANDBAL - Iceland Urvalsdeild
UMF Stjarnan - Valur Reykjavik 22:30
TENIS - Challenger Tiburon USA
Krstin Pedja - Fratangelo Bjorn 22:50
FOTBAL - COLUMBIA Primera B Apertura
Orsomarso - Cucuta Deportivo 23:00

Ghid de pariere

DESCOPERA TOATE POSIBILITATILE DE PARIERE OFERITE DE STANLEYBET

Pariurile live sunt pariuri in cota fixa in care Jucatorul indica rezultatele evenimentelor sportive propuse pe parcursul desfasurarii lor, acesta hotarand in mod independent Evenimentul pe care mizeaza. Castigurile vor putea fi platite imediat dupa finalziarea obiectului pariului. Tipuri de pariuri

REZULTAT FINAL (Fara cod)

Acest tip de pariu va permite sa alegeti rezultatul final al evenimentului.

Optiuni:
1 - victoria echipei gazda;
X - egalitate;
2 - victoria echipei oaspete.

SCOR CORECT (COD 2)

Acest tip de pariu va permite sa indicati scorul exact al unui eveniment.

Nota: Pe langa scorurile afisate pe unul din ecranele din agentii se pot alege si alte scoruri.

PRIMA REPRIZA (COD 6)

Acest tip de pariu va permite sa indicati rezultatul cu care se termina prima repriza a unui eveniment.

Optiuni:
1 victoria echipei gazda;
X egalitate;
2 victoria echipei oaspete.

MAI PUTINE/ MAI MULTE Goluri (COD U)

Pentru acest tip de pariu trebui sa indicati daca numarul total de goluri inscrise de ambele in meci este mai mare sau mai mic decat valoarea inscrisa pe oferta.

Valoarea initiala inscrisa pe oferta este 2,5 dar acesta poate varia pe parcursul meciului.

Optiuni:
1 - Mai putine goluri decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe goluri decat valoarea inscrisa pe oferta.

URMATOAREA ECHIPA CARE VA MARCA (COD F)

Acest tip de pariu va permite sa indicati urmatoarea echipa care va inscrie intr-un meci.

Optiuni:
1 - Echipa gazda va inscrie urmatorul gol;
NG - Niciuna dintre cele doua echipe nu va inscrie;
2 - Echipa oaspete va inscrie urmatorul gol.

PARIU LIVE 0:0 (COD N)

In momentul acceptarii pariului, scorul este considerat 0:0, indiferent de scorul din momentul respectiv, fiind luate in considerare doar golurile inscrise dupa acceptarea pariului.

Optiuni:
1 - victoria echipei gazda;
X - egalitate;
2 - victoria echipei oaspete.

Exemplu 1: Alegand meciul Roma - Juventus, Roma conduce Juventus cu scorul de 1:0 in momentul acceptarii pariului si se va finaliza cu scorul de 2:0. Pariul este considerat castigator cu victoria echipei gazda (optiunea 1);

SANSA MULTIGOL (COD MG)

La acest tip de pariu puteti opta pentru numarul de goluri cumulate pe parcursul intregului meci: 0-1, 2-3, 4-6, 7+, aceste intervale incluzand totalul golurilor marcate de ambele echipe, la sfarsitul partidei.

Exemplu: Alegem meciul Inter - Milan. Acesta se va finaliza cu scorul de 2:3, numarul total de goluri fiind 5. Pariul este considerat castigator daca am optat ca se inscriu 4-6 goluri.

URMATORUL CORNER (COD FC )

Se va alege echipa care va executa urmatorul corner din momentul acceptarii pariului.

Optiuni:
1 - echipa gazda va executa urmatorul corner;
2 - echipa oaspete va executa urmatorul corner;
NC - nu se va mai executa nici un corner.

Nota: Cornerele acordate dar neexecutate ulterior nu se iau in considerare!

SANSA MULTICORNER (COD MC)

In cazul acestui tip de pariu trebuie specificat numarul de cornere executate pe parcursul intregului meci: 0-4, 5-7, 8-10, 11-13, 14-16, 17+, aceste intervale incluzand totalul conerelor executate de ambele echipe, la sfarsitul partidei.

