Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Pariaza

Agentii nou deschise

Iasi
Str.Bacinschi, nr.6, bl.CL1
Sector 6
B-dul Uverturii nr. 83
Brasov
Bulevardul Garii, nr.7
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai,spatiul C1 (bar)
Cluj - Napoca
Str.Borhanici,nr.48,Corp 1,parter (bar Blue Galaxy)
Craiova
Str. George Enescu, Nr. 100, Restaurant (Beraria) Segarcea, Bl. 41 A, Sc. 1, parter
Buzau
Str.Alexandru Marghiloman,nr.2
Vaslui
B-dul. Republicii nr. 367, SPATIU COMERCIAL, Jud. Vaslui.
Sector 2
Sos Colentina, nr. 76
Popesti Leordeni
Str. Drumul Fermei, nr. 73A

vezi toate agentiile

Rezultate sistem

    Alege ziua
    Alege un sport
    Alege un campionat
   FOTBAL
AFC CUPA ASIEI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1910 Australia : Syria 1-1 3-2 41
1911 Palestine : Iordania 0-0 0-0 -
ANGLIA FA CUP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5426 Blackburn : Newcastle 2-2 2-2 1
5427 Luton : Sheffield Wednesday 0-0 0-1 46
5432 Stoke : Shrewsbury 2-0 2-3 20
ANGLIA FA TROPHY
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2026 Solihull Moors : Halifax 0-0 1-0 59
2027 Weymouth : Ramsbottom United 1-1 1-3 34
ANGLIA LEAGUE 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5535 Mansfield : Crawley Town 0-0 1-0 88
ANGLIA NATIONAL LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1848 Maidstone United : Maidenhead United 1-3 2-4 10
ANGLIA RYMAN PREMIER
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8989 Worthing : Dorking Wanderers 1-1 1-4 9
ANGLIA SOUTHERN PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8990 Kettering : Biggleswade Town 1-0 2-3 26
8992 Dorchester : Farnborough 0-2 0-6 10
8993 Walton Casuals : Beaconsfield Town 1-0 1-1 6
ARABIA SAUDITA CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2090 Al Khaleej Saihat Fc : Al Faisaly Ksa 0-0 1-1 69
2091 Wajj : Al Fayha Fc 0-1 0-1 29
2092 Al Nasr : Ansar Medina 2-0 5-0 8
ARGENTINA TORNEO VERANO
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1940 Racing Club : Gimnasia Lp 0-2 1-2 6
AUSTRALIA A-LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4971 Brisbane : Melbourne Victory 0-1 0-5 14
BRAZILIA U20
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2672 Rio Preto U20 : Cruzeiro U20 0-2 0-6 15
2673 Botafogo Rj U20 : Guarani Fc U20 0-0 0-1 59
3467 Mirassol U20 : Sao Paulo U20 0-1 0-3 24
3468 Palmeiras U20 : Figueirense Sc U20 0-1 1-2 40
EGIPT PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1905 Misr Lel Makasa : Al Moqawloon Al Arab 0-1 2-1 31
1906 El Entag El Harby : Al Assiouty Sport 1-1 1-1 19
1907 Nogoom El Mostakbal : Smouha 1-0 4-0 5
EXTRAS ANGERS SCO VS BORDEAUX
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2265 Numar Total Cornere : - Over 8.5 -
2266 Puncte De Cartonas : - Under 40.5 -
6297 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - Yes -
6303 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
EXTRAS BLACKBURN VS NEWCASTLE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2321 Numar Total Cornere : - Under 9.5 -
2323 Puncte De Cartonas : - Under 40.5 -
