Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Pariaza

Agentii nou deschise

Iasi
Str.Bacinschi, nr.6, bl.CL1
Sector 6
B-dul Uverturii nr. 83
Brasov
Bulevardul Garii, nr.7
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai,spatiul C1 (bar)
Cluj - Napoca
Str.Borhanici,nr.48,Corp 1,parter (bar Blue Galaxy)
Craiova
Str. George Enescu, Nr. 100, Restaurant (Beraria) Segarcea, Bl. 41 A, Sc. 1, parter
Buzau
Str.Alexandru Marghiloman,nr.2
Vaslui
B-dul. Republicii nr. 367, SPATIU COMERCIAL, Jud. Vaslui.
Sector 2
Sos Colentina, nr. 76
Popesti Leordeni
Str. Drumul Fermei, nr. 73A

vezi toate agentiile

Live Betting

Miercuri - 16-01-2019
 Competitie   Eveniment Ora TV
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
Deportivo Tachira - Alianza Petrolera 00:30
TENIS - ATP Australian Open Melbourne Australia
De Minaur Alex - Laaksonen Henri 10:00
TENIS - WTA Australian Open Melbourne Australia
Haddad Maia Beatriz - Kerber Angelique 10:00
VOLEI - KAZAHTAN National League Feminin
Kuanysh And K Petropavlovsk - VC Altai 2 10:00
TENIS - ITF Men Manacor
Sude Jakob - Esteve Lobato Eduard 10:30
BASCHET - FILIPINE PBA Philippine Cupa
Blackwater Elite - Northport Batang Pier 10:30
TENIS - ITF Men Manacor
Ehrat Sandro - Hersey Jake 10:30
FOTBAL - AUSTRALIA A-League
Central Coast Mariners FC - Melbourne City FC 10:50
HOCHEI - RUSIA MHL
Amurskie Tigry Khabarovsk - Mhk Krylia Sovetov 11:00
TENIS - ITF Feminin Antalya
Yasar Melis - Shaydullina Sabina 11:00
TENIS - ITF Men Antalya
Roncalli Simone - Massara Antonio 11:00
TENIS - Challenger Koblenz Germania
Mager Gianluca - Ward James 11:00
TENIS - Challenger Koblenz Germania
Vatutin Alexey - Oliveira Goncalo 11:00
TENIS - ATP Australian Open Melbourne Australia
Ebden Matthew - Nadal Rafael 11:15
FOTBAL - Czech Republic Winter League Grupa A
FC Hradec Kralove - FC Sellier & Bellot Vlasim 11:30
FOTBAL - Czech Republic Winter League Grupa C
FC Nitra - 1 SC Znojmo FK 11:30
VOLEI - Republica Coreei V League Feminin
IBK Altos - GS Caltex Seoul Kixx 12:00
TENIS - ITF Men Manacor
Vanneste Jeroen - Vives Marcos Pedro 12:00
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
MFk Karvina - FK Fotbal Trinec 12:00
VOLEI - Republica Coreei V League Feminin
Kgc Ginseng Corporation Pro Volleyball Team - Hungkuk Pink Spiders 12:00
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
FK Mlada Boleslav - FC Vysocina Jihlava 12:00
TENIS - WTA Australian Open Melbourne Australia
Sharapova Maria - Peterson Rebecca 12:00
TENIS - ITF Men Manacor
Wang Huixin - Toledo Bague Pol 12:00
TENIS - ITF Men Bressuire
Machac Tomas - Furness Evan 12:00
BASCHET - JAPONIA B.League
San-En Neophoenix - Yokohama B Corsairs 12:05
BASCHET - JAPONIA B.League
Akita Northern Happinets - Alvark Tokyo 12:05
BASCHET - JAPONIA B.League
Osaka Evessa - Kyoto Hannarizu 12:05
BASCHET - JAPONIA B.League
Brave Thunders Kawasaki - Toyama Grouses 12:05
BASCHET - JAPONIA B.League
Shiga Lake Stars - Diamond Dolphins Nagoya 12:05
BASCHET - JAPONIA B.League
Sun Rockers Shibuya - Levanga Hokkaido 12:05
BASCHET - JAPONIA B.League
Aisin Seahorses Mikawa - Niigata Albirex BB 12:05
BASCHET - JAPONIA B.League
Chiba Jets - Tochigi Brex 12:05
BASCHET - JAPONIA B.League
Rizing Fukuoka BB - Ryukyu Golden Kings Okinawa 12:05
FOTBAL - INDIA Goa Professional League
Panjim Footballers - Corps of Signals 12:15
TENIS - Challenger Koblenz Germania
Ruud Casper - Brancaccio Raul 12:20
TENIS - Challenger Koblenz Germania
Przysiezny Michal - Griekspoor Tallon 12:20
