Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Pariaza

Agentii nou deschise

Petrosani
Str. 1 Decembrie 1918, Bl. 85
Pitesti
Str. Grivitei, nr. 2, bl. B16, Cartier Central, Magazin 125
Ploiesti
Str. Mihail Kogalniceanu, nr. 2, Bl. C1, parter
Sector 4
Sos. Oltenitei nr. 162, Bl 3
Alba Iulia
Str. Tudor Vladimirescu, nr. 50A (incinta ALBA MALL)
Sector 5
Sos.Alexandriei, nr.92, bloc L26
Sector 2
Sos.Pantelimon, nr.283, bloc 12
Chitila
Soseaua Banatului, nr.14, bloc 9, parter
Galati
Str.Siderurgistilor, nr.42, bl. M4A
Birlad
Str.Republicii, nr.195, bloc I.A.S, ap.1

vezi toate agentiile

Live Betting

Miercuri - 16-08-2017
 Competitie   Eveniment Ora TV
TENIS - Challenger Santo Domingo, Dominican Republic
Linzer, Michael - Jarry, Nicolas 00:20
FOTBAL - Brazil U20 Campeonato Brasileiro, Grupa F
Fluminense RJ - Chapecoense 00:30
TENIS - ITF Masculin Thailand F6, Simplu
Ito, Yuichi - SSUA nto, David Agung 07:30
VOLEI - International Asian Championships, Feminin
Chinese Taipei - Philippines 07:30
VOLEI - International Asian Championships, Feminin
Iran - Australia 07:30
HANDBAL - International U19 World Championship
Bahrain - Algeria 08:30
HANDBAL - International U19 World Championship
Argentina - Mexico 08:30
TENIS - ITF Feminin Nonthaburi, Simplu
Tan, Stefanie - Han, Na-Lae 08:50
TENIS - ITF Masculin Thailand F6, Simplu
Trongcharoenchaikul, Wishaya - Barry, Sam 09:00
TENIS - ITF Feminin Nonthaburi, Simplu
Kumkhum, Luksika - Bains, Naiktha 09:10
SNOOKER - International China Championship 2017
Carter, Allister - Mehta, Aditya 09:30
SNOOKER - International China Championship 2017
Preece, Ian - Grace, David 09:30
SNOOKER - International China Championship 2017
Selby, Mark - Honghao, Luo 09:30
SNOOKER - International China Championship 2017
Wenbo, Liang - Burns, Ian 09:30
SNOOKER - International China Championship 2017
Doherty, Ken - Murphy, Shaun 09:30
TENIS - ITF Masculin Russia F7, Simplu
Boborykin, Alexander - Zhurbin, Alexander 10:00
TENIS - ITF Feminin Moscova , Simplu
Leykina, Polina - Avanesyan, Elina 10:00
TENIS - ITF Feminin Nonthaburi, Simplu
Cheapchandej, Patcharin - Yuan, Yue 10:00
TENIS - ITF Masculin Thailand F6, Dublu
Isaro P / Katayama S - Frigerio L / Reinwein S 10:30
TENIS - ITF Feminin Nonthaburi, Dublu
Lee P-C / Luangnam N - Wongteanchai V / Wongteanchai V 10:40
HANDBAL - International U19 World Championship
Brazil - Serbia 10:45
HANDBAL - International U19 World Championship
Norway - Georgia 10:45
VOLEI - International Asian Championships, Feminin
Japan - China 11:00
TENIS - ITF Feminin Leipzig, Simplu
Marand, Sanaz - Mrdeza, Tereza 11:00
TENIS - ITF Feminin Leipzig, Simplu
Heisen, Vivian - Matviyenko, Lisa 11:00
TENIS - ITF Masculin Finland F3, Simplu
Acquaroli, Gianluca - Turchetti, Nicolo 11:00
TENIS - ITF Masculin Olanda F5, Simplu
Van Den Berg, Bart - Borg, Maikel 11:00
TENIS - ITF Masculin Olanda F5, Simplu
Wagner, Bastian - Dellavedova, Matthew 11:00
TENIS - ITF Masculin Olanda F5, Simplu
Mertens, Nico - Fransen, Stephan 11:00
TENIS - ITF Feminin Montreux, Simplu
Negreanu, Daiana - Eikeri, Ulrikke 11:00
TENIS - ITF Feminin Leipzig, Simplu
Schoofs, Bibiane - Raina, Ankita 11:00
FOTBAL - FILIPINE Philippines Football League
Kaya FC - Jp Voltes Marikina FC 11:00
HOCHEI - International Club Meciuri Amicale
Molot Perm - Izhstal Izhevsk 11:00
FOTBAL - INDONEZIA Liga 2
Ppsm Sakti Magelang - Psis Semarang 11:00