6336 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
6338 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
EXTRAS REAL VALLADOLID VS GETAFE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2325 Numar Total Cornere : - Under 9.5 -
2328 Puncte De Cartonas : - Over 55.5 -
6453 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - Yes -
6459 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
EXTRAS VALENCIA VS SPORTING GIJON
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2318 Numar Total Cornere : - Over 9.5 -
2319 Puncte De Cartonas : - Under 60.5 -
6310 Va Fi Acordat Vreun Penalti : - No -
6325 Va Fi Acordat Vreun Cartonas Rosu : - No -
FRANTA LIGUE 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7828 Angers Sco : Bordeaux 0-1 1-2 31
FRANTA LIGUE 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
8994 Le Havre : Valenciennes 3-3 4-3 17
HONG KONG PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1475 Eastern Sports Club : Lee Man Warriors Fc 0-0 0-0 -
ISRAEL NATIONAL LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
7855 Hapoel Iksal Fc : Beitar Tel Aviv Ramla 3-0 4-1 21
ISRAEL STATE CUP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1967 Hapoel Afula : Ashdod 2-1 3-1 13
1968 Maccabi Netanya : Hapoel Beer Sheva 0-0 0-0 -
KUWEIT FEDERATION CUP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2093 Al Kuwait Sc : Yarmouk 2-0 3-3 5
2094 Al Nasr : Al Arabi 1-1 2-1 13
2095 Al Qadsia : Al Shabab Kuwait 0-0 3-0 53
LIGUE 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1802 Ca Constantine : Bordj Bou Arreridj 0-0 1-0 58
1803 Usm Alger : Na Hussein Dey 1-0 4-1 34
1854 Esperance Sportive De Tunis : Us Ben Guerdane 1-0 2-0 27
MECIURI AMICALE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1936 Islanda : Estonia 0-0 0-0 -
MECIURI AMICALE CLUBURI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1483 Dinamo Zagreb : Dynamo Dresden 0-0 1-0 56
1484 Aue : Sion 0-0 2-1 47
1486 Dynamo Dresden : Zurich 0-1 2-1 7
1944 America De Cali : Atletico Nacional 0-0 1-0 81
1945 Neuchatel Xamax : Real Murcia 1-0 3-2 39
1946 Galway United Fc : Finn Harps 0-1 0-2 37
2086 Sport Podbrezova : Tatran Liptovsky 0-2 1-2 20
2087 Rapid Vienna : Horn 2-0 5-0 13
2088 Kapfenberg : Mattersburg 0-2 0-4 7
2089 Ns Mura : Nd Beltinci 1-1 5-1 19
2293 Hadmezovasarhelyi : Duna Aszfalt Tvse 1-0 1-5 1
2294 Traiskirchen Fcm : Admira Wacker 0-2 0-4 14
3048 Ludogorets : Fc Botosani 1-1 1-3 12
PORTUGALIA LIGA TINERET
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1958 Portimonense U23 : Academica U23 0-1 0-4 19
2311 Maritimo U23 : Braga U23 1-2 1-3 11
2312 Aves U23 : Feirense U23 0-1 0-1 18
2313 Belenenses U23 : Setuba U23 2-0 2-3 4
2314 Cova Da Piedade U23 : Guimaraes U23 0-2 0-2 21
2315 Estoril U23 : Sporting Lisbon U23 0-0 1-0 83
2316 Rio Ave U23 : Benfica U23 0-0 0-0 -
PORTUGALIA TACA DE PORTUGALIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5494 Aves : Braga 0-2 1-2 11
5495 Leixoes : Porto 0-1 1-1 11
5496 Vitoria Guimaraes : Benfica 0-1 0-1 15
PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1948 Waterhouse Fc : Arnett Gardens Fc 1-0 1-0 41
REPUBLICA CEHA WINTER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1825 Pribram : Usti Nad Labem 1-2 5-2 10
SPANIA COPA DEL REY
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1015 Real Valladolid : Getafe 0-1 1-1 29
1018 Valencia : Sporting Gijon 0-0 3-0 65
STANLEYPLUS5
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1500 Besiktas Istanbul : Asp Promitheas(B) 0-0 1-0 -
1506 Telekom Baskets Bonn : Benetton Fribourg(B) 0-0 0-1 -
1510 Trinec : Karlovy Vary(H) 2-1 3-3 -
1518 Ska St Petersburg : Neftekhimik(H) 2-1 2-2 -
1519 Cska Moscow : M Magnitogorsk(H) 0-0 3-0 -
1520 Rusia : Brazil(R) 0-0 0-1 -
1521 Korea : Serbia(R) 0-0 0-1 -
1522 Sc Municipal Craiova : Csm Bucuresti(R) 0-0 0-1 -
1855 Stoke : Shrewsbury 2-0 2-3 -
1856 Valencia : Sporting Gijon 0-0 3-0 -
1857 Le Havre : Valenciennes 3-3 4-3 -
1858 Aves : Braga 0-2 1-2 -
1859 Leixoes : Porto 0-1 1-1 -
1860 Vitoria Guimaraes : Benfica 0-1 0-1 -
1861 Mansfield : Crawley Town 0-0 1-0 -
1863 Australia : Syria 2-1 3-2 -
1864 Kayserispor : Akhisar 0-2 1-2 -
1866 Zenit St Petersburg : Morabanc Andorra(B) 0-0 0-1 -
1867 Unicaja Malaga : Limoges(B) 0-0 1-0 -
1868 Partizan Beograd : As Monaco(B) 0-0 0-1 -
1869 Iberostar Tenerife : Venezia(B) 0-0 0-1 -
2295 Ska St Petersburg : Neftekhimik(H) 2-1 2-2 -
2296 Le Havre : Valenciennes 3-3 4-3 -
2297 Aves : Braga 0-2 1-2 -
2298 Partizan Beograd : As Monaco(B) 0-0 0-1 -
2299 Leixoes : Porto 0-1 1-1 -
2300 Stoke : Shrewsbury 2-0 2-3 -
2302 Valencia : Sporting Gijon 0-0 3-0 -
5891 B.Paire : D.Thiem(T) 0-0 0-1 -
5892 D.Goffin : C.Garin(T) 0-0 1-0 -
6003 S.Wawrinka : E.Gulbis(T) v-v v-v -
6005 P.Andujar Alba : D.Shapovalov(T) 0-0 0-1 -
6006 A.Bolt : J.Sock(T) 0-0 1-0 -
6007 B.Coric : S.Darcis(T) 0-0 1-0 -
6008 A.Zverev : A.Bedene(T) 0-0 1-0 -
6011 J.Tsonga : M.Klizan(T) 0-0 1-0 -
6012 S.Zheng : G.Muguruza(T) 0-0 0-1 -
6013 S.Halep : K.Kanepi(T) 0-0 1-0 -
6014 N.Osaka : M.Linette(T) 0-0 1-0 -
6015 L.Siegemund : V.Azarenka(T) 0-0 1-0 -
6016 D.Aiava : M.Keys(T) 0-0 0-1 -
6017 E.Mertens : A.Schmiedlova(T) 0-0 1-0 -
6018 M.Barthel : A.Sevastova(T) 0-0 0-1 -
7888 B.Coric : S.Darcis(T) 0-0 1-0 -
7889 L.Siegemund : V.Azarenka(T) 0-0 1-0 -
8734 San Antonio Spurs : Charlotte Hornets(B) 0-0 0-1 -
8735 Utah Jazz : Detroit Pistons(B) 0-0 1-0 -
TURCIA CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1966 Kayserispor : Akhisar Bld Spor 0-2 1-2 15
1969 Antalyaspor : Goztepe 2-0 3-3 9
   TENIS
ATP AUSTRALIA OPEN MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
6975 A.Ramos Vinolas : M.Fucsovics 3-6 1-3
6976 A.Zverev : A.Bedene 6-4 3-0
6977 J.Tsonga : M.Klizan 6-4 3-0
6978 N.Kyrgios : M.Raonic 4-6 0-3
7589 A.Bolt : J.Sock 4-6 3-1
7590 A.Popyrin : M.Zverev 7-5 3-0
7591 B.Coric : S.Darcis 6-1 3-0
7592 B.Paire : D.Thiem 4-6 2-3
7593 D.Goffin : C.Garin 6-0 3-0
7594 F.Fognini : J.Munar Clar 7-6 v-v
7595 F.Krajinovic : M.Cecchinato 4-6 3-2
7605 G.Pella : J.Sousa 6-7 2-3
7606 H.Chung : B.Klahn 6-7 3-2
7607 I.Ivashka : M.Jaziri 4-6 v-v