BASCHET - Republica Coreei KBL
Anyang Kgc - Mobis Phoebus 12:30
TENIS - ITF Men Bressuire
Cornut-Chauvinc Antoine - Catarina Lucas 12:30
BASCHET - Republica Coreei KBL
Kt Sonicboom - Samsung Thunders 12:30
BASCHET - FILIPINE PBA Philippine Cupa
Phoenix Pulse Fuel Masters - Meralco Bolts 13:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Omskie Yastreby - Irbis Kazan 13:00
BASCHET - CHINA CBA
Beijing Ducks - Shanghai Sharks 13:00
HOCHEI - International U20 Campionatul Mondial Division II Grupa A
Lituania - Romania 13:00
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
AFC Uta Arad - Bekescsaba 1912 Elore 13:00
TENIS - ITF Men Manacor
Colas Sanchez Alberto - Winter Lopez Benjamin 13:30
BASCHET - International Asean Basketball League
Mono Vampire Basketball Club - Westports Malaysia Dragons 13:30
BASCHET - International Asean Basketball League
Macau Black Bears - Hong Kong Eastern Long Lions 13:30
TENIS - ITF Men Manacor Dublu
Diep F / Nikles J - Hersey J / Schubert H A 13:30
BASCHET - CHINA CBA
Guangzhou Long Lions - Beijing Fly Dragons 13:35
BASCHET - CHINA CBA
Bayi Rocket - Zhejiang Guangsha Lions 13:35
TENIS - Challenger Koblenz Germania Dublu
Arends S / Weissborn T-S - Melzer J / Polasek F 13:40
TENIS - Challenger Koblenz Germania
Torebko Peter - Ignatik Uladzimir 13:40
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
ETO FC Gyor - Cegledi Vse 14:00
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
SFC Opava - 1. SK Prostejov 14:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 14:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Tolpar UFA - HC Altay Ust-Kamenogorsk 14:00
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
FK Senica - MFk Dukla Banska Bystrica 14:00
BASCHET - International Asean Basketball League
Cls Knights Surabaya - Formosa Dreamers 14:00
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
FK Teplice - FC Mas Taborsko 14:00
HOCHEI - International U20 Campionatul Mondial Division II Grupa B
Mexic - Israel 14:00
FOTBAL - Czech Republic Winter League Grupa B
FK Varnsdorf - MFk Chrudim 14:00
VOLEI - IRAN Super League
Oghab Nehaja - Shahrdari Varamin 14:30
FOTBAL - ARABIA SAUDITA Kings Cupa
AL Raed FC - AL Ain FC 14:35
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
MFk Skalica - Spartak Trnava FC 15:00
FOTBAL - UGANDA Cupa
Nkambi Coffee - SC Villa 15:00
FOTBAL - TANZANIA Premier League
Ndanda FC - Jkt Tanzania 15:00
FOTBAL - UGANDA Cupa
Bul FC - Mbarara City FC 15:00
TENIS - ITF Men Manacor Dublu
Esteve Lobato E / Toledo Bague P - Fitzpatrick B / Martirosian D 15:00
FOTBAL - TUNISIA Ligue 1
AS Gabes - Club Sportif Sfaxien 15:00
HANDBAL - TURCIA 1.Lig Feminin
Gorele Belediyesi Spor Kulubu - Kastamonu Genclik Spor Kulubu 15:00
FOTBAL - TANZANIA Premier League
Ruvu Shooting - Azam FC 15:00
FOTBAL - UGANDA Cupa
Free Stars - Bukedea Town Council FC 15:00
SNOOKER - International The Masters 2019
Trump Judd - Wilson Kyren 15:00
FOTBAL - TANZANIA Premier League
African Lyon FC - Kagera Sugar 15:00
TENIS - Challenger Koblenz Germania
Uchida Kaichi - De Greef Arthur 15:00
FOTBAL - KENYA Premier League
Gor Mahia FC - Mount Kenya United 15:00
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
FC Vion Zlate Moravce - Vrable - FK Dubnica Nad Vahom 15:00
TENIS - ITF Men Manacor Dublu
Lopez Montagud C / Vives Marcos P - Mora M / Sanchez Izquierdo N 15:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Belye Medvedi - Ladia Togliatti 15:00