FOTBAL - AUSTRALIA Gold Coast Midweek Metro, Yellow
Musgrave Yellow - Murwillumbah Yellow 11:15
TENIS - ITF Masculin Russia F7, Simplu
Kivattsev, Kirill - Sabanin, Yan 11:30
TENIS - ITF Feminin Moscova , Simplu
Sizikova, Yana - Pospelova, Aleksandra 11:30
TENIS - ITF Masculin Thailand F6, Dublu
Ito Y / Yamasaki J - Matsuzaki Y / Watanuki Y 12:00
TENIS - ITF Masculin Portugal F16, Simplu
Bulis, Mor - Cabral, Francisco 12:00
FOTBAL - Czech Republic U19 1st Division
Ceske Budejovice - Sparta Prague 12:00
FOTBAL - Germania Amateur A-Junioren-Bundesliga South/Southwest
1. FC Nuremberg - SC Freiburg 12:00
FOTBAL - Germania Amateur A-Junioren-Bundesliga North/Northeast
Dynamo Dresden - Werder Bremen 12:00
BASEBAL - JAPONIA Professional Baseball, Pacific League
Fukuoka Softbank Hawks - Orix Buffaloes 12:00
BASEBAL - JAPONIA Professional Baseball, Central League
Hanshin Tigers - Hiroshima Toyo Carp 12:00
TENIS - ITF Feminin Nonthaburi, Dublu
Omae A / Plipuech P - Cheapchandej P / Thandi K K 12:10
TENIS - ITF Feminin Leipzig, Simplu
Ivakhnenko, Valentyna - Juhaszova, Vivien 12:30
TENIS - ITF Feminin Leipzig, Simplu
Marozava, Lidziya - Gerlach, Katharina 12:30
TENIS - ITF Masculin Olanda F5, Simplu
Bensoussan, Samuel - Beran, Martin 12:30
FOTBAL - International Clubs Club Meciuri Amicale
Oakleigh Cannons - Melbourne Victory FC 12:30
FOTBAL - INDIA Calcutta Premier Division
West Bangle Police FC - George Telegraph FC 12:30
BASEBAL - COREEA DE SUD KBO League
Lotte Giants - Doosan Bears 12:30
BASEBAL - COREEA DE SUD KBO League
Samsung Lions - Nexen Heroes 12:30
BASEBAL - COREEA DE SUD KBO League
Lg Twins - Kt Wiz 12:30
FOTBAL - JAPONIA J.League 2
Roasso Kumamoto - FC Gifu 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League 2
Oita Trinita - Tokyo Verdy 13:00
TENIS - Challenger Meerbusch, Germania, Dublu
Coppejans K / Dischinger E - Krawietz K / Mies A 13:00
TENIS - ITF Feminin Moscova , Simplu
Danilina, Anna - Zhuravleva, Angelina 13:00
TENIS - ITF Masculin Belarus F2, Simplu
Haliak, Mikalai - Ismailov, Temur 13:00
TENIS - ITF Masculin Russia F7, Simplu
Muzaev, Richard - Kotov, Pavel 13:00
TENIS - ITF Masculin Finland F3, Simplu
Appelgren, Daniel - Kaukovalta, Patrick 13:00
TENIS - ITF Masculin Finland F3, Simplu
Eriksson Ziverts, Jonas - Simonsson, Fred 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League 2
Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League 2
Kamatamare Sanuki - Yokohama FC 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League 2
Renofa Yamaguchi - ThespakSUA tsu Gunma 13:00
HANDBAL - International U17 European Championship, Feminin, Division II
Belarus - Turkey 13:00
HANDBAL - International U19 World Championship, Playoff
Iceland - Sweden 13:00
HANDBAL - International U19 World Championship, Playoff
Portugal - Tunisia 13:00
HOCHEI - International Club Meciuri Amicale
Lada Togliatti - Admiral Vladivostok 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League 2
Mito Hollyhock - Kyoto Sanga FC 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League 2
JEF United Ichihara Chiba - Shonan Bellmare 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League 2
FC Machida Zelvia - Nagoya Grampus Eight 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League 2
Matsumoto Yamaga FC - Montedio Yamagata 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League 2
Zweigen Kanazawa - Tokushima Vortis 13:00