7608 I.Karlovic : H.Hurkacz 6-7 3-1
7610 J.Chardy : U.Humbert 3-6 3-2
7611 J.Vesely : R.Harrison 0-6 0-3
ATP AUSTRALIAN OPEN MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
2675 B.Fratangelo : G.Simon 6-7 0-3
2676 K.Majchrzak : K.Nishikori 6-3 v-v
2677 L.Harris : D.Medvedev 1-6 0-3
2678 L.Vanni : P.Carreno Busta 7-6 2-3
2679 M.Marterer : G.Sakharov 6-3 3-0
2680 N.Djokovic : M.Krueger 6-3 3-0
2681 T.Daniel : T.Kokkinakis 5-7 v-v
7623 L.Djere : E.Donskoy 7-6 1-3
7624 L.Pouille : M.Kukushkin 6-1 3-0
7625 M.Granollers : M.Copil 3-6 0-3
7626 N.Jarry : L.Mayer 6-7 1-3
7627 P.Andujar Alba : D.Shapovalov 2-6 0-3
7628 P.Kohlschreiber : Z.Li 6-2 3-0
7629 S.Querrey : P.Herbert 7-5 1-3
7648 S.Wawrinka : E.Gulbis 3-6 v-v
CHALLENGE KOBLENZ GERMANIA
Cod Partida Primul set Rezultat final
2061 G.Oliveira : B.Presuhn 6-2 2-0
2062 P.Torebko : K.Lemstra 6-1 2-1
2063 J.Hernandez Fernandez : K.De Schepper 2-6 0-2
2064 R.Brancaccio : L.Wessels 6-4 2-0
2065 F.Horansky : J.Haerteis 7-6 2-0
2070 P.Kotov : A.Arnaboldi 6-4 2-0
2071 D.Brands : C.Taberner 6-7 0-2
2072 A.Pavlasek : T.Wang 3-6 2-1
2073 Z.Kolar : R.Ortega Olmedo 2-6 0-2
8691 K.Uchida : B.Zapata Miralles 0-6 2-1
8692 N.Serdarusic : B.Hassan 4-6 0-2
8693 Z.Piros : S.Griekspoor 4-6 2-1
CHALLENGER ATP CHALLENGER KOBLENZ GERMANIA MEN DOUBLE
Cod Partida Primul set Rezultat final
2076 P.Heller P.Torebko : A.De Greef T.griekspoor 6-4 2-1
2077 J.Barranco Cosano R.Brancaccio : S.Clayton A.shamasdin 7-6 1-2
ITF MEN ITF FRANTA F2 MEN DOUBLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
2769 A.Cornut Chauvinc M.Martineau : L.Mitjana J.okala v-v v-v
2770 A.Boureau A.Reymond : C.Denolly A.rinderknech v-v v-v
2771 D.Bayard G.Mpetshi Perricard : P.Nouza H.voljacques 4-6 0-2
2772 N.Lootsma B.Van De Zandschulp : M.Konecny T.machac 5-7 0-2
2773 T.Garanganga M.Lescure : A.Dubrivnyy D.zarichanskyy v-v v-v
ITF MEN ITF FRANTA F2 MEN SINGLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
2708 A.Matusevich : T.Garanganga 4-6 2-1
2736 J.Paul : D.Added 5-7 0-2
2738 J.Angele : A.Olivetti 2-6 2-1
2742 C.Heyman : H.Gaston 6-2 2-1
ITF MEN ITF SPANIA F2 MEN DOUBLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
2774 R.Te H.Wang : S.Ehrat V.Tashi 3-6 0-2
2775 R.Giotis I.Sibille : S.Martos Gornes J.Vanneste 2-6 0-2
2777 F.Cerundolo G.Cordonnier : J.Pla Malfeito A.Romero De Avila Senise 2-6 0-2
ITF MEN ITF SPANIA F2 MEN SINGLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
2778 A.Bodmer : A.Romero De Avila Senise 6-3 1-2
2780 I.Gakhov : M.Mora 3-6 2-1
2783 M.Eriksson : C.Lopez Montagud 6-3 2-0
2789 J.Nikles : A.Musialek 6-2 2-0
2790 D.Gennaro : L.Lokoli v-v v-v
ITF MEN ITF TUNISIA F2 MEN DOUBLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
2791 J.Sinner Z.Zhang : D.Bojanovic L.Gelhardt 6-2 2-0
2792 Z.Ben Brahim E.Marouani : B.Fassbender M.pauwels 1-6 0-2
2793 A.Celikbilek R.Strombachs : J.Gray A.mchugh 6-4 2-0
2795 T.Kiyamov M.Ratniuk : S.Butts M.tikhomirov 6-1 2-0
2796 A.Ghorbel G.Petit : R.Balzerani E.maggioli 6-4 2-0
ITF MEN ITF USA F3 MEN DOUBLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