FOTBAL - TANZANIA Premier League
Mbao FC - Singida United 15:00
FOTBAL - TURCIA Turkiye Kupasi Knockout stage
Yeni Malatyaspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor 15:30 LOOK SPORT
FOTBAL - ITALIA Serie D Girone E
CS Scandicci 1908 - AC Tuttocuoio 1957 15:30
FOTBAL - ITALIA Serie D Girone F
Asd Savignanese 1932 - Ssd Jesina Calcio 15:30
FOTBAL - ITALIA Serie D Girone E
US Massese 1919 - Asd Cannara 15:30
FOTBAL - ITALIA Serie D Girone G
Asd Calcio Flaminia - US Latina Calcio 1932 15:30
VOLEI - RUSIA Superliga Feminin
Dinamo Metar Chelyabinsk - Yenisey Krasnoyarsk 15:30
FOTBAL - International AFC Asian Cupa Grupa C
Kyrgyzstan - Filipine 15:30
FOTBAL - International AFC Asian Cupa Grupa C
Republica Coreei - China 15:30
FOTBAL - ITALIA Serie C Girone C
AS Viterbese Castrense - Urbs Reggina 1914 15:30
FOTBAL - ITALIA Serie D Girone G
Sff Atletico - Ssd Albalonga Calcio 15:30
HOCHEI - RUSIA MHL
Avto Yekaterinburg - Snezhnye Barsy Astana 15:30
BASCHET - International Euroleague Feminin Grupa A
Nadezhda Orenburg - Tango Bourges Basket 16:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Mamonty Yugry Khanty Mansiysk - Sputnik Almetievsk 16:00
FOTBAL - ITALIA Serie D Girone F
Asd Romagna Centro Cesena - SS Matelica Calcio Asd 16:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Chaika Nizhny Novgorod - Mhk Dinamo St Petersburg 16:00
VOLEI - TURCIA VVSL Lig Feminin
Vakifbank Istanbul - Besiktas Istanbul 16:00
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
FK Austria Wien - SC Wiener Neustadt 16:00
TENIS - Challenger Koblenz Germania
Bonadio Riccardo - Maden Yannick 16:00
FOTBAL - ITALIA Serie D Girone F
Pineto Calcio - Forli FC 16:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Tyumenskiy Legion - Reaktor Nizhnekamsk 16:00
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
VfL Bochum - PFC CSKA Sofia 16:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Krasnaya Armiya - Loko Yaroslavl 16:00
BASCHET - RUSIA Superleague 1st Division
Khimki-Podmoskovye Moscow Region - Spartak Primorie Vladivostok 16:00
FOTBAL - CIPRU Cyprus Cupa
Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni 16:00
TENIS - Challenger Koblenz Germania Dublu
Karlovskiy E / Khabibulin T - Oliveira G / Pel D 16:20
TENIS - ITF Feminin Daytona Beach
Bondar Anna - Leykina Polina 16:30
HANDBAL - International Campionatul Mondial Grupa D
Angola - Argentina 16:30 DIGI SPORT 4
VOLEI - International Liga Campionilor Pool A
Halkbank Ankara - Zenit Kazan 16:30
HOCHEI - International U20 Campionatul Mondial Division II Grupa A
Republica Coreei - Spania 16:30
HANDBAL - International Campionatul Mondial Grupa B
Japonia - Islanda 16:30 DIGI SPORT 2
TENIS - ITF Feminin Daytona Beach
Eikeri Ulrikke - Kratzer Ashley 16:30
FOTBAL - ARABIA SAUDITA Kings Cupa
Hajer Club - AL Hilal Riyadh 16:55
FOTBAL - CIPRU Cyprus Cupa
AC Omonia Nicosia - Apollon Limassol 17:00
FOTBAL - CIPRU Cyprus Cupa
Asil Lysis - Ermis Aradippou 17:00
FOTBAL - CIPRU Cyprus Cupa
Aris Limassol - Pafos FC 17:00
FOTBAL - PORTUGALIA Segunda Liga
Sl Benfica B - Academico de Viseu FC 17:00
TENIS - ITF Men Bressuire
Denolly Corentin - Bittoun Kouzmine Constantin 17:00
TENIS - ITF Men Bressuire
Lootsma Niels - Voljacques Hugo 17:00
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
FC St Pauli - SV Wehen Wiesbaden 17:00
HOCHEI - International U20 Campionatul Mondial Division II Grupa B
Olanda - Belgia 17:30
FOTBAL - TURCIA Turkiye Kupasi Knockout stage