MAI PUTINE/MAI MULTE CORNERE (COD UC)

Se ia in considerare numarul total de cornere in meci, raportat la o valoare inscrisa pe oferta. Respectiva valoare se va modifica pe parcursul fiecarui meci, luandu-se in considerare la validarea biletului valoarea inscrisa in momentul acceptarii pariului.

Optiuni:
1 - Mai putine cornere decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe cornere decat valoarea inscrisa pe oferta.

Nota: Cornerele acordate dar neexecutate ulterior nu se iau in considerare!

URMATORUL CARTONAS(cod FB)

In cazul acestui tip de pariu trebuie indicata echipa care va primi urmatorul cartonas.

Optiuni:
1 - echipa gazda va primi urmatorul cartonas;
2 - echipa oaspete va primi urmatorul cartonas;
NC - nu se va mai primi nici un cartonas.

Orice cartonas acordat dupa fluierul de final al partidei nu va fi luat in considerare. Orice cartonas care este retras pe terenul de joc nu va fi luat in considerare. Cartonasele luate in considerare sunt doar cele acordate jucatorilor din momentul in care intra pe teren si inainte de a-l parasi.

Cartonasele acordate ne-jucatorilor (ex: antrenori, jucatori rezerva care nu iau parte la joc) nu se iau in considerare. In cazul in care doi sau mai multi jucatori sunt penalizati cu un cartonas in urma aceluiasi incident, doar cel acordat primului jucator va fi luat in considerare. In cazul in care unui jucator i se acorda al doilea cartonas galben, urmat de unul rosu, acesta este considerat ca 1 cartonas in urmatorul tip de pariu de acest fel oferit.

PUNCTE DE CARTONAS (COD MB)

In cazul acestui tip de pariu, trebuie specificata care echipa acumuleaza cele mai multe puncte de cartonas intr-un meci, sau egalitate in cazul unui numar egal de puncte de cartonas acumulate de fiecare echipa.

Doua cartonase galbene acordate unui jucator, urmate automat de unul rosu, reprezinta echivalentul de puncte ale unui cartonas galben si ale unui cartonas rosu, adica 35 de puncte.

Cartonasul galben reprezinta echivalentul a 10 puncte de cartonas, iar cel rosu a 25 puncte. Doua cartonase galbene acordate unui jucator, urmate automat de unul rosu, reprezinta echivalentul de puncte ale unui cartonas galben si ale unui cartonas rosu, adica 35 de puncte.

Orice cartonas acordat dupa ce s-a fluierat sfarsitul regulamentar de joc nu va fi luat in considerare. Orice cartonas care este anulat pe terenul de joc nu va fi luat in considerare. Se iau in considerare cartonasele acordate jucatorilor doar pentru perioada in care acestia se afla pe terenul de joc. Cartonasele acordate ne-jucatorilor (ex: antrenori, jucatori rezerva care nu iau parte la joc) nu sunt luate in considerare la totalul de cartonase.

MAI PUTINE/ MAI MULTE PUNCTE DE CARTONAS (COD UB)

Se ia in considerare numarul total de puncte de cartonas din meci, raportat la o valoare inscrisa pe oferta. Respectiva valoare se va modifica pe parcursul fiecarui meci, luandu-se in considerare la validarea Biletului, valoarea inscrisa in momentul acceptarii pariului. In cazul acestui tip de pariu se aplica aceeasi modalitate de punctare si aceleasi reguli aplicate tipului de pariu prezentat anterior.

Optiuni:
1 - Mai putine puncte de cartonas decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe puncte de cartonas decat valoarea inscrisa pe oferta.

Note:

- Autogolul este creditat ca gol al adversarilor nu al echipei care l-a inscris;
- Miza minima de pariere 2 lei, la care se adauga taxele;
- Castig maxim este de 500.000 lei;
- Oferta fiecarei zile este afisata in agentii pe ecranele LCD;
- Se accepta pariuri multi-tip;
- Pe acelasi bilet de pariere pot fi jucate unul sau mai multe evenimente oferite "live";
- Evenimentele live nu pot fi jucate pe acelasi bilet impreuna cu un alt tip de eveniment.


 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet ESSA

Westgate Romania SRL

Bucuresti, sector 3
Str. Branduselor, nr. 2-4, et. 4
Nr. Reg. Com.: J40/20246/2004
CIF: 17017651
Capital Social: 1.090.000 lei
Licenta: L1160532F000307

Inchide
Recupereaza parola
Inchide