2880 H.Adams N.Chappell : M.Scaglia M.vocel 6-4 2-0
2883 A.Petrone P.Rondoni : A.Ambrozy D.c.ignat 4-6 1-2
2884 G.Escobar P.Sakamoto : A.Dubinski M.tybar 5-7 1-2
2885 N.Alvarez O.Ram Harel : G.Lama A.tabilo 3-6 0-2
2889 F.Mena J.P.Sorgi : F.fallert A.Obert 6-3 2-0
2890 J.Bradley S.Kirchheimer : S.Bangoura P.c.Oosterbaan 2-6 2-1
ITF MEN ITF USA F3 MEN SINGLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
2891 A.Tabilo : J.Hernandez Serrano 5-7 2-1
2892 F.Mena : J.Witten 6-3 2-0
2893 G.Lama : P.Sakamoto 4-6 0-2
2896 J.Olivares : A.Obert 7-6 2-0
2897 J.Ore : F.Yamacita 7-6 2-0
2898 J.Reis Da Silva : A.Petrone 6-7 0-2
2901 M.Scaglia : P.Bertran 2-6 0-2
2903 N.Nakagawa : H.Rousseau 6-1 2-0
2904 O.Ram Harel : P.Rondoni 5-7 0-2
2909 D.Popko : P.Oosterbaan 4-6 2-1
2910 J.Sorgi : A.Gomez 6-4 1-2
ITF WOMEN ITF FRANTA 03A WOMEN SINGLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
2911 E.Webley Smith : E.Douglas 3-6 0-2
2938 J.Elbaba : R.Mcadoo 5-7 0-2
2939 L.Stefani : K.Kennel 7-5 2-1
2940 J.Ho : K.Le Bihan 1-6 0-2
2941 N.Gilchrist : L.Pigossi 3-6 0-2
2942 V.Meliss : S.Talcott 4-6 2-1
2944 D.Ivanova : A.Sanchez 4-6 0-2
2951 F.Codino : A.Lim 2-6 0-2
2953 N.Kostic : E.Appleton 7-6 2-0
2958 L.Stefanini : Q.Gleason 5-7 1-2
2967 M.Hontama : S.Shapatava 4-6 1-2
2968 E.Cabeza Candela : V.Babic 2-6 0-2
ITF WOMEN ITF TUNISIA 02A WOMEN DOUBLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
2970 U.Ayzatulina D.Vukovic : C.Hoste Ferrer J.terziyska 3-6 1-2
2971 F.Bahri F.Mahbouli : V.Gaggini A.sanz Llaneza Fernandez 7-5 2-0
2972 M.Westby A.Zhu : K.Berankova T.Pachkaleva 6-2 2-0
2973 D.Martynov M.Poduraeva : N.Gueblaoui A.sammari 6-3 2-0
2989 I.Soylu Y.Zhang : T.Bizhukova A.N.onya 6-0 2-0
ITF WOMEN ITF USA 01A WOMEN DOUBLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
2996 A.Bondar U.Eikeri : M.C.osorio Serrano D.Seguel 6-4 2-0
2997 H.Baptiste E.Bektas : E.Tchakarova V.tchakarova 6-0 2-0
2998 L.Chirico C.Mcnally : M.Benoit I.burillo Escorihuela 6-4 2-0
ITF WOMEN ITF USA 01A WOMEN SINGLES
Cod Partida Primul set Rezultat final
3037 C.Scholl : H.Chang 6-4 2-0
3038 E.Bektas : J.Niemeier 4-6 0-2
3039 G.Talaba : I.Burillo Escorihuela 6-3 1-2
3040 K.Volynets : M.Partaud 7-5 2-0
3041 A.Rodgers : A.Nefedova 3-6 0-2
3042 F.Abanda : G.Ce 6-1 2-0
3043 I.Fetecau : D.Papamichail 6-3 2-0
3044 L.Kung : C.Burger 3-6 1-2
3045 C.Alves : S.Chang 7-6 2-0
3046 E.Halbauer : B.Turati 3-6 0-2
3047 G.Maristany Zuleta De Reales : R.Zarazua 6-7 0-2
WTA AUSTRALIA OPEN FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
2912 B.Andreescu : W.Osuigwe 7-6 2-1
2914 I.Swiatek : A.Bogdan 6-3 2-1
2921 K.Muchova : Ka Pliskova 3-6 0-2
2922 L.Zhu : M.Gasparyan 6-4 1-2
2923 M.Brengle : M.Doi 6-4 2-0
2924 N.Vikhlyantseva : V.Lepchenko 6-7 2-1
2936 S.Kenin : V.Kudermetova 6-3 2-1
2937 V.Golubic : E.Svitolina 1-6 0-2
7048 A.Cornet : L.Arruabarrena Vecino 6-2 2-0
7049 C.Suarez Navarro : C.Burel 7-5 2-0
7050 D.Kasatkina : T.Bacsinszky 3-6 0-2
7051 E.Bouchard : S.Peng 6-2 2-0
7052 J.Konta : A.Tomljanovic 7-6 2-1