Istanbul Basaksehir FK - Hatayspor 17:30 LOOK SPORT
BASCHET - ITALIA U20 League
Viva Basket Free Casavatore - Cestistica Ischia 17:30
TENIS - ITF Men Naples
Chappell Nick - Escobar Gonzalo 17:30
HANDBAL - RUSIA Super League Feminin
Luch - Zvezda Zvenigorod 17:30
TENIS - ITF Men Naples
Bangoura Sekou - Kirchheimer Strong 17:30
VOLEI - ROMANIA Cupa Feminin
CS Dinamo Bucuresti - Csm Targoviste 17:30
TENIS - Challenger Koblenz Germania
Ymer Mikael - Piros Zsombor 17:40
FOTBAL - International AFC Asian Cupa Grupa D
Iran - Iraq 18:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Ska-Varyagi - Kapitan Stupino 18:00
BASCHET - International EuroCupa Grupa H
Unics Kazan - Kk Cedevita Zagreb 18:00
HANDBAL - ROMANIA Liga Nationala Feminin
CS Magura Cisnadiei - Universitatea Alexandrion Cluj-Napoca 18:00
HOCHEI - International Campionatul Mondial Feminin Div II Grupa B Quali.
Ucraina - Belgia 18:00
BASCHET - International Liga Campionilor Grupa A
BC Nizhny Novgorod - Banvit Bandirma 18:00
TENIS - ITF Feminin Petit-Bourg (Guadeloupe)
Sekulic Sarah Rebecca - Le Bihan Kelia 18:00
HOCHEI - RUSIA MHL
MHC Dynamo Moscow - Almaz Cherepovets 18:00
TENIS - ITF Feminin Petit-Bourg (Guadeloupe)
Burrage Jodie Anna - Andrianjafitrimo Tessah 18:00
VOLEI - RUSIA Superliga Feminin
Dinamo Krasnodar - Uralochka-Ntmk 18:00
TENIS - Challenger Koblenz Germania
De Bakker Thiemo - Hassan Benjamin 18:00
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
NK Triglav Kranj - Roltek Dob 18:00
VOLEI - International Challenge Cupa
Acs Volei Municipal Zalau - Sl Benfica 18:00
HOCHEI - RUSIA MHL
Mytishchinskie Atlanty - Ska-1946 St Petersburg 18:00
TENIS - ITF Feminin Daytona Beach
Chirico Louisa - Mcnally Caty 18:00
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
SK Slovan Bratislava - SK Sigma Olomouc 18:00
VOLEI - RUSIA Superliga Feminin
Zarechie-Odintsovo - Leningradka St Petersburg 18:00
TENIS - ITF Feminin Daytona Beach
In-Albon Ylena - Volynets Katie 18:00
BASCHET - International Euroleague Feminin Grupa B
Olympiakos Pireaus - Uniqa Euroleasing Sopron 18:00
TENIS - ITF Feminin Petit-Bourg (Guadeloupe)
Kordolaimi Eleni - Radwanska Urszula 18:00
TENIS - ITF Feminin Daytona Beach
Benoit Marie - Danilina Anna 18:00
FOTBAL - International AFC Asian Cupa Grupa D
Vietnam - Yemen 18:00
VOLEI - International Challenge Cupa
Perungan Pojat - Stade Poitevin Poitiers 18:30
HOCHEI - FINLANDA Mestis
Koo-Vee - K-Vantaa 18:30
HOCHEI - RUSIA MHL
HK Riga - Russkie Vityazi 18:30
FOTBAL - CIPRU Cyprus Cupa
Nea Salamina Famagusta - AEK Larnaca 18:30
BASCHET - International Euroleague Feminin Grupa B
Fenerbahce SK - Perfumerias Avenida 18:30
VOLEI - International CEV Cupa
Valepa - Kladno Volejbal CZ 18:30
HOCHEI - POLONIA Polska Hokej Liga
Tauron KH GKS - Jkh GKS Jastrzebie 18:30
HOCHEI - FINLANDA Liiga
TPS Turku - Ilves Tampere 18:30
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
VfB Oldenburg - VfL Sportfreunde Lotte 1929 19:00
VOLEI - International Liga Campionilor Pool D
Trefl Gdansk - VC Maaseik 19:00
HANDBAL - International Campionatul Mondial Grupa B
Croatia - Bahrain 19:00 DIGI SPORT 4
BASCHET - International Estonian-Latvian Basketball League
BC Tartu - Vef Riga 19:00
VOLEI - RUSIA Superliga Feminin
Lokomotiv Kaliningrad Region - Dinamo Kazan 19:00
TENIS - Challenger Koblenz Germania Dublu
Pavlioutchenkov A / Walkow S - Gengel M / Haerteis J 19:00
VOLEI - POLONIA Liga Siatkowki Feminin
Volley Wroclaw - Ptps Pila 19:00
BASCHET - International Estonian-Latvian Basketball League