FOTBAL - JAPONIA J.League 2
Fagiano Okayama - Ehime FC 13:00
TENIS - ITF Masculin Portugal F16, Simplu
Saraiva, Bernardo - Tverijonas, Julius 13:30
TENIS - ITF Masculin Elvetia F3, Simplu
Miceli, Marco - Martinez, Mirko 13:30
TENIS - ITF Feminin Leipzig, Simplu
Papamichail, Despina - Radanovic, Dejana 14:00
TENIS - ITF Feminin Leipzig, Simplu
Schmidt, Lara - Lister, Cornelia 14:00
FOTBAL - RUSIA Zone Moscova
FC Zenit Moscova - Lokomotiv-M-Lfk 14:00
FOTBAL - AUSTRALIA NPL, Western Australia
Subiaco AFC - Ecu Joondalup SC 14:00
TENIS - Challenger Meerbusch, Germania
Haider-Maurer, Andreas - Otte, Oscar 14:30
TENIS - ITF Feminin Moscova , Dublu
Koval V / Solomatina A - Korashvili O / Sizikova Y 14:30
TENIS - ITF Masculin Russia F7, Dublu
Ratniuk M / Vasilyev I - Elgin M / Mazo L 14:30
TENIS - ITF Feminin Montreux, Simplu
Ottomano, Sara - Scholsen, Helene 14:30
FOTBAL - RUSIA PFL, East
Dynamo Barnaul - FC Sakhalin 14:30
FOTBAL - SINGAPORE Singapore Cup
Home United FC - Brunei Dpmm FC 14:30
SNOOKER - International China Championship 2017
Gilbert, David - Carrington, Stuart 14:30
HANDBAL - International U17 European Championship, Feminin, Intermediate 3
Croatia - Olanda 14:30
HANDBAL - International U17 European Championship, Feminin, Intermediate 4
Serbia - Sweden 14:30
SNOOKER - International China Championship 2017
Junhui, Ding - Zhuang, Niu 14:30
SNOOKER - International China Championship 2017
Higgins, John - Haotian, Lyu 14:30
SNOOKER - International China Championship 2017
Dott, Graeme - Milkins, Robert 14:30
SNOOKER - International China Championship 2017
Obrien, Fergal - King, Mark 14:30
TENIS - Challenger Cordenons, Italia
Carballes Baena, Roberto - Majchrzak, Kamil 15:00
TENIS - ITF Masculin Germania F11, Simplu
Gerch, Lucas - Ejupovic, Elmar 15:00
FOTBAL - RUSIA PFL, East
FC Irtysh Omsk - Smena Komsomolsk 15:00
FOTBAL - KENYA Premier League
Sony Sugar FC - Ulinzi Stars FC 15:00
FOTBAL - KENYA Premier League
Zoo Kericho - Kakamega Homeboyz 15:00
HANDBAL - International U17 European Championship, Feminin, Division II
Italia - Georgia 15:00
FOTBAL - Germania Amateur A-Junioren-Bundesliga North/Northeast
1. FC Union Berlin - FC St Pauli 15:00
HANDBAL - International U19 World Championship, Playoff
Slovenia - Croatia 15:15
HOCHEI - International Club Meciuri Amicale
HK Dinamo Minsk - AK Bars Kazan 15:30
TENIS - ITF Feminin Leipzig, Dublu
Bay Christians N / Gorovits S - Bukta A / Juhaszova V 15:30
FOTBAL - International Youth U22 Southeast Asian Games
Singapore - Malaysia 15:45
FOTBAL - RUSIA Zone Moscova
Nika - FC Fsm 16:00
TENIS - ITF Masculin Spain F25, Simplu
Navarro, Simon - Zormann Da Silva, Marcelo 16:00
FOTBAL - Germania Amateur A-Junioren-Bundesliga West
Preussen Munster - Borussia Monchengladbach 16:00
TENIS - ITF Masculin Spain F25, Simplu
Sorni Chavarria, Quim - Esteve Lobato, Eduard 16:00
FOTBAL - KENYA Premier League
Mathare United FC - AFC Leopards SC 16:15
TENIS - Challenger Cordenons, Italia
Lopez-Perez, Enrique - Sonego, Lorenzo 16:20
TENIS - Challenger Meerbusch, Germania
Kuhn, Nicola - Darcis, Steve 16:30
HANDBAL - International U17 European Championship, Feminin, Intermediate 3
Montenegro - Austria 16:30
TENIS - ITF Feminin Leipzig, Simplu
Hogenkamp, Richel - Santamaria, Sabrina 17:00
FOTBAL - SLOVENIA Slovenia Cup
Tab Akumulator - Jadran Dekani 17:00
FOTBAL - SLOVENIA Slovenia Cup
NK Drava Ptuj - NK Brda 17:00
FOTBAL - SLOVENIA Slovenia Cup