WTA AUSTRALIAN OPEN FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
7067 C.Giorgi : D.Jakupovic 6-3 2-0
7068 D.Aiava : M.Keys 2-6 0-2
7069 D.Cibulkova : S.Zhang 2-6 1-2
7070 E.Mertens : A.Schmiedlova 6-2 2-0
7071 Kr Pliskova : A.Blinkova 7-6 2-1
7072 L.Siegemund : V.Azarenka 6-7 2-1
7073 M.Barthel : A.Sevastova 3-6 0-2
7074 N.Osaka : M.Linette 6-4 2-0
7075 P.Parmentier : A.Potapova 4-6 0-2
7076 Q.Wang : F.Ferro 6-4 2-0
7077 S.Halep : K.Kanepi 6-7 2-1
7078 S.Stosur : D.Yastremska 5-7 0-2
7079 S.Voegele : S.Hsieh 2-6 0-2
7080 S.Zheng : G.Muguruza 2-6 0-2
7081 T.Maria : S.Williams 0-6 0-2
7082 T.Zidansek : D.Gavrilova 7-5 2-0
7083 V.Kuzmova : K.Kozlova 4-6 2-1
7084 V.Williams : M.Buzarnescu 6-7 2-1
7085 Z.Diyas : A.Krunic 6-3 1-2
   BASCHET
ARGENTINA LNB
Cod Partida Rezultat final
8988 Cd Libertad Sunchales : Regatas Corrientes 95-84
BRAZILIA NBB
Cod Partida Rezultat final
1115 Bc Brasilia : Mogi Das Cruzes 76-80
CHINA CBA
Cod Partida Rezultat final
1116 Fujian Sturgeons : Guandong Southern Tigers 100-139
1117 Jiangsu Dragons : Tianjin Gold Lions 128-106
1118 Qingdao Eagles : Liaoning Flying Leopards 113-140
1119 Shandong Golden Stars : Xinjiang Flying Tigers 126-109
1120 Shenzhen Leopards : Jiangsu Monkey Kings 110-91
1121 Sichuan Blue Whales : Jilin Northeast Tigers 94-105
1122 Zhejiang Golden Bulls : Shanxi Brave Dragons 113-91
COREEA DE SUD KBL
Cod Partida Rezultat final
2118 Goyang Orions : Lg Sakers 81-97
2119 Incheon Elephants : Wonju Dongbu Priory 79-76
CUPA ITALIEI LNP
Cod Partida Rezultat final
2225 Krka : Kk Primorska 62-75
DANEMARCA BASKETLIGAEN
Cod Partida Rezultat final
2120 Randers Cimbria : Bakken Bears 85-115
2121 Stevnsgade Supermen : Svendborg Rabbits 52-75
FINLANDA KORISLIIGA
Cod Partida Rezultat final
2210 Pyrinto Tampere : Kaarinan Ura Basket 95-60
FRANTA PRO B
Cod Partida Rezultat final
1476 Poitiers : Ada Blois Basket 41 63-71
1479 Saint Chamond : Roanne 76-83
1480 Ujap Quimper 29 : Caen Basket Calvados 79-85
1481 Paris Basketball : Asc Denain Voltaire Ph 83-80
1482 Rouen : C Chartres Basket 89-77
2211 Alm Evreux Basket : Ja Vichy Clermont 83-83
2212 Bc Gries Oberhoffen : Sluc Nancy 81-84
2213 Lille Metropole : Aix Maurienne Savoie Basket 80-67
2214 Hermine Nantes Basket : Orleans Loiret 99-100
GERMANIA PRO A
Cod Partida Rezultat final
3645 Nuremberg Falcons Bc : Bv Chemnitz 99 66-71
INTERNATIONAL EUROCUP
Cod Partida Rezultat final
1124 Zenit Saint Petersburg : Morabanc Andorra 71-80
1125 Partizan Beograd : As Monaco 68-72
1126 Unicaja Malaga : Limoges 79-72
ISRAEL NATIONAL LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
3411 Elitzur Yavne : Maccabi Hod Hasharon 89-71
3412 Hapoel Haifa Bc : Maccabi Kiryat Motzkin 80-84
3421 Hapoel Ramat Gan Givataiym : Maccabi Haifa 67-83
3422 Maccabi Raanana : Hapoel Galil Elion Safed 89-94
JAPONIA B2.LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
1901 Earthfriends Tokyo Z : Kanazawa Samurai Orchestra 73-88
1902 Hiroshima Dragonflies : Bambitious Nara 89-78
1903 Sendai 89ers : Gunma Crane Thunders 61-83
1904 Tokyo Hachioji Trains : Nishinomiya Storks 68-84