BC Kalev - BK Valmiera 19:00
BASCHET - International EuroCupa Grupa E
Rytas Vilnius - Alba Berlin 19:00
VOLEI - POLONIA Liga Siatkowki Feminin
KS Palac Bydgoszcz - KS Developres Rzeszow 19:00
BASCHET - International Liga Campionilor Grupa C
Panevezio Lietkabelis - Brose Bamberg 19:00
HANDBAL - International Campionatul Mondial Grupa D
Ungaria - Egipt 19:00 DIGI SPORT 2/TELEKOM SPORT 1
TENIS - Challenger Koblenz Germania
Safiullin Roman - Kamke Tobias 19:20
FOTBAL - AFRICA DE SUD Premier League
Cape Town City FC - Free State Stars FC 19:30
TENIS - ITF Feminin Petit-Bourg (Guadeloupe)
Moutama Audrey - Kolar Nastja 19:30
FOTBAL - TURCIA Turkiye Kupasi Knockout stage
Trabzonspor - Balikesirspor 19:30
TENIS - ITF Feminin Daytona Beach
Scholl Chiara - Min Grace 19:30
BASCHET - International Liga Campionilor Grupa B
BK Opava - Hapoel Unet Holon 19:30
TENIS - ITF Feminin Petit-Bourg (Guadeloupe)
Arakawa Haruna - Stefani Luisa 19:30
TENIS - ITF Feminin Petit-Bourg (Guadeloupe)
Mcadoo Rasheeda - Siedliska Natalia 19:30
BASCHET - International Liga Campionilor Grupa A
Anwil Wroclawek - Mhp Riesen Ludwigsburg 19:30
BASCHET - International Liga Campionilor Grupa C
AEK Athens - JDA Dijon Basket 19:30
FOTBAL - AFRICA DE SUD Premier League
Amazulu Durban - Kaizer Chiefs 19:30
FOTBAL - AFRICA DE SUD Premier League
Mamelodi Sundowns - Maritzburg United 19:30
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
Lac Inter - Favoritner AC 19:30
TENIS - ITF Feminin Daytona Beach
Burillo Escorihuela Irene - Li Ann 19:30
FOTBAL - ITALIA Supercoppa
Juventus Turin - AC Milan 19:30
FOTBAL - ISRAEL State Cupa
Bnei Yehuda Tel Aviv FC - Hapoel Nazareth Illit FC 19:30
HOCHEI - SUEDIA Hockey Allsvenskan
Leksands IF - Vasterviks IK 20:00
FOTBAL - FRANTA Ligue 1
EA Guingamp - FC Stade Rennes 20:00
BASCHET - International Euroleague Feminin Grupa B
Flammes Carolo Basket - Dynamo Kursk 20:00
HOCHEI - SUEDIA Hockey Allsvenskan
IK Oskarshamn - IK Pantern 20:00
FOTBAL - FRANTA Ligue 1
Olympique Nimes - FC Nantes 20:00
BASCHET - International Euroleague Feminin Grupa A
USK Praha - Famila Basket Schio 20:00
FOTBAL - FRANTA Ligue 1
AS Monaco - OGC Nice 20:00
HOCHEI - SUEDIA Hockey Allsvenskan
Sodertalje SK - IF Bjorkloven 20:00
BASCHET - International Euroleague Feminin Grupa A
Ccc Polkowice - Ummc Jekaterinburg 20:00
HOCHEI - SUEDIA Hockey Allsvenskan
Bofors IK Karlskoga - Karlskrona HK 20:00
HOCHEI - International U20 Campionatul Mondial Division II Grupa A
Great Britain - Estonia 20:00
VOLEI - International CEV Cupa
Ok Mladost Brcko - Volley Amriswil 20:00
FOTBAL - FRANTA Ligue 1
FC Toulouse - Olympique Lyonnais 20:00 DIGI SPORT 3
HOCHEI - SUEDIA Hockey Allsvenskan
MODO Hockey - AIK IF 20:00
HANDBAL - DANEMARCA Damehandboldligaen
Herning-Ikast - Randers HK 20:00
BASCHET - SUEDIA Ligan
Uppsala Basket - Sodertalje Kings 20:04
FOTBAL - SPANIA Copa del Rey
Atletico Madrid - Girona CF 20:30
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
SV Horst Emscher 08 - TUS Ennepetal 20:30
BASCHET - International EuroCupa Grupa F
Fraport Skyliners Frankfurt - Asvel Lyon Villeurbanne 20:30
BASCHET - International Balkan League
KB Bashkimi - Teuta 20:30
FOTBAL - ISRAEL State Cupa
Bnei Sakhnin FC - Maccabi Haifa FC 20:45
HOCHEI - International U20 Campionatul Mondial Division II Grupa B
Serbia - Croatia 21:00
BASCHET - ITALIA U20 League
Pol Stella - Basket Rimini Crabs 21:00
BASCHET - International Euroleague Feminin Grupa A