Tabor Sezana - NK Rudar Velenje 17:00
FOTBAL - SLOVENIA Slovenia Cup
Ns Mura - Zarica Kranj 17:00
FOTBAL - SLOVENIA Slovenia Cup
SD Videm - NK Radomlje 17:00
FOTBAL - SLOVENIA Slovenia Cup
NK Ilirija - Krsko Posavlje 17:00
FOTBAL - LETONIA Cup
FK Ventspils - FK Liepaja 17:00
FOTBAL - UCRAINA Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Hirnyk Kriviy Rih - FC Petrikovka 17:00
HOCHEI - International Club Meciuri Amicale
Lhc Les Lions - Khl Medvescak Zagreb 17:00
HOCHEI - International Club Meciuri Amicale
Salavat Yulaev UFA - Neftekhimik Niznekamsk 17:00
HANDBAL - International U17 European Championship, Feminin, Division II
Latvia - Great Britain 17:00
TENIS - Challenger Cordenons, Italia , Dublu
Middelkoop M / Zelenay I - Bozoljac I / Cipolla F 17:30
HANDBAL - International U19 World Championship, Playoff
Denmark - Germania 17:30
HANDBAL - International U19 World Championship, Playoff
Japan - Egypt 17:30
TENIS - ATP Cincinnati, SUA
Sugita, Yuichi - SoSUA , Joao (Por) 18:00
TENIS - ATP Cincinnati, SUA
Ferrer, David - Tipsarevic, Janko 18:00
TENIS - WTA Cincinnati, SUA
Sevastova, Anastasija - Vinci, Roberta 18:00
TENIS - WTA Cincinnati, SUA
Kasatkina, Daria - Keys, Madison 18:00
TENIS - WTA Cincinnati, SUA
Putintseva, Yulia - Kuznetsova, Svetlana 18:00
TENIS - ATP Cincinnati, SUA
Dimitrov, Grigor - Lopez, Feliciano 18:00
FOTBAL - LITUANIA A Lyga
Utenis Utena - Trakai FK 18:00
BASCHET - International International Meciuri Amicale
Czech Republic - Turkey 18:00
FOTBAL - Germania Amateur A-Junioren-Bundesliga South/Southwest
1. FC Kaiserslautern - SpVgg Unterhaching 18:00
FOTBAL - SLOVACIA Slovensky Pohar
Osk Dobra Niva - MSK Zilina 18:00
FOTBAL - SLOVACIA Slovensky Pohar
Tj Kovo BelSUA - FC Vion Zlate Moravce 18:00
FOTBAL - LETONIA Cup
FK Karosta - Rigas Futbola Skola 18:00
TENIS - Challenger Meerbusch, Germania
Mayer, Florian - Zapata Miralles, Bernabe 18:30
FOTBAL - SLOVACIA Slovensky Pohar
Tj Oponice - FK Slovan Most Pri Bratislave 18:30
FOTBAL - MUNTENEGRU 1. CFL
FK Decic Tuzi - FK Grbalj Radanovici 18:30
FOTBAL - FINLANDA Kakkonen, Grupa A
MP Mikkelin Palloilijat - Klubi 04 Helsinki 18:30
HANDBAL - International U17 European Championship, Feminin, Main Round 2
Spain - Romania 18:30
HANDBAL - International U17 European Championship, Feminin, Main Round 1
Denmark - Germania 18:30
HANDBAL - International Tournament of Champions, Grupa A
Pfadi Winterthur - RK Borac Banja Luka 18:30
BASCHET - International FIBA Asia Championship, Playoff
Philippines - South Korea 18:30
FOTBAL - Germania Amateur A-Junioren-Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen - Arminia Bielefeld 19:00
FOTBAL - International Clubs UEFA Europa League, Qualification
FC Utrecht - FC Zenit St Petersburg 19:00
FOTBAL - SLOVENIA Slovenia Cup
Nafta Lendava - NK Celje 19:00
FOTBAL - SLOVENIA Slovenia Cup
FC Koper - Korotan Prevalje 19:00
TENIS - Challenger Santo Domingo, Dominican Republic
Elias, Gastao - Londero, Juan Ignacio 19:00
FOTBAL - Germania Amateur A-Junioren-Bundesliga West
VfL Bochum - Rot-Weiss Oberhausen 19:00
FOTBAL - Germania Amateur A-Junioren-Bundesliga South/Southwest
FC Bayern Munich - Karlsruher SC 19:00
FOTBAL - Germania Amateur A-Junioren-Bundesliga North/Northeast
Hertha BSC Berlin - RB Leipzig 19:00
FOTBAL - MUNTENEGRU 1. CFL
FK Buducnost Podgorica - FK Mladost Podgorica 19:00
HOCHEI - International Club Meciuri Amicale