LIGA CAMPIONILOR
Cod Partida Rezultat final
1107 Besiktas Istanbul : Asp Promitheas 96-74
1108 Ventspils : Le Mans 88-77
1109 Antwerp : Cez Nymburk 85-72
1110 Hapoel Jerusalem : Montakit Fuenlabrada 91-77
1111 Telekom Baskets Bonn : Benetton Fribourg 63-70
1112 Iberostar Tenerife : Venezia 78-80
1114 Strasbourg : Neptunas Klaipeda 80-90
LITUANIA CUP
Cod Partida Rezultat final
2215 Siauliai : Zalgiris Kaunas 61-104
SUA NBA
Cod Partida Rezultat final
8524 Brooklyn Nets : Boston Celtics 109-102
8525 Houston Rockets : Memphis Grizzlies 112-94
8526 San Antonio Spurs : Charlotte Hornets 93-108
8527 Utah Jazz : Detroit Pistons 100-94
8528 Sacramento Kings : Portland Trail Blazers 115-107
8529 Los Angeles Clippers : New Orleans Pelicans 117-121
SUEDIA SUEDIA LIGAN
Cod Partida Rezultat final
2216 Jamtland : Lf Basket 95-99
USA NCAA
Cod Partida Rezultat final
1870 Bucknell Bison : Holy Cross Crusaders 93-78
1871 Duke Blue Devils : Syracuse Orange 85-85
1872 Pittsburgh Panthers : Florida State Seminoles 75-62
1873 Siena Saints : Monmouth Hawks 57-57
1874 Delaware State Hornets : Nc Central Eagles 70-71
1881 Maryland Eastern S H : North Carolina A T 58-67
1882 Norfolk State : Bethune Cookman 75-68
1883 Arkasas Pine Bluff Golden Lions : Alabama A M Bulldogs 50-49
1884 Grambling St Tigers : Alcorn State Braves 77-42
1886 Jackson State Tigers : Southern U. Jaguars 64-58
1887 Maryland Terrapins : Wisconsin Badgers 64-60
1888 Mississippi Valley Devils : Alabama State Hornets 71-71
1896 Kansas Jayhawks : Texas Longhorns 80-78
1897 Montana State Bobcats : Northern Colorado Bears 70-73
1899 Oklahoma State Cowboys : Baylor Bears 69-73
2510 Providence Friars : Seton Hall Pirates 72-63
   HOCHEI
DANEMARCA SUPERISLIGAEN
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
6571 Esbjerg : Frederikshavn 0-0 0-2
6634 Rungsted : Herning 0-0 4-3
ELVETIA NATIONAL LEAGUE
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
8516 Lausanne : Scl Tigers 2-0 4-0
ELVETIA SWISS LEAGUE
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
8517 Olten : Ev Zug Academy 1-0 3-0
8518 Ajoie : Langenthal 3-0 5-5
8519 Hc Biasca : Chaux De Fonds 0-0 0-0
8520 Thurgau : Visp 0-0 5-2
FINLANDA SM LIIGA
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
8168 Hifk : Kalpa 0-0 1-1
FRANTA LIGUE MAGNUS
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
8171 Amiens : Lyon Hc 1-0 2-1
8175 Rouen : Nice Aigles 1-0 4-2
8176 Strasbourg : Scorpions De Mulhouse 1-2 3-7
8177 Bordeaux Ghc : Anglet Hormadi Elite 2-0 7-2
8178 Angers : Grenoble 3-6 5-10
8179 Chamonix Mont Blanc Pionieers : Gap 0-1 0-3
INTERNATIONAL ALPS HOCKEY LEAGUE
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1943 Ec Die Adler Kitzbuhel : Feldkirch 1-0 4-0
2570 Red Bull Hockey Juniors : Jesenice 1-0 4-0
INTERNATIONAL ASIA LEAGUE
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1909 High1 : Daemyung Killer Whales 0-1 1-2
INTERNATIONAL LIGA CAMPIONILOR
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
8180 Plzen : Frolunda 0-1 1-3
POLONIA EKSTRALIGA