Esb Villeneuve D Ascq - Mithra Castors Braine 21:00
BASCHET - International EuroCupa Grupa F
Ratiopharm Ulm - BC Lokomotiv Kuban 21:00
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
Aragua FC - Angostura FC 21:00
VOLEI - International Liga Campionilor Pool D
Berlin Recycling Volleys - Skra Belchatow 21:00
TENIS - ITF Feminin Petit-Bourg (Guadeloupe)
Robbe Alice - Pigossi Laura 21:00
BASCHET - International Liga Campionilor Grupa D
Medi Bayreuth - Virtus Bologna 21:00
SNOOKER - International The Masters 2019
Selby Mark - Maguire Stephen 21:00
VOLEI - International Liga Campionilor Pool C
VfB Friedrichshafen - Zenit St Petersburg 21:00
VOLEI - International Challenge Cupa
Calcit Kamnik - Savo Volley 21:00
BASCHET - ITALIA U20 League
Asd Pol Basket Acireale - Cus Dil Catania Basket 2003 21:15
FOTBAL - Brazil U20 Copa Sao Paulo de Juniores Playoff
Gremio RS - Gremio Osasco Audax SP 21:15
HOCHEI - International Champions Hockey League Knockout stage
Red Bull Salzburg - EHC Red Bull Munich 21:20
BASCHET - ITALIA Serie A2 West
Virtus Roma - Latina Basket 21:30
VOLEI - ITALIA Coppa Italia A2
Olimpia Bergamo - Monini Spoleto 21:30
BASCHET - International Liga Campionilor Grupa D
Kk Olimpija Ljubljana - BC Oostende 21:30
FOTBAL - International Club Meciuri Amicale
Cucuta Deportivo - Deportivo Lara 21:30
VOLEI - ITALIA Coppa Italia A1 Feminin
Cuneo Granda Volley - Agil Volley Novara 21:30
HANDBAL - International Campionatul Mondial Grupa B
FYR Macedonia - Spania 21:30 DIGI SPORT 2/TELEKOM SPORT 1
VOLEI - POLONIA Liga Siatkowki
GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 21:30
BASCHET - GERMANIA BBL
TSV Crailsheim Merlins - Basketball Lowen Braunschweig 21:30
VOLEI - ITALIA Coppa Italia A1 Feminin
Vbc Casalmaggiore - Busto Arsizio Volley 21:30
VOLEI - ITALIA SuperLega
New Mater Volley - Power Volley Milano 21:30
VOLEI - International CEV Cupa
Alpenvolleys Haching - Trentino Volley 21:30
BASCHET - International Liga Campionilor Grupa A
SS Felice Scandone Basket Avellino - Ucam Murcia 21:30
HANDBAL - International Campionatul Mondial Grupa D
Qatar - Suedia 21:30 DIGI SPORT 4/TELEKOM SPORT 2
VOLEI - ITALIA Coppa Italia A1 Feminin
Saugella Team Monza - Imoco Volley Conegliano 21:30
VOLEI - International Liga Campionilor Pool B
Modena Volley - Vk Karlovarsko 21:30
FOTBAL - ITALIA Serie D Girone G
Latte Dolce Calcio - Sef Torres Calcio 21:30
FOTBAL - SPANIA Copa del Rey
FC Sevilla - Athletic Bilbao 21:30
BASCHET - International Liga Campionilor Grupa B
Nanterre 92 - PAOK Thessaloniki 21:30
FOTBAL - ANGLIA FA Cupa
Southampton FC - Derby County 21:45
BASCHET - International EuroCupa Grupa G
Valencia Basket - Kk Crvena Zvezda Mts 21:45
FOTBAL - FRANTA Ligue 1
AS Saint Etienne - Olympique Marseille 22:00 DIGI SPORT 3
TENIS - ITF Feminin Petit-Bourg (Guadeloupe) Dublu
Shapatava S / Webley-Smith E - Sekulic S-R / Talcott S 22:00
VOLEI - International Challenge Cupa
Sporting Cp - Maliye Milli Piyango Ankara 22:00
FOTBAL - SPANIA Copa del Rey
CD Leganes - Real Madrid 22:30
BASCHET - ITALIA U20 League
Masters Carate - Pall? Carugate 22:30
TENIS - ITF Feminin Petit-Bourg (Guadeloupe)
Scholsen Helene - Tubello Alice 22:30
FOTBAL - PORTUGALIA Taca de Portugal
CD Feirense - Sporting Cp 22:45
FOTBAL - Brazil Copa do Nordeste
Abc RN - Sergipe SE 23:00
TENIS - ITF Feminin Petit-Bourg (Guadeloupe) Dublu
Giavara H / Moutama A - Babic V / Van Der Hoek R 23:30
FOTBAL - Brazil U20 Copa Sao Paulo de Juniores Playoff
Coritiba PR - Vasco Da Gama RJ 23:30