Aksam Unia Oswiecim - Tatryski Podhale Nowy Targ 19:00
HOCHEI - International Club Meciuri Amicale
PSG Zlin - HC Slavia Prague 19:00
HOCHEI - International Club Meciuri Amicale
HC Zubr Prerov - HC Orli Znojmo 19:00
HANDBAL - International U17 European Championship, Feminin, Division II
Lithuania - Finland 19:00
FUTSAL - International U19 CONMEBOL Liga Sudamericana
Paraguay - Uruguay 19:00
BASCHET - International FIBA World Cup, European Pre-Qualifiers, Grupa A
Slovakia - Bosnia & Herzegovina 19:00
TENIS - ATP Cincinnati, SUA
Carreno-Busta, Pablo - Zverev, Mischa 19:15
TENIS - ATP Cincinnati, SUA
Krueger, Mitchell - Del Potro, Juan Martin 19:15
TENIS - ATP Cincinnati, SUA
Khachanov, Karen - Fabbiano, Thomas 19:15
FOTBAL - IRAN Pro League
Persepolis FC - Siah Jamegan 19:15
TENIS - ATP Cincinnati, SUA
Kyrgios, Nick - Dolgopolov, Aleksandr 19:20
TENIS - WTA Cincinnati, SUA
Krunic, Aleksandra - Suarez Navarro, Carla 19:20
FOTBAL - SUEDIA Svenska Cup, Preliminary Round
Akropolis IF - Hammarby IF 19:30
FOTBAL - ELVETIA Super League
FC Lugano - FC St. Gallen 19:30
FOTBAL - Germania Amateur Bayernliga South
TSV 1865 Dachau - TSV 1860 Munich (A) 19:30
FOTBAL - NORVEGIA 1st Division
Strommen - Ranheim 19:30
HOCHEI - International Club Meciuri Amicale
SKA St Petersburg - Team Canada 19:30
HOCHEI - International Club Meciuri Amicale
Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 19:30
BASCHET - International FIBA World Cup, European Pre-Qualifiers, Grupa D
Belarus - Bulgaria 19:30
HANDBAL - International U19 World Championship, Playoff
South Korea - Russia 19:45
TENIS - Challenger Cordenons, Italia
Djere, Laslo - Gaio, Federico 20:00
TENIS - WTA Cincinnati, SUA
Williams, Venus - Barty, Ashleigh 20:00
FOTBAL - International Clubs Club Meciuri Amicale, Feminin
MSV Duisburg - Borussia Moenchengladbach 20:00
FOTBAL - Germania Amateur A-Junioren-Bundesliga West
1. FC Cologne - Arminia Klosterhardt 20:00
FOTBAL - Germania Amateur Oberliga Niederrhein
SSVg Velbert - VfB Speldorf 20:00
FOTBAL - Germania Amateur Oberliga Niederrhein
Schwarz Weiss Essen - VfB 03 Hilden 20:00
FOTBAL - NORVEGIA 1st Division
Jerv FK - FK Arendal 20:00
FOTBAL - Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 2
Ppj - Tips 20:00
BASEBAL - SUA MLB
Washington Nationals - Los Angeles Angels of Anaheim 20:05
BASEBAL - SUA MLB
Miami Marlins - San Francisco Giants 20:10
FOTBAL - Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 2
Kapa/United - HIFK 2 20:15
HANDBAL - International Tournament of Champions, Grupa B
RK Sloga Doboj - Pays Aix Uch 20:15
TENIS - Challenger Santo Domingo, Dominican Republic
Rodriguez, Cristian (Col) - Almagro, Nicolas 20:20
FOTBAL - AUSTRIA KFV Cup
Klagenfurter AC - SK Austria Klagenfurt 20:30
HOCHEI - International Club Meciuri Amicale
Stavanger Oilers - Graz 99Ers 20:30
HANDBAL - International U17 European Championship, Feminin, Main Round 1
Hungary - Russia 20:30
HANDBAL - International U17 European Championship, Feminin, Main Round 2
Norway - France 20:30
TENIS - WTA Cincinnati, SUA , Dublu
Atawo R / Vandeweghe C - Chan Y-J / Hingis M 20:35
TENIS - WTA Cincinnati, SUA
Vesnina, Elena - Wozniacki, Caroline 20:35
TENIS - WTA Cincinnati, SUA
Cornet, Alize - Cibulkova, Dominika 20:35
TENIS - ATP Cincinnati, SUA
Ramanathan, Ramkumar - Donaldson, Jared 20:40
TENIS - WTA Cincinnati, SUA
Makarova, Ekaterina - Kerber, Angelique 21:00
FOTBAL - ARGENTINA Torneo Federal B