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1937 Unia Oswiecim : Gks Tychy 1-0 1-1
1938 Cracovia : Podhale Nowy Targ 3-1 5-3
1939 Pge Orlik Opole : Zaglebie Sosnowiec 0-0 0-1
REPUBLICA CEHA EXTRALIGA
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
8373 Trinec : Karlovy Vary 2-1 3-3
RUSIA KHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
8377 Admiral Vladivostok : Jokerit 0-1 4-1
8378 Amur Khabarovsk : Lokomotiv Yaroslavl 0-1 0-2
8383 Red Star Kunlun : Severstal Cherepovets 0-1 1-4
8388 Sibir Novosibirsk : Sochi 3-3 5-4
8389 Barys Astana : Spartak Moscow 3-2 4-5
8390 Avangard Omsk : Salavat Ufa 0-1 4-4
8398 Cska Moscow : M Magnitogorsk 0-0 3-0
8399 Dinamo Minsk : Vityaz Podolsk 0-1 2-2
8402 Ska St Petersburg : Neftekhimik 2-1 2-2
8404 Dinamo Riga : Avtomobilist Yekaterinburg 0-0 1-1
8405 Slovan Bratislava : Traktor Chelyabinsk 0-0 0-2
RUSIA MHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
1912 Tolpar U20 : Altai U20 2-2 6-2
1913 Avto U20 : S. Barsy Astana U20 2-1 4-1
1914 Chaika U20 : Dinamo St Petersburg U20 0-2 0-7
1915 Mhk Dynamo U20 : Almaz U20 1-2 1-4
1916 Mytishchinskie Atlanty U20 : Ska 1946 U20 0-1 3-6
1917 Ska Varyagi U20 : Kapitan Stupino U20 1-1 1-5
1918 Riga U20 : Vityaz U20 1-1 3-3
8183 Amurskie Tigry U20 : Krylia Sovetov U20 0-1 1-2
8184 Taifun U20 : Spartak Moscow U20 0-0 1-1
RUSIA VHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
8185 Ermak Angarsk : Saryarka 0-1 3-1
8186 Toros Neftekamsk : M Novokuznetsk 0-0 2-0
8187 Bars Kazan : Molot Perm 0-0 3-1
8188 Khimik Voskresensk : Yugra 0-0 3-1
8189 Dizel Penza : Izhstal Izhevsk 1-0 7-3
8190 Zvezda Moscow : Rubin Tyumen 0-1 0-1
SLOVACIA EXTRALIGA
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
8510 Liptovsky Mikulas : Poprad 0-0 0-1
8511 Kosice : Zilina 0-1 4-4
8512 Detva : Mac Ujbuda 3-3 3-7
8513 Zvolen : Nitra 1-0 1-0
8514 Dvtk Jegesmedvek : Trencin 2-1 4-4
8515 Nove Zamky : Banska Bystrica 1-1 3-2
SUA AHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
6567 Iowa Wild : San Diego Gulls 0-0 2-2
6568 Manitoba Moose : Milwaukee Admirals 0-0 2-2
SUA NHL
Cod Partida Prima repriza Rezultat final
7822 New Jersey Devils : Chicago Blackhawks 1-0 8-5
7823 Philadelphia Flyers : Minnesota Wild 2-2 7-4
7824 Toronto Maple Leafs : Colorado Avalanche 0-0 3-6
7825 Washington Capitals : St Louis Blues 1-0 1-4
7826 Boston Bruins : Montreal Canadiens 1-1 2-2
7827 Edmonton Oilers : Buffalo Sabres 3-2 7-2
   HANDBAL
CAMPIONATUL MONDIAL
Cod Partida Rezultat final
1804 Germania : Franta 25-25
1805 Austria : Danemarca 17-28
2307 Rusia : Brazilia 23-25
2308 Norvegia : Chile 41-20
2329 Arabia Saudita : Tunisia 20-24
2330 Korea : Serbia 29-31
ROMANIA LIGA NATIONALA FEMININ
Cod Partida Rezultat final
2117 Sc Municipal Craiova : Csm Bucuresti 22-28
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000       
L1160532F000307

Membri ai

Stanleybet ESSA

Westgate Romania SRL

Bucuresti, Sector 5
Str. Tudor Vladimirescu, Nr. 29A, Etaj 5, Biroul 50, Afi Tech Park 1
Nr. Reg. Com.: J40/20246/2004
CIF: 17017651
Capital Social: 1.090.000 lei
Licenta: L1160532F000307