Ghid de pariere

DESCOPERA TOATE POSIBILITATILE DE PARIERE OFERITE DE STANLEYBET

Pariurile live sunt pariuri in cota fixa in care Jucatorul indica rezultatele evenimentelor sportive propuse pe parcursul desfasurarii lor, acesta hotarand in mod independent Evenimentul pe care mizeaza. Castigurile vor putea fi platite imediat dupa finalziarea obiectului pariului. Tipuri de pariuri

REZULTAT FINAL (Fara cod)

Acest tip de pariu va permite sa alegeti rezultatul final al evenimentului.

Optiuni:
1 - victoria echipei gazda;
X - egalitate;
2 - victoria echipei oaspete.

SCOR CORECT (COD 2)

Acest tip de pariu va permite sa indicati scorul exact al unui eveniment.

Nota: Pe langa scorurile afisate pe unul din ecranele din agentii se pot alege si alte scoruri.

PRIMA REPRIZA (COD 6)

Acest tip de pariu va permite sa indicati rezultatul cu care se termina prima repriza a unui eveniment.

Optiuni:
1 victoria echipei gazda;
X egalitate;
2 victoria echipei oaspete.

MAI PUTINE/ MAI MULTE Goluri (COD U)

Pentru acest tip de pariu trebui sa indicati daca numarul total de goluri inscrise de ambele in meci este mai mare sau mai mic decat valoarea inscrisa pe oferta.

Valoarea initiala inscrisa pe oferta este 2,5 dar acesta poate varia pe parcursul meciului.

Optiuni:
1 - Mai putine goluri decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe goluri decat valoarea inscrisa pe oferta.

URMATOAREA ECHIPA CARE VA MARCA (COD F)

Acest tip de pariu va permite sa indicati urmatoarea echipa care va inscrie intr-un meci.

Optiuni:
1 - Echipa gazda va inscrie urmatorul gol;
NG - Niciuna dintre cele doua echipe nu va inscrie;
2 - Echipa oaspete va inscrie urmatorul gol.

PARIU LIVE 0:0 (COD N)

In momentul acceptarii pariului, scorul este considerat 0:0, indiferent de scorul din momentul respectiv, fiind luate in considerare doar golurile inscrise dupa acceptarea pariului.

Optiuni:
1 - victoria echipei gazda;
X - egalitate;
2 - victoria echipei oaspete.

Exemplu 1: Alegand meciul Roma - Juventus, Roma conduce Juventus cu scorul de 1:0 in momentul acceptarii pariului si se va finaliza cu scorul de 2:0. Pariul este considerat castigator cu victoria echipei gazda (optiunea 1);

SANSA MULTIGOL (COD MG)

La acest tip de pariu puteti opta pentru numarul de goluri cumulate pe parcursul intregului meci: 0-1, 2-3, 4-6, 7+, aceste intervale incluzand totalul golurilor marcate de ambele echipe, la sfarsitul partidei.

Exemplu: Alegem meciul Inter - Milan. Acesta se va finaliza cu scorul de 2:3, numarul total de goluri fiind 5. Pariul este considerat castigator daca am optat ca se inscriu 4-6 goluri.

URMATORUL CORNER (COD FC )

Se va alege echipa care va executa urmatorul corner din momentul acceptarii pariului.

Optiuni:
1 - echipa gazda va executa urmatorul corner;
2 - echipa oaspete va executa urmatorul corner;
NC - nu se va mai executa nici un corner.

Nota: Cornerele acordate dar neexecutate ulterior nu se iau in considerare!

SANSA MULTICORNER (COD MC)

In cazul acestui tip de pariu trebuie specificat numarul de cornere executate pe parcursul intregului meci: 0-4, 5-7, 8-10, 11-13, 14-16, 17+, aceste intervale incluzand totalul conerelor executate de ambele echipe, la sfarsitul partidei.