Adiur - Club Atletico San Jorge 21:00
FOTBAL - Brazil Carioca, Serie B1
Sao Cristovao RJ - Barcelona EC RJ 21:00
FOTBAL - Brazil Carioca, Serie B1
Sao Goncalo EC - Audax Rio RJ 21:00
FOTBAL - Iceland Urvalsdeild
IBV Vestmannaeyjar - Vikingur Olafsvik 21:00
FOTBAL - SUEDIA Division 2, Norra Svealand
IFK Liding? FK - Syrianska IF Kerbura 21:00
BASCHET - International FIBA Asia Championship, Playoff
Iran - Lebanon 21:00
BASCHET - International FIBA World Cup, European Pre-Qualifiers, Grupa B
Olanda - Austria 21:00
BASEBAL - SUA MLB
Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 21:10
TENIS - ATP Cincinnati, SUA
Tiafoe, Francis - Zverev, Alexander 21:15
TENIS - Challenger Cordenons, Italia , Dublu
Behar A / Lopez-Perez E - Petrovic D / Vucic I 21:20
FOTBAL - International Clubs Club Meciuri Amicale
Cp Villarrobledo - Albacete Balompie 21:30
FOTBAL - International Clubs UEFA Champions League, Qualification
Olympiacos Piraeus - HNK Rijeka 21:45
FOTBAL - England Amateur Isthmian Football League, North Division
Romford - Heybridge Swifts 21:45
FOTBAL - International Clubs UEFA Champions League, Qualification
SSC Napoli - OGC Nice 21:45
FOTBAL - International Clubs UEFA Champions League, Qualification
Istanbul Basaksehir FK - FC Sevilla 21:45
FOTBAL - International Clubs UEFA Champions League, Qualification
Hapoel Beer Sheva - NK Maribor Piv Lasko 21:45
FOTBAL - International Clubs UEFA Champions League, Qualification
Celtic Glasgow - FC Astana 21:45
FOTBAL - ANGLIA Championship
Sheffield Wednesday - Sunderland AFC 21:45
FOTBAL - ANGLIA Championship
Norwich City - Queens Park Rangers 21:45
TENIS - WTA Cincinnati, SUA , Dublu
Mirza S / Peng S - Goerges J / Savchuk O 21:50
TENIS - ATP Cincinnati, SUA
Ramos Vinolas, Albert - Muller, Gilles 21:50
TENIS - ATP Cincinnati, SUA
Harrison, Christian - Basilashvili, Nikoloz 21:50
TENIS - WTA Cincinnati, SUA
Kvitova, Petra - Stephens, Sloane 22:00
TENIS - ITF Feminin Vancouver, Simplu
Rus, Arantxa - Broady, Naomi 22:00
FOTBAL - BOLIVIA Liga Profesional Boliviano, Clausura
Sport Boys Warnes - CA Nacional Potosi 22:00
FOTBAL - VENEZUELA Primera Division, Clausura
Atletico Socopo - Carabobo FC 22:00
FOTBAL - COLUMBIA Primera A, Clausura
Tigres FC - Atletico Bucaramanga 22:00
HANDBAL - International Tournament of Champions, Grupa B
KV Sasja HC - KIF Kolding 22:00
FOTBAL - VENEZUELA Primera Division, Clausura
Zulia FC - Deportivo Jbl Del Zulia 22:30
FOTBAL - VENEZUELA Primera Division, Clausura
Portuguesa FC - Deportivo Lara 22:30
FOTBAL - VENEZUELA Primera Division, Clausura
Dvo Anzoategui - Aragua FC 22:30
BASEBAL - SUA MLB
Oakland Athletics - Kansas City Royals 22:35
BASEBAL - SUA MLB
San Diego Padres - Philadelphia Phillies 22:40
BASEBAL - SUA MLB
Seattle Mariners - Baltimore Orioles 22:40
VOLEI - International South American Championship, Feminin
Venezuela - Brazil 23:00
TENIS - Challenger Santo Domingo, Dominican Republic
Sorgi, Joao Pedro - Estrella Burgos, Victor 23:00
TENIS - ITF Feminin Vancouver, Simplu
Andreescu, Bianca Vanessa - Kovinic, Danka 23:00
FUTSAL - International U19 CONMEBOL Liga Sudamericana
Argentina - Bolivia 23:00
FOTBAL - URUGUAY Copa de Campeones
Penarol Montevideo - Danubio FC 23:00
TENIS - WTA Cincinnati, SUA , Dublu
Makarova E / Vesnina E - Dabrowski G / Ostapenko J 23:05
TENIS - ATP Cincinnati, SUA , Dublu
Carreno Busta P / Verdasco F - Murray J / Soares B 23:10