MAI PUTINE/MAI MULTE CORNERE (COD UC)

Se ia in considerare numarul total de cornere in meci, raportat la o valoare inscrisa pe oferta. Respectiva valoare se va modifica pe parcursul fiecarui meci, luandu-se in considerare la validarea biletului valoarea inscrisa in momentul acceptarii pariului.

Optiuni:
1 - Mai putine cornere decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe cornere decat valoarea inscrisa pe oferta.

Nota: Cornerele acordate dar neexecutate ulterior nu se iau in considerare!

URMATORUL CARTONAS(cod FB)

In cazul acestui tip de pariu trebuie indicata echipa care va primi urmatorul cartonas.

Optiuni:
1 - echipa gazda va primi urmatorul cartonas;
2 - echipa oaspete va primi urmatorul cartonas;
NC - nu se va mai primi nici un cartonas.

Orice cartonas acordat dupa fluierul de final al partidei nu va fi luat in considerare. Orice cartonas care este retras pe terenul de joc nu va fi luat in considerare. Cartonasele luate in considerare sunt doar cele acordate jucatorilor din momentul in care intra pe teren si inainte de a-l parasi.

Cartonasele acordate ne-jucatorilor (ex: antrenori, jucatori rezerva care nu iau parte la joc) nu se iau in considerare. In cazul in care doi sau mai multi jucatori sunt penalizati cu un cartonas in urma aceluiasi incident, doar cel acordat primului jucator va fi luat in considerare. In cazul in care unui jucator i se acorda al doilea cartonas galben, urmat de unul rosu, acesta este considerat ca 1 cartonas in urmatorul tip de pariu de acest fel oferit.

PUNCTE DE CARTONAS (COD MB)

In cazul acestui tip de pariu, trebuie specificata care echipa acumuleaza cele mai multe puncte de cartonas intr-un meci, sau egalitate in cazul unui numar egal de puncte de cartonas acumulate de fiecare echipa.

Doua cartonase galbene acordate unui jucator, urmate automat de unul rosu, reprezinta echivalentul de puncte ale unui cartonas galben si ale unui cartonas rosu, adica 35 de puncte.

Cartonasul galben reprezinta echivalentul a 10 puncte de cartonas, iar cel rosu a 25 puncte. Doua cartonase galbene acordate unui jucator, urmate automat de unul rosu, reprezinta echivalentul de puncte ale unui cartonas galben si ale unui cartonas rosu, adica 35 de puncte.

Orice cartonas acordat dupa ce s-a fluierat sfarsitul regulamentar de joc nu va fi luat in considerare. Orice cartonas care este anulat pe terenul de joc nu va fi luat in considerare. Se iau in considerare cartonasele acordate jucatorilor doar pentru perioada in care acestia se afla pe terenul de joc. Cartonasele acordate ne-jucatorilor (ex: antrenori, jucatori rezerva care nu iau parte la joc) nu sunt luate in considerare la totalul de cartonase.

MAI PUTINE/ MAI MULTE PUNCTE DE CARTONAS (COD UB)

Se ia in considerare numarul total de puncte de cartonas din meci, raportat la o valoare inscrisa pe oferta. Respectiva valoare se va modifica pe parcursul fiecarui meci, luandu-se in considerare la validarea Biletului, valoarea inscrisa in momentul acceptarii pariului. In cazul acestui tip de pariu se aplica aceeasi modalitate de punctare si aceleasi reguli aplicate tipului de pariu prezentat anterior.

Optiuni:
1 - Mai putine puncte de cartonas decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe puncte de cartonas decat valoarea inscrisa pe oferta.

Note:

- Autogolul este creditat ca gol al adversarilor nu al echipei care l-a inscris;
- Miza minima de pariere 2 lei, la care se adauga taxele;
- Castig maxim este de 500.000 lei;
- Oferta fiecarei zile este afisata in agentii pe ecranele LCD;
- Se accepta pariuri multi-tip;
- Pe acelasi bilet de pariere pot fi jucate unul sau mai multe evenimente oferite "live";
- Evenimentele live nu pot fi jucate pe acelasi bilet impreuna cu un alt tip de eveniment.


 
Contactati-ne    Tel: 0213001000       
L1160532F000307

Membri ai

Stanleybet ESSA

Westgate Romania SRL

Bucuresti, Sector 5
Str. Tudor Vladimirescu, Nr. 29A, Etaj 5, Biroul 50, Afi Tech Park 1
Nr. Reg. Com.: J40/20246/2004
CIF: 17017651
Capital Social: 1.090.000 lei
Licenta: L1160532F000307

Inchide
Recupereaza parola
Inchide