Ghid de pariere

DESCOPERA TOATE POSIBILITATILE DE PARIERE OFERITE DE STANLEYBET

Pariurile live sunt pariuri in cota fixa in care Jucatorul indica rezultatele evenimentelor sportive propuse pe parcursul desfasurarii lor, acesta hotarand in mod independent Evenimentul pe care mizeaza. Castigurile vor putea fi platite imediat dupa finalziarea obiectului pariului. Tipuri de pariuri

REZULTAT FINAL (Fara cod)

Acest tip de pariu va permite sa alegeti rezultatul final al evenimentului.

Optiuni:
1 - victoria echipei gazda;
X - egalitate;
2 - victoria echipei oaspete.

SCOR CORECT (COD 2)

Acest tip de pariu va permite sa indicati scorul exact al unui eveniment.

Nota: Pe langa scorurile afisate pe unul din ecranele din agentii se pot alege si alte scoruri.

PRIMA REPRIZA (COD 6)

Acest tip de pariu va permite sa indicati rezultatul cu care se termina prima repriza a unui eveniment.

Optiuni:
1 victoria echipei gazda;
X egalitate;
2 victoria echipei oaspete.

MAI PUTINE/ MAI MULTE Goluri (COD U)

Pentru acest tip de pariu trebui sa indicati daca numarul total de goluri inscrise de ambele in meci este mai mare sau mai mic decat valoarea inscrisa pe oferta.

Valoarea initiala inscrisa pe oferta este 2,5 dar acesta poate varia pe parcursul meciului.

Optiuni:
1 - Mai putine goluri decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe goluri decat valoarea inscrisa pe oferta.

URMATOAREA ECHIPA CARE VA MARCA (COD F)

Acest tip de pariu va permite sa indicati urmatoarea echipa care va inscrie intr-un meci.

Optiuni:
1 - Echipa gazda va inscrie urmatorul gol;
NG - Niciuna dintre cele doua echipe nu va inscrie;
2 - Echipa oaspete va inscrie urmatorul gol.

PARIU LIVE 0:0 (COD N)

In momentul acceptarii pariului, scorul este considerat 0:0, indiferent de scorul din momentul respectiv, fiind luate in considerare doar golurile inscrise dupa acceptarea pariului.

Optiuni:
1 - victoria echipei gazda;
X - egalitate;
2 - victoria echipei oaspete.

Exemplu 1: Alegand meciul Roma - Juventus, Roma conduce Juventus cu scorul de 1:0 in momentul acceptarii pariului si se va finaliza cu scorul de 2:0. Pariul este considerat castigator cu victoria echipei gazda (optiunea 1);

SANSA MULTIGOL (COD MG)

La acest tip de pariu puteti opta pentru numarul de goluri cumulate pe parcursul intregului meci: 0-1, 2-3, 4-6, 7+, aceste intervale incluzand totalul golurilor marcate de ambele echipe, la sfarsitul partidei.

Exemplu: Alegem meciul Inter - Milan. Acesta se va finaliza cu scorul de 2:3, numarul total de goluri fiind 5. Pariul este considerat castigator daca am optat ca se inscriu 4-6 goluri.

URMATORUL CORNER (COD FC )

Se va alege echipa care va executa urmatorul corner din momentul acceptarii pariului.

Optiuni:
1 - echipa gazda va executa urmatorul corner;
2 - echipa oaspete va executa urmatorul corner;
NC - nu se va mai executa nici un corner.

Nota: Cornerele acordate dar neexecutate ulterior nu se iau in considerare!

SANSA MULTICORNER (COD MC)

In cazul acestui tip de pariu trebuie specificat numarul de cornere executate pe parcursul intregului meci: 0-4, 5-7, 8-10, 11-13, 14-16, 17+, aceste intervale incluzand totalul conerelor executate de ambele echipe, la sfarsitul partidei.

MAI PUTINE/MAI MULTE CORNERE (COD UC)

Se ia in considerare numarul total de cornere in meci, raportat la o valoare inscrisa pe oferta. Respectiva valoare se va modifica pe parcursul fiecarui meci, luandu-se in considerare la validarea biletului valoarea inscrisa in momentul acceptarii pariului.

Optiuni:
1 - Mai putine cornere decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe cornere decat valoarea inscrisa pe oferta.

Nota: Cornerele acordate dar neexecutate ulterior nu se iau in considerare!

URMATORUL CARTONAS(cod FB)

In cazul acestui tip de pariu trebuie indicata echipa care va primi urmatorul cartonas.

Optiuni:
1 - echipa gazda va primi urmatorul cartonas;
2 - echipa oaspete va primi urmatorul cartonas;
NC - nu se va mai primi nici un cartonas.

Orice cartonas acordat dupa fluierul de final al partidei nu va fi luat in considerare. Orice cartonas care este retras pe terenul de joc nu va fi luat in considerare. Cartonasele luate in considerare sunt doar cele acordate jucatorilor din momentul in care intra pe teren si inainte de a-l parasi.

Cartonasele acordate ne-jucatorilor (ex: antrenori, jucatori rezerva care nu iau parte la joc) nu se iau in considerare. In cazul in care doi sau mai multi jucatori sunt penalizati cu un cartonas in urma aceluiasi incident, doar cel acordat primului jucator va fi luat in considerare. In cazul in care unui jucator i se acorda al doilea cartonas galben, urmat de unul rosu, acesta este considerat ca 1 cartonas in urmatorul tip de pariu de acest fel oferit.

PUNCTE DE CARTONAS (COD MB)

In cazul acestui tip de pariu, trebuie specificata care echipa acumuleaza cele mai multe puncte de cartonas intr-un meci, sau egalitate in cazul unui numar egal de puncte de cartonas acumulate de fiecare echipa.

Doua cartonase galbene acordate unui jucator, urmate automat de unul rosu, reprezinta echivalentul de puncte ale unui cartonas galben si ale unui cartonas rosu, adica 35 de puncte.

Cartonasul galben reprezinta echivalentul a 10 puncte de cartonas, iar cel rosu a 25 puncte. Doua cartonase galbene acordate unui jucator, urmate automat de unul rosu, reprezinta echivalentul de puncte ale unui cartonas galben si ale unui cartonas rosu, adica 35 de puncte.

Orice cartonas acordat dupa ce s-a fluierat sfarsitul regulamentar de joc nu va fi luat in considerare. Orice cartonas care este anulat pe terenul de joc nu va fi luat in considerare. Se iau in considerare cartonasele acordate jucatorilor doar pentru perioada in care acestia se afla pe terenul de joc. Cartonasele acordate ne-jucatorilor (ex: antrenori, jucatori rezerva care nu iau parte la joc) nu sunt luate in considerare la totalul de cartonase.

MAI PUTINE/ MAI MULTE PUNCTE DE CARTONAS (COD UB)

Se ia in considerare numarul total de puncte de cartonas din meci, raportat la o valoare inscrisa pe oferta. Respectiva valoare se va modifica pe parcursul fiecarui meci, luandu-se in considerare la validarea Biletului, valoarea inscrisa in momentul acceptarii pariului. In cazul acestui tip de pariu se aplica aceeasi modalitate de punctare si aceleasi reguli aplicate tipului de pariu prezentat anterior.

Optiuni:
1 - Mai putine puncte de cartonas decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe puncte de cartonas decat valoarea inscrisa pe oferta.

Note:

- Autogolul este creditat ca gol al adversarilor nu al echipei care l-a inscris;
- Miza minima de pariere 2 lei, la care se adauga taxele;
- Castig maxim este de 500.000 lei;
- Oferta fiecarei zile este afisata in agentii pe ecranele LCD;
- Se accepta pariuri multi-tip;
- Pe acelasi bilet de pariere pot fi jucate unul sau mai multe evenimente oferite "live";
- Evenimentele live nu pot fi jucate pe acelasi bilet impreuna cu un alt tip de eveniment.


 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL
- in insolventa, in insolvency, en procedure collective -

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 2.000.000 lei Licenta: RO2838L001376

Inchide
Recupereaza parola
Inchide